głos ludu

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

głos ludu

Postprzez niemoralnejajko » 02 cze 2006, 13:43

nie jestem może kompetentną osobą ale myśle że to ciekawy pomysł

proponuje żeby forumowicze pozbawieni jakichkolwiek praw moderatorskich wrzucali tu ew.uwagi odnośnie zmiany jakiegoś tematu lub tematy które w waszym mniemaniu są nieciekawe i należy im sie natychmiastowa kasacja

jeśli mój pomysł nie przypadnie wam do gustu to ten top też do kasacji

moje typy:
http://dnb.pl/viewtopic.php?t=1067]

http://dnb.pl/viewtopic.php?t=1325

oraz zmiana tytułu http://dnb.pl/viewtopic.php?t=1389 na "przyszły rozwój forum dnb pl" :wink:
niemoralnejajko
 
Posty: 915

Postprzez kh » 02 cze 2006, 13:47

zrobmy referendum :strajk:
ja juz pisalam co by przeniesc nasze prace grafiki i zdjecia do dzialu art
kh
 
Posty: 306

Postprzez IZM » 02 cze 2006, 13:53

Ogolnie troche lipny wydaje mi sie ten pomysl... bo zamiast budowac tresc forum wszyscy sie caly czas zastanawiaja nad forma. Sprobujcie zapodac po prostu ciekawe tematy zamiast kolejnego - dnb.pl vs drumandbass.pl, moderacja, co sie nie podoba na forum itd.

Ps. twoje dwa typy sa akurat w porzadku, to ze kogos interesuja wczesne projekty desimala albo jakies nowe twarze to zupelnie spoko sie miesci w temacie.

A propos formy to jedyne co bym zmienil to moze - albo calkiem wywalic tematy zamkniete albo stworzyc dla nich osobny dzial (wlasnie smietnik bylby dobra nazwa) bo jest ich troche i po oczach daja, niektore fora maja taki dzial z niepotrzebnymi zamknietymi tematami dla przestrogi zeby glupot nie pisac albo spamu nie robic...
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez niemoralnejajko » 02 cze 2006, 14:08

IZM napisał(a): zamiast budowac tresc forum wszyscy sie caly czas zastanawiaja nad forma. Sprobujcie zapodac po prostu ciekawe tematy zamiast kolejnego - dnb.pl vs drumandbass.pl, moderacja, co sie nie podoba na forum itd.



własnie dlatego założyłem ten top żeby wszystkie skargi zażalenia ew.sugestie wrzucać własnie tutaj co ułatwi prace modom i spowoduje że niepotrzebne komentarze odnośnie treści forum nie beda że tak sie brzydko wyraże porozpierdalane po całym forum

p.s żeby budować klimat i zacząć wrzucać ciekawe tematy najpierw trzeba zrobić porządek tak mi się wydaje pzdr
niemoralnejajko
 
Posty: 915

Postprzez desire » 02 cze 2006, 14:15

przerost formy nad trescia ;]
desire
 
Posty: 925

Re: głos ludu

Postprzez BWL » 02 cze 2006, 16:14

niemoralnejajko napisał(a):nie jestem może kompetentną osobą ale myśle że to ciekawy pomysł

proponuje żeby forumowicze pozbawieni jakichkolwiek praw moderatorskich wrzucali tu ew.uwagi odnośnie zmiany jakiegoś tematu lub tematy które w waszym mniemaniu są nieciekawe i należy im sie natychmiastowa kasacja

jeśli mój pomysł nie przypadnie wam do gustu to ten top też do kasacji


mi sie ten pomysl podoba, jesli miałby mie charakter propozycji...
zobaczymy co na to administratorzy...
rownież swietnym pomysłem było by przenosic zamkniete tematy do osobnego działu jesli juz teraz one przeszkadzaja co bedzie za kilka miesiecy np
pozdr
BWL
 
Posty: 588

Re: głos ludu

Postprzez puchcioDNB » 02 cze 2006, 16:37

BWL napisał(a):
niemoralnejajko napisał(a):nie jestem może kompetentną osobą ale myśle że to ciekawy pomysł

proponuje żeby forumowicze pozbawieni jakichkolwiek praw moderatorskich wrzucali tu ew.uwagi odnośnie zmiany jakiegoś tematu lub tematy które w waszym mniemaniu są nieciekawe i należy im sie natychmiastowa kasacja

jeśli mój pomysł nie przypadnie wam do gustu to ten top też do kasacji


mi sie ten pomysl podoba, jesli miałby mie charakter propozycji...
zobaczymy co na to administratorzy...
rownież swietnym pomysłem było by przenosic zamkniete tematy do osobnego działu jesli juz teraz one przeszkadzaja co bedzie za kilka miesiecy np
pozdr


^^ popieram......
puchcioDNB
 
Posty: 1597

Re: głos ludu

Postprzez KaEVu » 02 cze 2006, 18:15

BWL napisał(a):rownież swietnym pomysłem było by przenosic zamkniete tematy do osobnego działu jesli juz teraz one przeszkadzaja co bedzie za kilka miesiecy np
pozdr


Na innych forumach takie działy zwą sie cmentarz :o
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez desire » 02 cze 2006, 19:01

o widze forum nocnego transu sie tu robi :lol:
desire
 
Posty: 925

Postprzez goro » 03 cze 2006, 11:40

Avatar użytkownika
goro
ten zly
 
Posty: 1971
break.fm


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości