24.02.09 aceofbass @ radiorewers.pl feat. Substep Infrabass

Audycje radiowe | Radio shows

24.02.09 aceofbass @ radiorewers.pl feat. Substep Infrabass

Postprzez asx » 23 lut 2009, 01:06

Witam ponownie!

Tym razem w najbliższy wtorek odbijamy od :dnb: na rzecz dubstepu. Będziecie mieli niewątpliwą przyjemność zapoznania się z materiałem jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów naszej rodzimej sceny dubstepowej - usłyszycie guestmix w wykonaniu Substep Infrabass 8)

Przypominam - http://www.radiorewers.pl -> kanał "Elektrotechnika"

Start: 20:00
Koniec: 22:z:hakiem

:P

Substep Infrabass - "Downtuned Dub" - Substep Infrabass, remixers and friends tune showcase mix

UPDATE !!1!1!

Obrazek

tracklista już jest; natomiast po samym miksie jeszcze dwie niespodzianki 8)

Substep infrabass jest undergroundowym projektem dubstepowym utworzonym w drugiej połowie 2008 roku w Polsce, aktualnie rezydującym w Wielkiej Brytanii.
S.I. ze strony eksperymentalnej jest członkiem labelu/kolektywu producenckiego Echodub oraz jednym z obiecujących artystów F4T Music z wydawnictwami planowanymi na 2009 rok.
Ciężkie kompozycje S.I. wydawane są przez Filthy Digital, Apparition Records oraz Substopia.
Nietuzinkowy styl produkcyjny Substep Infrabass spotkał się w bardzo krótkim czasie ze znakomitym odbiorem na międzynarodowej i rodzimej scenie dubstepowej.
Kompozycje S.I. są regularnie grane w podziemnych radiostacjach takich jak Sub.fm oraz dubstep.fm oraz są pozytywnie recenzowane w prasie muzycznej.

Substep Infrabass odwołując się do swoich brutal death metalowych korzeni, patrzy optymistycznie w przyszłość produkując najcięższy, najmroczniejszy i najbrudniejszy dubstep na rodzimym gruncie.

oficjalna strona myspace
http://www.myspace.com/substepinfrabass


Wydawnictwa:

1.Dead Factory - Streams of Dead Light ( Substep Infrabass dubstep refix - Kaos Ex machina Netlabel)
2.SUbstep Infrabass - Monotonium (F4TMusic 004)
3.Substep Infrabass - The Entity (Echodub - Anechoic Chamber compilation)

Wydawnictwa oczekujące na wydanie:

1.Substep Infrabass - The Unstoppable (forthcoming Apparition Recordings)
2.Substep Infrabass - 666 (forthcoming filthy digital)
3.Substep Infrabass - 666 Paranoise remix (forthcoming Filthy Digital)
3.Substep Infrabass - The Satheist (forthcoming)
4.Substep Infrabass - doG (forthcoming Subtopia)

Występy na żywo:

1. 27 Marzec 2009 - Dubstep Disease - Folia Concept Club - Kraków, Rynek Główny 33 - obok maniek, fidser, v3rm4, pzg, cln300
2. 28 Marzec 2009 - Therapy Sessions - Browar Mieszczanski - Wrocłlaw - ul. Hubska 44, obok Roba Sparxa i My Head is Dubby

Substep Infrabass obecnie przygotowuje się do występów na żywo i z datą 1 kwietnia 2009 jest otwarty na wszelkie propozycje muzycznej współpracy.
Wszelkie propozycje proszę kierować na adres substepinfrabass@interia.pl


No i pewnie znowu dostępny będzie czat audycji na onecie, tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał pomarudzić, poderwać, poużalać się i takie tam... :P

Pokój nazywa się aceofbass i będzie 'czynny' gdzieś od 20:00; jeśli ktoś chce podyskutować, to nie trzeba logować się na stałe - wystarczy nick tymczasowy. Poniżej instrukcja z onetu, jak zalogować się tymczasowo:

onet napisał(a):Jak wejść na czat na nick tymczasowy?

Nick tymczasowy to nick, który nie wymaga rejestracji, nie jest zastrzeżony tylko dla Ciebie, każdy może go użyć. Nie jest on również zabezpieczony hasłem. Przed nickiem tymczasowym pojawia się znaczek ~ (tyldy).

Aby zalogować się na czat nickiem tymczasowym:
w panelu logowania w prawym górnym rogu strony głównej czata wpisz nazwę pokoju, w którym chcesz rozmawiać, oraz nick, po czym zatwierdź przyciskiem Wejdź;

zamiast wpisywania nazwy pokoju, możesz po prostu wybrać go z listy dostępnej na stronie głównej lub w zakładce Pokoje poprzez kliknięcie jego nazwy;
w oknie, które się pojawi, naciśnij Wejdź na czat nie zaznaczając żadnej z opcji;

Nick tymczasowy istnieje tylko jedną sesję danego użytkownika, czyli od momentu zalogowania się, do wyjścia z czata. Nie jest zapamiętywany przez system.
Pamiętaj, że nicki tymczasowe nie są zastrzeżone! Jeśli logujesz się na czat nickiem tymczasowym, np.~ania, to po twoim wyjściu z czatu każdy może wybrać nick tymczasowy, który był przed chwilą używany przez Ciebie.


Zapraszam!
Ostatnio edytowano 24 lut 2009, 17:22 przez asx, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
asx
prawie admin
 
Posty: 5377

Postprzez Basebox » 23 lut 2009, 19:49

will tune in!




asx, wedle zyczenia ;*
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez destruction » 23 lut 2009, 20:01

hell yeah :dnb: :dnb: :dnb:
destruction
 
Posty: 2488
Ghost Town

Postprzez safeĆ » 23 lut 2009, 20:45

przypomnicie mi jutro?

chciałabym posłuchać a jakoś nie mam pamięci do radiowych zapowiedzi...

z góry dziękuję
safeĆ
 
Posty: 1251
Łódź/Koszalin

Postprzez sandera » 23 lut 2009, 20:57

przypomę Ci...


ja zapisałam ołówkiem na monitorze godziny i dni audycji których słucham co by nie zapomnieć :)
sandera
 
Posty: 1243
łdz

Postprzez Think » 23 lut 2009, 22:27

:ninjaturtle:

Czekam z niecierpliwoscia :)
Think
 
Posty: 3332
Przemyśl

Postprzez Basebox » 24 lut 2009, 20:44

16 minutes left
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez asx » 24 lut 2009, 20:54

http://r1.vj.pl:8020/listen.pls - bezpośredni link do audycji; zaczniemy z małym opóźnieniem (jakieś 5 minut) 8)
Avatar użytkownika
asx
prawie admin
 
Posty: 5377

Postprzez Substep Infrabass » 24 lut 2009, 22:53

OFICJALNE PODZIeKOWANIE:
Dziekuje ASX za dana mi mozliwosc zaprezentwanie mixu w jego audycji i wszystkim zgromadzonym na czacie, sluchajacym i sciagajacym podcast ktory powinnni sie pojawic w najblizszym czasie.

Specjalne big up leci do :
ASX
Playing Heads
Basebox
Fau
Ptr1
Wuja
Milah
Spook
Schabowy
Kasza Gryczana
mam nadzieje ze nikogo nie pominalem - dzieki za obecnosc to duzo dla mnie znaczy!
Rob - SCHABSTEP INFRABASS
Substep Infrabass
 
Posty: 164

Postprzez Basebox » 24 lut 2009, 23:27

Substep Infrabass napisał(a):OFICJALNE PODZIeKOWANIE:
Dziekuje ASX za dana mi mozliwosc zaprezentwanie mixu w jego audycji i wszystkim zgromadzonym na czacie, sluchajacym i sciagajacym podcast ktory powinnni sie pojawic w najblizszym czasie.

Specjalne big up leci do :
ASX
Playing Heads
Basebox
Fau
Ptr1
Wuja
Milah
Spook
Schabowy
Kasza Gryczana
mam nadzieje ze nikogo nie pominalem - dzieki za obecnosc to duzo dla mnie znaczy!
Rob - SCHABSTEP INFRABASS
skąd żeś wziął gryczaną? RYŻ BYŁ!!

safe. :)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Substep Infrabass » 25 lut 2009, 00:15

jakos mi sie tak ubzduralo :)
Substep Infrabass
 
Posty: 164

Postprzez sandera » 25 lut 2009, 09:14

czat już po raz drugi mi nie zatrybił :?

audycja była nagrywana? bo jak zwykle miałam trochę problemów również z odsłuchem




czekam na kolejną audycję :)
sandera
 
Posty: 1243
łdz

Postprzez asx » 25 lut 2009, 10:04

Heh, dzięki wszystkim, którzy wczoraj nas słuchali i tym, którzy duchowo nas wspierali 8)

S.I. - dzięki ci za to, że mogłem zaprezentować twój materiał właśnie u siebie 8) Materiał niedługo będzie dostępny, zlikwiduję clippingi i takie tam i wrzucę.

p.s. Basebox, kasza gryczana była - co prawda przez chwilę, ale było !1!!1
:wink:

Pozdro!
Avatar użytkownika
asx
prawie admin
 
Posty: 5377

Postprzez asx » 25 lut 2009, 16:51

Witam!

Całość audycji do pobrania o tu: http://www.sendspace.pl/file/uLaRdM8a/

Tracklista:

Benga - World War7
DZ - Strong on Ya
Breakage - Untitled
DST - Psy Phase
Substep Infrabass - Downtuned Dub (Mix)
Substep Infrabass - Unknown
Substep Infrabass - Unknown
King Soly - Wicked King of Persia|
asx - live @ ace of bass (Mix)
Boxcutter - Chlorophyll


A mój set w lepszej jakości znajduje się o tu :wink:

endżoj :P
Avatar użytkownika
asx
prawie admin
 
Posty: 5377

Postprzez spOOk » 25 lut 2009, 19:31

trtrtrtrtrtrtrtrt mrrrrrr

:dnb:

no i nie może zabraknąć schabsteppiku z rydzykiem :wink:
The Truth Is Out There
Avatar użytkownika
spOOk
 
Posty: 872
z Matplanety

Postprzez Basebox » 25 lut 2009, 21:38

i herby z limonką... pamietajcie o herbie :)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.


Powrót do Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron