"Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki o 10

Audycje radiowe | Radio shows

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 09 maja 2012, 13:25

Troszku słuchaczy wczoraj było, za co dziękuję.
Tak jak wspomniałem audycji, na pewno będzie jeszcze jeden odcinek z Polakami. I być może jeszcze jeden. Ale to się okaże w przyszłości.
Póki co: der ju goł - wczorajsza transmisja...

http://i.mixcloud.com/CBWCXa

Tracklista:
01. Tom Encore - Jig
02. Skou - The expanse
03.Skou - Weightlessness
04. W&Z - հայրիկ
05. W&Z - Slipper
06. Hatti Vatti - Giza dub
07. Hatti Vatti - Piranha's melody
08. Think - Flashpoint
09. Think - I can't sleep
10. Tom Encore - You make me feel right
(tło: Skream - Rimz)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez hirszu » 09 maja 2012, 17:16

Naprawdę świetne są te tematyczne bloki :) Dużo świetnych mniej znanych numerów można poznać!
Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 10 maja 2012, 12:43

Dzieki. Trzeba grzebiać tak głeboko jak sie tylko dla (jaka muzyka, takie grzebanie ;])
A potem tylko siać, siać, siać... ;)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 15 maja 2012, 12:19

Trzęsienie ziemi - odcinek 7

I jeszcze jeden, i jeszcze raz....

Obrazek

...jak to głosi stara polska przyśpiewka, śpiewana przy okazji pewnych rodzinnych uroczystości. Akurat w przypadku tej audycji, święta żadnego nie będziemy obchodzić... Chyba, że akurat ktoś w dzisiejszym dniu otworzy flaszkę z okazji kolejnej wiosny na koncie - zatem już teraz życzę mu Wszystkiego Najlepszego!!! ;P ;] i zapraszam do (umiarkowanego!) picia przy dźwiękach, o które to już ja się postaram.

Bo jak świętować, to po polsku!!! A taka będzie właśnie kolejna audycja z serii Trzęsienie ziemi, która poleci dzisiaj na antenie radia BREAK.FM. W dzisiejszym odcinku nic nowego ;) - dalej będę Wam pokazywać wspaniałych producentów - rodzynków naszej polskiej sceny dubstep, którzy maja wór pełen idei, koncepcji i pomysłów i nie boją się je przelać na płaszczyznę dźwięku, synkopy i basu. I robią to nie tylko od święta! :P

Zatem zapraszam Was na siódmy odcinek mojej audycji! Zacznie się ona ciut wcześniej niż zazwyczaj, bo o 19:55 - zatem ustawcie sobie budziki czy inne przypominajki, co by nie przegapić fajnych dźwięków już na samym początku! :)

No i tradycyjnie - czekam na listy, komentarze z opiniami, pochwałkami... pogróżki tez mogą być, a co! :P
Jak by ktoś przegapił któryś z poprzednich odcinków, to niech przejrzy poprzednie posty. :P
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 16 maja 2012, 12:13

No i poświętowaliśmy. Głowa nie boli, a wręcz przeciwnie. ;]
Okazało się, że po tej audycji parę osób przyuważyło kilku producentów na których wcześniej nie zwracali uwagi - to cieszy :)

Zatem pozostali niech też znajdą coś dla siebie:
http://i.mixcloud.com/CBX3P7

Tracklista:
01. Aniou - S.H.
02. PTR1 - Falling
03. PTR1 - Riverside dub
04. Radikal Guru - King Kong
05. Radikal Guru - Dread commandments
06. Xilent - Choose me II
07. Xilent - Skyward II
08. Jeekoos - Pillbox
09. Jeekoos - Invasion
10. Aniou - Shadow
(tło: Skream - Rimz)

Pozdrawiam i zapraszam za tydzień :)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 22 maja 2012, 13:30

Trzęsienie ziemi - odcinek 8

Ostatni z najlepszych.

Obrazek

Trafili do ostatniej grupy. Część z nich wiedziała, że uda się do niej trafić. Część z nich zastanawiała się, czy całą ta grupa w ogóle ujrzy światło dzienne. A pozostali totalnie nie spodziewali się, że trafią do takiej drużyny. Ci ostatni zastanawiali się tym bardziej, bo przecież następnej takiej szansy może już nie być...

Ale się udało. Wszyscy oni - wspaniali polscy specjaliści od generowania wstrząsów ziemskich przy użyciu niskich częstotliwości - zaprezentują Wam, co potrafią zrobić z dźwiękiem. Stworzą olbrzymie ilości basu, dodadzą do tego trochę innych, bardziej melodycznych (lub niemelodycznych) brzmień, a to wszystko opakują w formę rytmiczną, reprezentowaną przez połamaną perkusję. Każdy z nich robi to na swój sposób, ale cel mają jeden - sprawić, aby Ziemia dostała ataku padaczki! ;D

Zatem poprzybijajcie dobrze wszystkie obrazy, poprzykręcajcie meble, a sami usiądźcie (lub połóżcie) się wygodnie i poddajcie się wstrząsom! Te przyjdą dzisiaj o 19:55, które to wyżej wymienieni panowie będą generować specjalnie dla Was. I to tylko w radiu BREAK.FM, w audycji Trzęsienie ziemi, którą poprowadzę ja.

To będzie ostatnia audycja, przedstawiająca polskich producentów dubstepowych. W tym wypadku ostatni nie będą pierwszymi, ale mimo to - nadal są w grupie z najlepszymi!

Zapraszam do słuchania i komentowania audycji. :)

- Basebox
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 24 maja 2012, 22:19

Ósma audycja zakończona. Spodobała się? Mam nadzieję, że tak. :)

Tak jak w audycji, tak samo i tutaj... chciałbym serdecznie podziękować wszystkim producentom, którzy przyczynili się do współtworzenia audycji i udostępnili swoje utwory! Mam nadzieję, że audycję pomogą Wam zyskać nowych zwolenników basu, echa, pogłosów i stepowania ;]
Będę się starał informować o waszych poczynaniach w ramach portalu na tyle, na ile jest to możliwe i na ile ja mogę. W związku z tym pierwsza rzecz jaką mogę zrobić, to wrzucić te utwory, które wykorzystałem w audycji to radiowego autopilota - żeby leciały pomiędzy innymi zacnymi utworami.
Z góry zaznaczam, że utwory będą musiały być przycięte do 4-5 min (taki wymóg puszczania utworów u nas w radiu), dlatego jak macie jakieś radio-friendly editions, to proszę o przesłanie. Natomiast Jeżeli chcielibyście, aby utwór leciał ale bez przycinek, to wtedy możecie nie odpowiadać - będę to traktował ze zrozumieniem jako takowej zgody lub brak zgody w ogole ;) Jeżeli natomiast przycinki Wam nie straszne, to proszę Was o odpowiedź tutaj albo na maila (basebox@break.fm). Postaram się wtedy poprzycinać je tak, aby esencja tracków nie została w żaden sposób zatracona ;]

Na koniec jeszcze raz dziękuję wszystkim słuchającym i zapraszam na kolejne odcinki :]
Jeżeli ktoś się spóźnił, to nic nie traci. Tutaj odsłuch audycji:
http://i.mixcloud.com/CBZMtT

Tracklista:
01. Musley - Curtwaiter
02. Substacja - War tribe
03. Substacja - Kasjopeja
04. N-FETT - Central surgery
05. N-FETT - Bad signals
07. Paranoise - Diamonds
08. Fau & Deam - Never mind in neverland
09. Fau & Deam - Falling into pieces
10. Dual - AAA87996
(tło: Skream - Rimz)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 29 maja 2012, 18:34

Trzęsienie ziemi - odcinek 9

Dlaczego to zrobili?

Obrazek

No właśnie. Źle im było? Przez tyle lat robili swoje, a tu nagle taka zmiana. Zmiana - na którą wielu się nie mogło zgodzić, a wielu nie może się z nią pogodzić nawet teraz. Patrzą ku niebu i pytają się: DLACZEGO?!?!? DLACZEGO MI TO ZROBILIŚCIE?!?!?. Ale inni również patrzą w ten sam punkt na sklepieniu niebieskim, mówiąc: Dzięki Bogu, potrafią zachować twarz, nawet po zmianie stylówy. Reakcje - jak widać - są podzielone.

Kim oni są i cóż takiego zrobili? Ponieważ to, co aktualnie czytasz, jest zapowiedzią dziewiątej części audycji Trzęsienie ziemi (która to prezentuje dubstep pod różnymi postaciami), zatem logicznym jest, że pod kryptonimem ONI kryją się producenci utworów w tym gatunku muzycznym. Ale co dokładnie zrobili? Ano właśnie to: zaczęli produkować dubstep, choć wcześniej siedzieli w innych gatunkach muzycznych.

Czy to dobrze, czy to źle?
To producent jeden wie.
On swój bassline dobrze zna.
Do produkcji ucho ma.
*

Ale sami sprawdzicie, czy ta parafraza jest zgodna z Waszą opinią na ten temat.
Zapraszam Was zatem na dziewiąty odcinek Trzęsienia ziemi - już dzisiaj o 19:55 w radiu BREAK.FM.

Piszcie o audycji:
- na maila: basebox@break.fm
- tu, na forum

Pozdrawiam! :)

*tekst jest parafrazą refrenu piosenki Pan komendant, autorstwa Kabaretu Pod Egidą.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 30 maja 2012, 11:16

I minęła pierwsza audycja z nowego kącika. Mam nadzieje, że zestaw dobranych arystów wam sie spodobał i już wyczekujecie na kolejny odcinek Trzęsienia :)

Dziękuje wszystkim słuchającym!!! Niesłuchający mogą wykazać się tu:
http://i.mixcloud.com/CB0PwV

Do usłyszenia za tydzień!

Tracklista:
01. Balkansky - Atlas
02. Black Sun Empire - Hyper sun
03. Current Value - Gonna be me
04. Nero - Bad trip
05. Spor - Pacifica (instrumental)
06. Tom Encore - Lockdown
07. Tech Itch - Winter
08. Breakage - Untitled
09. Kryptic Minds - Six degrees
10. Chase & Status - Against all odds (dubstep remix)
(tło: Skream - Rimz)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 04 cze 2012, 11:44

Jutro nie będzie Trzęsienia. Może za tydzień. Pozdro.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 12 cze 2012, 12:58

Trzęsienie ziemi - odcinek 10

Nadchodzą zmiany.

Obrazek

Od małego myślimy, co byśmy chcieli robić w przyszłości. I zapewne - aby zrealizować to marzenie - stawiamy nasze pierwsze kroki na drodze do jego spełnienia. Strażak, nauczycielka, policjant, murarz, tynkarz, akrobata - nimi chcielibyśmy być w przyszłości. Biegnijmy więc przed siebie, aby móc w końcu osiągnąć nasz cel! Droga jest już wyznaczona!!!

Lecz nagle droga się rozwidla. Co więcej - jedna z tych dróg jest inna i wydaje się być również tą właściwą (jeśli nie właściwszą). Czy zmieniłbyś swój kurs i podążył innym szlakiem?

Czasem przed takim dylematem stoją też producenci muzyczni. Prawdopodobnie część z nich nie myślała, że będzie musiała wybierać i podejmować decyzje związaną ze zmianą stylu. Z kolei pozostałym przyszło to naturalnie, bez większych rozterek. My, jako obserwatorzy ich poczynań, możemy tylko stwierdzić, czy ta zmiana przyniosła im więcej korzyści czy też strat.

A więc: czy producenci, którzy do pewnego momentu tworzyli drum'n'bass, będą sobie radzić z powodzeniem w dubstepie? O tym przekonacie się sami już dzisiaj, o godzinie 20, kiedy to w wirtualnym eterze naszego radia BREAK.FM usłyszycie kolejną, dziesiątą już audycję z serii Trzęsienie ziemi. Serdecznie zapraszam do słuchania, jak i również do wypowiadania się na jej temat (na maila: basebox@break.fm lub tu, na forum).
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez oskarewicz » 12 cze 2012, 20:18

zajebisty ten spl pod jakimś tam alterem! :dnb:
rzekłbym, że taki dramstepowy jak to sie teraz mówi , chcoiaz huj wi w sumie, nie jestem pewien bpmów hehe :D
zajebsity numer, podklep tytuł
pzdr!
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 13 cze 2012, 18:43

Audycja 10 za nami. Widzę, że niektórzy słuchali zamiast rozgrzewać się przed zmaganiami naszych Orłów ;] Albo robili jedno i drugie. Za co dziękuję i zapraszam na kolejną audycję.

