new logo

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez ikis » 18 maja 2006, 22:37

Obrazek
;)
ikis
 
Posty: 240
salanumer6.com

Postprzez Gość » 18 maja 2006, 23:08

n.one napisał(a):A mi sie bardziej podoba to:
Obrazek

;]
no dokladnie to jest idealne :)
Gość
 

Postprzez Marta » 18 maja 2006, 23:14

hehehe mnie sie brzydko kojarzy :wink:
Marta
 
Posty: 237
Wrocław

Postprzez elffee » 18 maja 2006, 23:27

marta nie wiem z czym brzydkim ci sie kojarzy to i wole chyba nie pytac.

a mi to w sumie wszystko jedno jakie logo bedzie, tylko prosze zmiencie grafike forum
elffee
 
Posty: 1694
stąd

Postprzez Banciur » 18 maja 2006, 23:33

goro napisał(a):paralityk: a chcesz w dziub? ;) na drumandbass.pl tez bylo multum z nocnegotransu i jakos nikt nie robil z tego problemu.


to juz wiemy skad to pojawienie sie acida na dnbpl.org :))

Problem z nocnotransowoscia na poprzednim byl i temat byl podejmowany

A logo - olac logo licza sie tresci a nie grafika
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez desire » 19 maja 2006, 01:26

ale moglu by ktos cosnieco pozmieniac w tej grafice bo pare rzeczy traci gownem :wink:
desire
 
Posty: 925

Postprzez n.one » 19 maja 2006, 09:39

desire napisał(a):ale moglu by ktos cosnieco pozmieniac w tej grafice bo pare rzeczy traci gownem :wink:


Przeciez tutaj nie ma zadnej grafiki ;]
n.one
moderator
 
Posty: 1055
synthetic city

Postprzez Abuse » 19 maja 2006, 11:29

Banciur napisał(a):A logo - olac logo licza sie tresci a nie grafika


zgodze sie ze tresci sa bardzo wazne!ja uwazam ze najwazniejsza jest MUZYKA! ale nie zgodze sie z toba zeby to "olac" ! nie wiem czy zauwazyles ale w naszym kraju wszystko sie "olewa"!nie przywiazujemy wagi do niczego! wystarczy zeby wstawic naglosnienie, decki i mixer i juz jest super impreza! nikt nawet nie pomysli zeby przygotowac klub od strony wizualnej! w innych krajach przygotowania klubu do imrezy trwaja po kilka tygodni - po to zeby jak najlepiej oddac klimat imprezy! a co do logo'a i calego designu portalu i forum uwazam, ze to bardzo wazna sprawa! - coz "jak cie widza, tak cie pisza"...
Abuse
 
Posty: 664

Postprzez cetoslava » 19 maja 2006, 12:25

Abuse napisał(a):wystarczy zeby wstawic naglosnienie, decki i mixer i juz jest super impreza! nikt nawet nie pomysli zeby przygotowac klub od strony wizualnej!
sa wyjatki
Obrazek
to jest mala salka w katowickim inq, na ktorej czasem rezyduje sobie ekipa z psylesia. z klimatach psy-trance oczywiscie. fluorodeko, malowidla na tkaninach, pelno uv nitek, grzybow. po prostu kosmos ;]

ale zgodze sie z tym co wyzej napisales. nieliczne wyjatki i jak cie widza tak cie pisza.
cetoslava
 
Posty: 995
Katowice

Postprzez dr.K » 19 maja 2006, 12:29

Ceta napisał(a):
Abuse napisał(a):wystarczy zeby wstawic naglosnienie, decki i mixer i juz jest super impreza! nikt nawet nie pomysli zeby przygotowac klub od strony wizualnej!
sa wyjatki
Obrazek
to jest mala salka w katowickim inq, na ktorej czasem rezyduje sobie ekipa z psylesia. z klimatach psy-trance oczywiscie. fluorodeko, malowidla na tkaninach, pelno uv nitek, grzybow. po prostu kosmos ;]

ale zgodze sie z tym co wyzej napisales. nieliczne wyjatki i jak cie widza tak cie pisza.

prawie jak w podstawowce
na imprezie andrzejkowej :lol:
dr.K
 
Posty: 232

Postprzez kamolsky » 19 maja 2006, 15:15

w takim razie zazdroszcze Ci podstawowki do ktorej chodzisz/chodziles.

raz bylem na STN kiedy na malej salce rezydowala psylesia i musze przyznac, ze bylo swietnie. i do tego chai-shop :twisted:

edit:
a wracajac do tematu logo to moglby je ktos wystawic. z checia umieszcze je w stopce na naszych flyersach.
kamolsky
 
Posty: 304
Połamany Śląsk

Postprzez blue print » 19 maja 2006, 15:19

n.one napisał(a):
desire napisał(a):ale moglu by ktos cosnieco pozmieniac w tej grafice bo pare rzeczy traci gownem :wink:


Przeciez tutaj nie ma zadnej grafiki ;]



nie wiem jak ty, ale ja nie mam ochoty czekac pol dnia na ladowniae flashow
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Gość » 19 maja 2006, 15:28

jest dobrze.
Gość
 

Postprzez Saidon » 19 maja 2006, 16:50

Ceta napisał(a):
Abuse napisał(a):wystarczy zeby wstawic naglosnienie, decki i mixer i juz jest super impreza! nikt nawet nie pomysli zeby przygotowac klub od strony wizualnej!
sa wyjatki
Obrazek
to jest mala salka w katowickim inq, na ktorej czasem rezyduje sobie ekipa z psylesia. z klimatach psy-trance oczywiscie. fluorodeko, malowidla na tkaninach, pelno uv nitek, grzybow. po prostu kosmos ;]

ale zgodze sie z tym co wyzej napisales. nieliczne wyjatki i jak cie widza tak cie pisza.


byłem na nie jednej imprezie psylesi(i innych psytrance/goa)i powiem szczerze że od strony zarówno visualnej jak i muzycznie zawsze jest na najwyższym poziomie :wink:
miałem też nawt pomysł żeby zrobić dekoracje na drumach-3d grafy,roboty,manga ale np n0id tylko przyznał że to dobry pomysł i sprawa ucichła może najwyższy czas wszystkie te pomysły zrealizować?

ps.:Impreza z foty była zajebista 8)
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez cytryna » 19 maja 2006, 17:39

to co widze na zdjeciu zawiewa kiczem!
cytryna
 
Posty: 302

Postprzez n.one » 19 maja 2006, 17:53

blue print napisał(a):nie wiem jak ty, ale ja nie mam ochoty czekac pol dnia na ladowniae flashow


Radze w takim razie zminic dostawce internetu.
n.one
moderator
 
Posty: 1055
synthetic city

Postprzez cetoslava » 19 maja 2006, 18:32

cytryna napisał(a):to co widze na zdjeciu zawiewa kiczem!
ok, czekam az sam/sama cos zrobisz. wtedy pogadamy.

no i zapraszam do katowic, do inq na silence tech night, jak bedzie mala salka z psylesii, przekonasz sie na wlasne oczy jaki to "kicz".
cetoslava
 
Posty: 995
Katowice

Postprzez Gość » 19 maja 2006, 19:13

ej, no ale kich tez moze byc spoko, tylko zalezy w jakiej postaci i w jakich okolicznosciach. tzn. ja nie przepadam, ale tez nic nie mam do niego
Gość
 

Postprzez kaos kwik karate king » 19 maja 2006, 19:25

a to co zapomarańczowy? hahahaha jop jego ibizabijejs?
Avatar użytkownika
kaos kwik karate king
 
Posty: 4598

Postprzez pablo » 19 maja 2006, 19:30

no fajne digirbejsowe logo :lol:
w ogole jeszcze kilka godzin temu nie wiedziałem o czym gadacie dopiero teraz mi sie kolorki pojawiły i logo.
ogolnie ładne podoba mnie sie :jazda:
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Postprzez acid » 19 maja 2006, 19:32

Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron