Traumatyczne przeżycia twoich 12''

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Traumatyczne przeżycia twoich 12''

Postprzez dzako » 07 cze 2006, 15:25

mi ostatnio wyślizgnął sie z rąk sappo (emf2040) i poturlał sie ruchem jednostajnym przez całą szerokość pokoju , bezlitośnie zmierzając w stronę mojego bajka. niestety nie zdołał wyminąć jednego z pedałów (wchuj w nim metalowych kolców żeby sie but nie ślizgał) no i lipa - szrama o długości 1,5 cm.stałem jak wryty śledząc sparaliżowanym wzrokiem bezlitosne oddalanie sie od mojej skromnej osoby owego krążka nie podejmując żadnego działanie w celu wybrnięcia z tej opresyjnej sytuacji:wink: na szczęście sznyta owa jest pod sam koniec nr i w miare sprawnie da sie jeszcze to pograć
dzako
 
Posty: 478
Wrocław

Postprzez IZM » 07 cze 2006, 15:33

Dostalem 12" Driftera (Leola) ktora miala garba. Sprzedajacy za freex wyslal mi inna plyte a ta zostawil. Wkladalem pod plyty i dodatkowo odginalem ja co rano. Pewnej soboty trzasla mi w rekach.
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez desire » 07 cze 2006, 15:35

lampa na biurku 150 watow ...


rip.
desire
 
Posty: 925

Postprzez exasper » 07 cze 2006, 15:49

do mojej torby z płytkami napierdolił kotek siusiu.......nie moge si epozbyc tej dziwki bo to mojej mamy darmozjad jest:)
naszczescie płyty mam w koszulkach ale torba je..... tzn smierdziała jak 156:)
exasper
 
Posty: 148
manchester/czwa

Postprzez cyna » 07 cze 2006, 15:53

znajomy mi przypalił papierosem Here Comes Trouble - Volume 5.
o dziwo w przypalonym miejscu płyta nie przeskakuje tylko trzeszczy co nie znaczy że nieprawdą jest że 'palenie szkodzi' ;]
cyna
 
Posty: 105
massa:krr

Postprzez shtefi » 07 cze 2006, 15:54

a ja sobie siedzialem i sluchalem muzyki, ale troche za duzo basu dalem, wiec kolumny zaczely powoli sie zsuwac z biurka... na polce pod biurkiem mialem polozonych kilka plyt, z czego jedna byla lekko wysunieta z opakowania... kolumna w koncu spadla z biurka trafiajac w plyte i efekt jest taki:

Obrazek
shtefi
 
Posty: 272

Postprzez acid » 07 cze 2006, 16:41

przewozony w bagazniku let the bass kick. niestety temperatura byla dosc spora i plyta sie odgiela. do tej pory nie umiem jej zreanimowac. :/
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez cyna » 07 cze 2006, 16:47

miałem to samo z plackiem z ganja rec. jechał z manheim na tylnej półce w aucie. teraz po prostowaniu robi za tarczę zegara bo słuchać to się go nie da za bardzo ;/
cyna
 
Posty: 105
massa:krr

Postprzez swarozyc » 07 cze 2006, 16:51

exasper: :D
swarozyc
 
Posty: 1074
Szczecin/Krakow

Postprzez dzako » 07 cze 2006, 17:23

PONOĆ plyty pożna prostowac na dwa sposoby:
1) wlożyć placek między 2 szyby i na słońce , ewentualnie pod lampe
2) polożyć na placku papier albo recznik i na to rozgrzany garnek

ale nie wiem czy to dziala , nie sprawdzałem
dzako
 
Posty: 478
Wrocław

Postprzez BWL » 07 cze 2006, 17:26

acid napisał(a):przewozony w bagazniku let the bass kick. niestety temperatura byla dosc spora i plyta sie odgiela. do tej pory nie umiem jej zreanimowac. :/

a ja jej nie naprawilem czasem?
jak nie to chyba wiem jak :)
BWL
 
Posty: 588

Postprzez Azbest » 07 cze 2006, 17:45

skeema vs. pbk - your world............raz grając ten kawałek byłem najebany i dotknąłem spoconym palcem ścieżek na płycie....





....szpecący odcisk palca pozostał po dziś dzień :/
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez Grinn » 07 cze 2006, 17:53

ne mam plyt winylowych ale fajnie sie to czyta. :D
Grinn
 
Posty: 2090
T.E.P. Tychy

Postprzez desire » 07 cze 2006, 17:56

plyn do plyt nie działa ?
desire
 
Posty: 925

Postprzez laudanum » 07 cze 2006, 18:08

a u mnie by byl prawie zgon plyty - a bylo to tak.

przyszla kolezanka do mnie a ja zapomnialem schowac plyte do innych plyt. kolezanka nie zauwazyla ze lezy plyta na kanapie i chciala juz na nia usisc ale ja - STOP K*** NIE SIADAJ!
a lezala tam plyta z Andy C & Shimon - quest ktora kupilem za wielkie pieniadze :roll:
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez Azbest » 07 cze 2006, 18:19

desire napisał(a):plyn do plyt nie działa ?

sugerujesz dotkniecie plyty szmatka z jakims toksycznym płynem ? nigdy!
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez desire » 07 cze 2006, 18:24

jakim toxycznym ???
desire
 
Posty: 925

Postprzez niemoralnejajko » 07 cze 2006, 18:32

ja sugeruje że autor popisał się niebywałą oryginalnością jeśli chodzi o tytuł swojego tematu http://www.dnb.pl/viewtopic.php?t=1535 na boga przecież można użyć tylu innych zwrotów nie chciało sie myśleć co?



jedyny rozjebany vinyl to
dwa plus jeden - nowy wspaniały świat , przydepniety nogą przez mojego psa
niemoralnejajko
 
Posty: 915

Postprzez goro » 07 cze 2006, 18:34

wspollokator zapomnial o pralce i zalalo nam mieszkanie... 5cm wody w pokoju, a na podlodze ok 80 winyli, czesc absolutnie nowych, jeszcze nie granych...
Avatar użytkownika
goro
ten zly
 
Posty: 1971
break.fm

Postprzez desire » 07 cze 2006, 18:36

jakich kto sobie dobrał wspołlokatorow takich ma :lol:
desire
 
Posty: 925

Postprzez DjDaemia » 07 cze 2006, 18:47

goro napisał(a):wspollokator zapomnial o pralce i zalalo nam mieszkanie... 5cm wody w pokoju, a na podlodze ok 80 winyli, czesc absolutnie nowych, jeszcze nie granych...


I byly zniszczone?
DjDaemia
 
Posty: 11
San Diego

Postprzez goro » 08 cze 2006, 00:35

winyle na szczescie nie, ale duza czesc okladek poleciala do kosza. ;(
Avatar użytkownika
goro
ten zly
 
Posty: 1971
break.fm

Postprzez acid » 08 cze 2006, 00:36

goro napisał(a):winyle na szczescie nie, ale duza czesc okladek poleciala do kosza. ;(

no winyle nie, bo jak juz jeden taki byl to mi go wyslales :lol:
ale co ciekawe igla ani drgnela! patrz jaki uczciwy :*
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez Blah » 08 cze 2006, 07:01

heh mój pierwszy vinyl - Jason Mouse - Serpico Dune Remix.. z racji tego ze to byla pierwsza kupiona plytka to sluchalem jej na okragło na starym gramofonie znalezionym na strychu (made in cccp). Igla zaczela przeskakiwać (co było ofcoz winą gramofonu a nie płyty o czym wtedy nie wiedziałem:D) wiec ja obciażałem monetami i plasteliną, teraz placek jest tak zjechany ze niewiele na nim slychać ale trzymam go na pamiątke już 6 lat ;)
Avatar użytkownika
Blah
 
Posty: 1365
WolvesUK / RzeszówPL

Postprzez marvelon » 08 cze 2006, 09:08

<wypatruje stroga ktory wgniata płyty w błoto bo mysli ze to czarne dziury do innej galaktyki>
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez CruQ » 08 cze 2006, 10:05

moj ziomek postanowil zrobic sobie wrzut w pokoju otworzyl okno i myslal ze bedzie wszystko ok po skonczonym malowaniu pyl z faby byl wszedzie motywem przewodnim byl kolor niebieski wiec srebne technicsy staly sie niebieskimi technicsami (wyczeszczenie trwalo w huj) a lezacy na nich album NOISI nie doodratowania.
CruQ
 
Posty: 270
**CHORUS** "ZAJEBANI NA AMEN" WuWuA

Postprzez ant » 08 cze 2006, 12:16

CruQ napisał(a):lezacy na nich album NOISI nie doodratowania.

no, to akurat mozna przezyc :P
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez CruQ » 08 cze 2006, 12:57

ant napisał(a):no, to akurat mozna przezyc :P


tez tak mysle :wink:
CruQ
 
Posty: 270
**CHORUS** "ZAJEBANI NA AMEN" WuWuA

Postprzez laudanum » 09 cze 2006, 10:26

niemoralnejajko napisał(a):ja sugeruje że autor popisał się niebywałą oryginalnością jeśli chodzi o tytuł swojego tematu http://www.dnb.pl/viewtopic.php?t=1535 na boga przecież można użyć tylu innych zwrotów nie chciało sie myśleć co?



jedyny rozjebany vinyl to
dwa plus jeden - nowy wspaniały świat , przydepniety nogą przez mojego psa


to u mnie siostrzeniec wzial moj ulubiony album Michaela Jacksona - bad i pokolorowal go markerem :?
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez Sho » 09 cze 2006, 16:35

azbest napisał(a):skeema vs. pbk - your world............raz grając ten kawałek byłem najebany i dotknąłem spoconym palcem ścieżek na płycie....





....szpecący odcisk palca pozostał po dziś dzień :/


Ty to sie masz Pawełuś z tym palcem hihihi :D
Avatar użytkownika
Sho
 
Posty: 1229
Eire

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 19 gości

cron