Dla tych, co woleli się rozgrzewać bez muzyki, link do audycji - teraz będziecie się mogli rozgrzewać przed każdym meczem :P :
http://i.mixcloud.com/CB2cSy

Tracklista:
01. Benny Page - Taking over
02. SPL - Spellbound
03. Phace - Teufelswerk
04. Misanthrop - Hammerfaust
05. Evol Intent - Gunpowder plot
06. Icicle - Xylophobia
07. Calibre - Discreet dub
08. Martyn - Far away
09. ARP 101 (aka Alix Perez) - Flush
10. June Miller - Brussels north
(tło: Skream - Rimz)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 13 cze 2012, 18:48

oskarewicz napisał(a):zajebisty ten spl pod jakimś tam alterem! :dnb:
rzekłbym, że taki dramstepowy jak to sie teraz mówi , chcoiaz huj wi w sumie, nie jestem pewien bpmów hehe :D
zajebsity numer, podklep tytuł
pzdr!

hehe, dzieki za odsluch. :)
Ogólnie to nie jest jego alter, Sam Pool to imie i nazwisko SPL'a ;], ale wszystko sygnuje i tak swoją ksywką.
Cały materiał z jego wytwórni - Hollow Point Records - udostępnił swego czasu za darmo do ściągnięcia. A tytul w trackliscie :)

Co do kawałka - ni cholery to jest drumstep. Raz ze wolniejsze, dwa że nie aż takie głupie (bo to w zasadzie jest clownstep na half-stepowym bicie, dodatkowo nazwa wymyslona przez jakiegos retarda).
Swego czasu byly topici o tym u nas:
http://www.break.fm/dnb/forum/viewtopic.php?t=42430
http://www.break.fm/dnb/forum/viewtopic.php?t=47570
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez oskarewicz » 14 cze 2012, 17:00

no, za wolne, wybacz, racje masz;)
co do jumupów i klałnów na poł tempa, to termin drumstep przyjął sie juz na tyle , ze w zasadzie wszytko co wychodzi halfstepowego w dnb ma czesto taka etykietke ;)
takze chac nie chcac tez sam zacząłem używać tego terminu ;)
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 18 cze 2012, 21:27

meh :/

dla mnie to half-step, lepszy czy gorszy, ale halfstep.
chociaz wiem ze i tak nie wygram z tym co uz sie przyjelo. chuj.


Przy okazji:
Trzęsienie ziemi #11? Oczywiście, ale za tydzień. Pozdro!
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 26 cze 2012, 13:16

Trzęsienie ziemi - odcinek 11

Czas trochę spowolnić.

Obrazek

Wyobraźcie sobie ludzi, u których to prędkość jest naturalnym żywiołem. Pędzą przed siebie nieubłaganie, nie zważając na nic i taranując przy okazji wszystko, co znajduje się na ich drodze. Biegną tak dla samych siebie - jedynym cel, jaki mają w tej gonitwie, to własna radość i uwolnienie niepotrzebnie przetrzymywanej energii. Żadnego wyścigu szczurów, żadnego zwycięstwa w zawodach - szybkość jest po prostu jedną ze składowych ich życia, bez niej czują się, jakby ktoś zabierał im część tlenu. Nie ma zatem zmiłuj - gonitwa musi być!!!

I chociaż bardzo lubują się w tego typu rozrywce, to jednak nic nie trwa wiecznie i czasem trzeba spowolnić. A już szczególnie wtedy, gdy złapie się wirusa, skłaniającego do przerzucenia na mniejszy bieg. Tacyszybcy i wściekli nie sprzeciwiają się, a wręcz przeciwnie - poddają się mu dobrowolnie. I nie czują, że on im zabiera uprzednio wymienione cząsteczki powietrza, gdyż w zamian zyskują nowe możliwości na uwolnienie adrenaliny. Możnaby rzec - pełna symbioza.

Przekładając to na płaszczyznę muzyczną - taka właśnie sytuacja dotknęła niektórych breakcore'owców, którzy spowolnili i spróbowali swoich sił w dubstepie. Przy okazji dokonali kilku zabiegów transplantacji stylistycznej, importując co niektóre elementy ze swojego szybkiego i połamanego świata muzyki. Czy zatem szaleństwo ma swoje miejsce w nieco spokojniejszym świecie? Najlepiej nie zgadywać, tylko sprawdzić samemu. Dzisiejsza audycja Trzęsienie ziemi przyniesie Wam odpowiedź na to pytanie. Start o godzinie 20, zatem zachęcam - jak to w breakcorze bywa - ekstremalnie szalenie do słuchania! >;D

PS. Chcesz powiedzieć parę słów apropo audycji? Keine probleme!!! Wal śmiało na maila: basebox@break.fm lub pisz tutaj na forum albo w komentarzach pod artykułem. Wszelkie opinie czytane, widziane, brane pod uwagę!
PS2. Na forum znajdziecie też archiwalne odcinki audycji.
PS3. Całkiem fajna konsola :P
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 26 cze 2012, 21:35

Troszku słuchaczy było podczas emisji, także podziękowania za odsłuch i do usłyszyska za tydzień ;]
Spóźnialscy i ci, którzy woleli mieć słuchać wtedy np. teściowej ;p mogą nadrobić tą zaległość:

http://i.mixcloud.com/CB5Yab


Tracklista:
01. Kid606 - Everything is business
02. Ebola - Alpha paw
03. Mochipet - Never forever
04. Wuzet - Ijo ijo (PZG remix)
05. Mathhead - Dream tigers
06. Aaron Spectre - Dem mo fire
07. Cardopusher - Knock yuh out
08. Monkey Steak - Lighthouse dub
09. Snares (Black Sabbath vs Venetian Snares) - Black sabbath
10. Kid606 - Bat manners
(tło: Skream - Rimz)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 03 lip 2012, 17:55

Trzęsienie ziemi - odcinek 12

Techniczni eksperymentatorzy.

Obrazek

Siedzą w swoich laboratoriach, całymi dniami i nocami. Niekiedy w pocie czoła pracują nad nowymi recepturami. Przy ich opracowywaniu, mają jeden cel - chcą, dzięki nim, przekonać do siebie jak największą liczbe ludzi. Zatem korzystają z dobrodziejstw technologii i eksperymentują, eksperymentują, eksperymentują... Aż w po jakimś czasie intensywnej pracy naukowej im się udaje. I to z niemałym sukcesem!!! Bo okazało się, że ów nowa receptura nie okazała się niewypałem lub czymś trującym. Wręcz przeciwnie - osiągnięty cel przewyższył ich oczekiwania. Postanowili zatem nie poprzestawać na tym i dalej ulepszali nowy skład swoich mikstur.

Producenci muzyczni i naukowcy w laboratoriach często mają wiele wspólnego. Jeśli przyjąć, że studio jest laboratorium, producent naukowcem, a skomponowany utwór - miksturą, która to przyciąga rzesze ludzi na parkiet - wtedy widać, że różnic prawie nie ma. Zresztą każdy producent ma swój własny tajny przepis, prywatną tajną broń, aby właśnie być rozpoznanym i lubianym wśród ogromnej ilości klubowiczów.

Dubstep daje duże pole do eksperymentów. A o tym przekonacie się już dziś, gdy rolę laborantów będą pełnić producenci, którzy siedzieli wcześniej w innych gatunkach muzyki elektronicznej. Co wykombinowali? Jakie receptury opracowali? I czy zarówno oni jak i szczury doświadczalne (czyt. słuchacze) przeżyją te badanie?

Wczujcie się w rolę takiego szczurka i siądź przed głośnikiem o godzinie 20, włączając tym samym radio BREAK.FM. Tam, o tej porze, dwunasty odcinek Trzęsienia ziemi. Będziemy w nim eksperymentować i nie tylko. Gorrrrąco zapraszam! :]

PS. No i jak zwykle: piszcie maile (basebox@break.fm) albo udzielajcie się tutaj lub w komentarzach pod artykułem. Pamiętajcie, że tutaj znajdziecie też zaległe odcinki!
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 03 lip 2012, 22:13

Kolejny odcinek za nami. Mam nadzieje, że się podobał, a wszelkie niedociągnięcia zostały w nim puszczone płazem lub innym gadem - cholernie ciężko mi się go kleciło. Wszystkim słuchającym dziękuje, jesteście kochani i wiem, że mogę na Was liczyć! :* ;) A niesłuchającym też dziękuję, bo wiem, że albo odsłuchają audycję za tydzień, a teraz nadrobią to, czego nie usłyszeli zawszasu... ;]

Tak czy siak, dziękuję bardzo i do zobaczenia za tydzień ;]

Link do audycji:
http://i.mixcloud.com/CB6l74

Tracklista:
01. Andy Stott - Blocked
02. Millie - Sample clearance
03. Millie & Andrea - Black hammer
04. Si Begg - My style (Si Begg bleep steppers mix)
05. Funckarma - Nays of dight
06. Neil Landstrumm - Ross Kemp as pixel
07. DJ Eprom - Predator dub
08. Mark Pritchard - Turn it on (instrumental)
09. SBTRKT - Rundown
10. The Bug feat. Flowdan & Killa P - Ganja
(tło: Skream - Rimz)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Poprzednia strona

Powrót do Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości