Rob Data

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Rob Data

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 25 maja 2006, 02:37

kazdy sznaujacy basshead wie kto to. obczajcie poster:


Obrazek


czyzby wrocil? :twisted: :twisted: :twisted:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez IZM » 25 maja 2006, 10:11

Jak na razie nie ma sie czym ekscytowac, to jest impreza old skool a oprocz tego Rob Data pogrywa tylko lokalnie jakies male impry w srody, dla znajomych, gdzie gra jakies housy, reggae i inne balearic klimaty.

W sumie dobrze byloby zeby go Pyro, Phono i Paul Reset nakrecili na powrot do produkcji ale z drugiej strony po co Konflict jak jest Prode np.
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez Juja » 25 maja 2006, 13:46

IZM napisał(a): drugiej strony po co Konflict jak jest Prode np.

jak to po co ??
duetu kemal & rob data imho nie przebije nic :D
Juja
 
Posty: 141
krk

Postprzez n0id » 25 maja 2006, 13:48

Juja napisał(a):
IZM napisał(a): drugiej strony po co Konflict jak jest Prode np.

jak to po co ??
duetu kemal & rob data imho nie przebije nic :D



zgadza sie ))
Avatar użytkownika
n0id
moderator
 
Posty: 339

Postprzez IZM » 25 maja 2006, 14:30

Jak dla mnie to nic nie przebije podejscia pt. Czegos co bylo kiedys nic juz nie przebije. :D

Ale co tam, z sentymentu wlasnie kupilem Cryptic Audio 001 i Animation/Mechanizm na Architecture.
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez Juja » 25 maja 2006, 16:04

IZM napisał(a):Jak dla mnie to nic nie przebije podejscia pt. Czegos co bylo kiedys nic juz nie przebije. :D

ej no ale taka prawda(podkreslam, WG MNIE)... chyba najlepszym wyznacznikiem zajebistosci kawalka jest to jak szybko Ci sie nudzi. jezeli sluchasz czegos dluuugo (lata, nie miesiace) i dalej masz ochote do tego wracac, cieszysz sie jak slyszysz w secie czy na bibiemi sie zdarza zapiszczec nawet :oops: , a nowe rzeczy nudza sie najpozniej po roku tzn ze kawalek/producent jest nie do przebicia :) Moze gdzies za 3-4 lata zmienie zdanie i stwierdze ze ktos jednak lepszy jest niz Konflict ( i pare innych "staroci") ;)
Juja
 
Posty: 141
krk

Postprzez IZM » 25 maja 2006, 16:16

Nie no ogolnie spoko, tylko ze coraz wiecej czytam wypowiedzi typu: "a bo kiedys to bylo super a teraz jest do kitu". Maks duzo dobrych rzeczy sie dzieje teraz w d'n'b, nie mam nic przeciwko temu zeby sluchac Konflicta, sam sobie uzupelniam plyty ich produkcjami nadal ale z drugiej strony zamykanie sie typu: slucham 3 plyt Kemala i nic wiecej i bo dla mnie dnb na tym sie skonczylo to lekka bzdura.

Nie pisze tu o tobie konkretnie o tobie tylko po prostu taka obserwacja. Ludzie pisza posty - gdzie jest Kemal, czemu juz nie produkuje, dnb jest teraz do dupy... kurde, jest cyb orc, phace, prode, prolix, noisia, bad robot, spor, tactile, break+silent witness, tysiac zajebistych muzycznie rzeczy jest w obiegu i dalej slychac narzekania.

No, to tyle narzekania ode mnie. :D
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez freesssbee » 25 maja 2006, 16:34

wiesz dlaczego??

poniewaz ci producenci nie sa z anglii a jak dnb nie jest z anglii to jest do dupy..a przynajmniej dla noobow ktorzy siedza tylko zamknieci w przedziale ograniczonym do "najlepszego" angielskiego dnb..
dziwi mnie podejscie noida no ale jak grasz tak masz :lol: :lol:
nie mowie zarazem ze produkcje kemala czy konflikta sa do dupy, po porstu stwierdzam ograniczonosc ludzkich horyzontow..
zreszta najlepiej posledzic forum dsci4, utworzyli tam osobny dzial poswiecony kemalowi..
piatka szuflandia
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez IZM » 25 maja 2006, 17:07

IZM
 
Posty: 1336

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 25 maja 2006, 17:28

Manuscript Manual napisał(a):...

poniewaz ci producenci nie sa z anglii

...



kemal i rob data sa z glasgow, a glasgow nie jest w anglii ;]
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez IZM » 25 maja 2006, 17:32

Skape szkoty jedne dobrego dramenbejsu ludziom skapia!

:twisted:
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez desire » 25 maja 2006, 17:47

IZM napisał(a): po co Konflict jak jest Prode


a co ma piernik do wiatraka???? . niekumam co chciales tym przekazac :?
desire
 
Posty: 925

Postprzez IZM » 25 maja 2006, 17:50

Podobna muza, proste. Ogolnie chodzilo mi o to ze w temacie technicznego dnb jest sporo zajebistego nowego materialu ktory bardziej lub mniej bezposrednio odwoluje sie / wynika z tego co zapoczatkowal Konflikt/Kemal+Rob Data.
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez Juja » 25 maja 2006, 18:08

yy jakies dziwne rzeczy tu czytam... :o
1.co ma pochodzenie producenta do muzyki jaka robi ? mi to jeden ... czy z anglii holandii uzbekistanu czy zjednoczonych emiratow arabskich, wazne zeby kawalki byly dobre. Nie chce mi sie wierzyc ze sa ludzie ktorzy patrza na pochodzenie a nie na muzyke
2. o co chodzi z podejsciem noida ??

a ze teraz duzo dobrych rzeczy jest to sie zgadzam, sluchanie tylko i wylacznie kemala czy jakiego kolwiek innego producenta predzej czy pozniej musi sie znudzic. ale zeby powiedziec ze ktos z "nowych" jest fenomenalny..to trzeba czasu. noisia na poczatku mnie zauroczyla a teraz juz nie pamietam kiedy w domu sluchalam monstera na przyklad. I ich kazda kolejna produkcja nudzi mi sie coraz szybciej. Jak bedzie nph z Phace i Sporem to sie zobaczy ;)
A ze po co Kemal... khmm dobrych dzwiekow nigdy nie za malo, a z jego ewentualnej wspolpracy z nowymi producentami tez wiele dobrego by moglo wyniknac. Pozatym zawsze chcialam go uslyszec na zywo ;)
Juja
 
Posty: 141
krk

Postprzez Azbest » 25 maja 2006, 18:11

powinnaś luknąć na mój dysk w poszukiwaniu nowych fenomenów ;]
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez Juja » 25 maja 2006, 18:16

mozesz specjalnie dla mnie sporzadzic paczke i wrzucic na jakies yousendit ;) Paralityk poleca.rar :D i pm potem ;)
wtedy moze nie powiem co robiles z Psiutem w kitshu :rotfl:
Juja
 
Posty: 141
krk

Postprzez desire » 25 maja 2006, 18:23

IZM napisał(a):Podobna muza, proste. Ogolnie chodzilo mi o to ze w temacie technicznego dnb jest sporo zajebistego nowego materialu ktory bardziej lub mniej bezposrednio odwoluje sie / wynika z tego co zapoczatkowal Konflikt/Kemal+Rob Data.


pewnie ze sporo dobrych rzeczy wychodzi a jeszce wiecj nie wychodzi .
ale stawianie kemala i roba na rowni z tym co teraz wychodzi to troche nie tak .
desire
 
Posty: 925

Postprzez freesssbee » 25 maja 2006, 20:50

niby dlaczego??

osattnio dyskutowalem o tym bodaj z karem..
doszlismy do wspolnego wniosku ze to po prostu kalsyk, taki jak grooverider czy bad kompany, ale dlaczego niby ich nie porownywac??
jak dla mnie to po prostu odmiennosc czasow, kwestia techniki produkowania kawalkow, inne czasy inne trendy inne zapotrzebowanie konsumeta i takie tam..
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez desire » 25 maja 2006, 22:28

spo ale jak porownasz kemala z np. nowymi produkcjami pyra ? sory nie potrafie tego porownac inaczej niz nie obiektywnym komentazem pod tytułem "to mi sie bardziej podoba a to mniej" .

pozdr.
desire
 
Posty: 925

Postprzez freesssbee » 25 maja 2006, 22:31

baj de lej kemal to techstep, a teraz dobrego techstepu jak na lekarstwo..
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez IZM » 25 maja 2006, 23:21

Tzn. wiesz, ja zauwazylem ze cala scena d'n'b w europie wschodniej zaczela sie w latach 2000-2002 i od klimatow kemal / bc / ed rush. Pewnie dlatego sporo ludzi patrzy teraz na cala muze (ewentualnie techstepy czy neuro) przez pryzmat tego na czym sie chowali/co swego czasu najbardziej ich rozjebalo. Moze dlatego tak postrzegasz kwestie. Ja sie ogolnie chowalem na klimatach 94-96, Boymerang, Photek, Adam F i dla mnie caly ten ciezki rollujacy dramenbejs byl na poczatku troche monotonny, dopiero potem bardziej mi to podeszlo glownie na bazie djskiej (techstepy sie najprzyjemniej jednak sklada). Ale ogolnie wydaje mi sie ze wszystko jest kwestia otworzenia glowy i pozbycia sie podejscia "wszedzie dobrze gdzie nas nie ma". Trzeba wiedziec skad sie przyszlo ale tez patrzec do przodu i widziec jakies kontinuum w tej muzie.
Zreszta, co innego jak sie gra, co innego jak sie jest odbiorca d'n'b...
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez Banciur » 25 maja 2006, 23:29

IZM napisał(a):Pewnie dlatego sporo ludzi patrzy teraz na cala muze (ewentualnie techstepy czy neuro) przez pryzmat tego na czym sie chowali/co swego czasu najbardziej ich rozjebalo.


i tutaj jest sedno
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez freesssbee » 25 maja 2006, 23:34

powiem ci ze wlasnie wszystko zalezy od twojego indywidualnego podjescia, od ludzkiej elastycznosci..jak dla mnie to moglyby istaniec tylko i wylacznie tchniczne odmiany dnb ale potrafie zaakceptowac ze komus sie podoba to i tamto, wiadomo rozne upodobania..ale kurde dlaczego niby zamykac sie tylko i wylacznie do producji z danego okresu??mozna stwierdzic ze sa to klasyki ale czy na przykald za pare lat taki prode tez nie bedzie kalsykiem?/smiem twierdzic ze tak i wtedy jzu ebdize mozna porownac ich z konfliktem a teraz nie, pf..
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez desire » 27 maja 2006, 19:09

bedzie|niebedzie :wink:
desire
 
Posty: 925


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości