IZM - Archiwum Miksów 1999-2009

Zbiór miksów - krótko i na temat | DJ mixes - the name speaks for itself
Regulamin działu
Zanim cokolwiek napiszesz przeczytaj Regulamin działu.

Re: IZM - Archiwum Miksów 1999-2009

Postprzez dr jekyll and mr hyde » 19 mar 2014, 20:11

IZM napisał(a):Po pierwsze jest mi b. miło że komuś się jeszcze chce słuchać tego starego piłowania :)
Ostatnie płyty pojechały do ludzi ponad rok temu; didżejowanie / D'n'B to od ok. 4 lat zamknięty temat.

Powodzenia z graniem [Art of Darkness na Twoim mixcloud = pro]! :slayer:


Z ogromną przyjemnością co jakiś czas wrzucam sobie do posłuchania Twoje sety.

Dziękuję za odsłuch. Taki spontan sprzed kilku lat :wink:

Szkoda, że już nic nie zmontujesz. Pamiętam Twoją kolekcję na discogs. Imponujące wrażenie robiła. Zresztą kilka placków mam od Ciebie :roll: Stan igła!
Avatar użytkownika
dr jekyll and mr hyde
 
Posty: 1246
KCN

Re: IZM - Archiwum Miksów 1999-2009

Postprzez IZM » 19 mar 2014, 21:50

Kolekcjonowanie, ech. Oduczam się tego cały czas.

1000 ostatnich płyt wziął pewien sympatyczny człowiek na prezent urodzinowy dla swojego kilkunastoletniego syna którego uczy grania. Dobrze się stało.
IZM
 
Posty: 1336

Re: IZM - Archiwum Miksów 1999-2009

Postprzez dr jekyll and mr hyde » 19 mar 2014, 22:12

IZM napisał(a):Kolekcjonowanie, ech. Oduczam się tego cały czas.

1000 ostatnich płyt wziął pewien sympatyczny człowiek na prezent urodzinowy dla swojego kilkunastoletniego syna którego uczy grania. Dobrze się stało.


Czemu się oduczasz? Świetna sprawa :) Można swoim potomkom pokazać i nawet zaszczepić coś pozytywnego. Człowiek zawsze zbierał i zbierać będzie, mam tu na myśli poszczególne jednostki,bo aktualnie większość żyje z dnia na dzień. Coś jest to jest, nie ma to nie ma, jeśli wiesz co mam na myśli. Dużo ludzi wychodzi z założenia, że kolekcjonowanie czegoś jest staromodne, bo zawsze wszystko prawie będzie dostępne. Ale nie wiedzą tego w jakim są dużym błędzie....Owszem może i będzie dostęp do tego ale cena z kapci wyrwie. Czas płynie nieubłaganie, wszystko ulega zmianom ale dobra muzyka musi być kolekcjonowana, bynajmniej z takiego założenia wychodzę

No właśnie jestem pod dużym wrażeniem, że tak szybko w miarę upłynniłeś kolekcję. Znalazł się amator. Na bank będzie zadowolony z Twojej kolekcji, bo miałeś fajniutkie płytki i Super prezent zrobił dziecku na poczet przyszłych lat. Piękna inicjatywa.

Pozdrawiam raz jeszcze.
Avatar użytkownika
dr jekyll and mr hyde
 
Posty: 1246
KCN

Re: IZM - Archiwum Miksów 1999-2009

Postprzez IZM » 20 mar 2014, 00:11

Może inaczej. Kolekcjonowanie jako proces, podróż, to na pewno fajna sprawa.
Poznawanie muzyki, dzielenie się nią z innymi ludźmi, wewnętrzny rozwój - esencja.

Samo posiadanie z kolei jest męczące; u mnie było tak że z narzędzi, ze środka do celu te płyty stały się celem samym w sobie; plastikową świętą krową. Pozbycie się ich było bardzo pozytywne, oczyszczające wręcz. Obecnie próbuję żyć wg. zasady że jeżeli coś nie jest używane przez pół roku [albo krócej!] to znika. Gonienie za rzeczami to zło, o wiele lepiej jest być i robić niż mieć.

Teraz pozostaje tylko znależć chętnych na 8 szaf ubrań i 75 zegarków i będziemy w domu. :teeth:
IZM
 
Posty: 1336

Re: IZM - Archiwum Miksów 1999-2009

Postprzez dr jekyll and mr hyde » 20 mar 2014, 20:33

Kolekcjonowanie jako proces, podróż, to na pewno fajna sprawa.
Poznawanie muzyki, dzielenie się nią z innymi ludźmi, wewnętrzny rozwój - esencja.


Dokładnie tak.

Samo posiadanie z kolei jest męczące; u mnie było tak że z narzędzi, ze środka do celu te płyty stały się celem samym w sobie; plastikową świętą krową. Pozbycie się ich było bardzo pozytywne, oczyszczające wręcz. Obecnie próbuję żyć wg. zasady że jeżeli coś nie jest używane przez pół roku [albo krócej!] to znika.


Ja bardziej traktuję zbieranie płytek jako formę kolekcjonowania utworów, które darzę jakimś sentymentem. Czasami lubię sobie z danych płytek pograć dla przyjemności, bądź znajomych. Wiem, że każda forma zbieractwa jest czystym materializmem, ale póki nie ma w tym fanatyzmu to czuję się bezpiecznie :)

Gonienie za rzeczami to zło, o wiele lepiej jest być i robić niż mieć.


:scriptsl:
Avatar użytkownika
dr jekyll and mr hyde
 
Posty: 1246
KCN

Re: IZM - Archiwum Miksów 1999-2009

Postprzez winyl » 11 mar 2015, 19:49

posiada ktos jeszcze IZM - The Art Of Storytelling i Escapizm?, btw. IZM - Minotaur wciąż hula
winyl
 
Posty: 765
Łódzkie

Re: IZM - Archiwum Miksów 1999-2009

Postprzez IZM » 13 mar 2015, 20:42

Dzieki!

Eskapizm tutaj: https://mega.co.nz/#!dh8TQIYT!JABCjjMRE ... PU5tk595yI

Art of niestety nie posiadam.
IZM
 
Posty: 1336

Re: IZM - Archiwum Miksów 1999-2009

Postprzez Henry Swanson » 13 mar 2015, 22:03

IZM napisał(a):Dzieki!

Eskapizm tutaj: https://mega.co.nz/#!dh8TQIYT!JABCjjMRE ... PU5tk595yI

Art of niestety nie posiadam.


:dnb:
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Re: IZM - Archiwum Miksów 1999-2009

Postprzez winyl » 13 mar 2015, 22:20

podziękować!
winyl
 
Posty: 765
Łódzkie

Poprzednia strona

Powrót do Sety prezentuje Mod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron