rozwoj dnb w lodzi > pozeganie maturzystow

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez czeko » 07 cze 2006, 15:56

hahahahha co w tej łodzi zjeby mieszkaja 8)



:wink:
Avatar użytkownika
czeko
 
Posty: 1018
Gdańsk

Postprzez goro » 07 cze 2006, 16:49

Butch napisał(a):nie ma to jak szydera co??
a wystarczy popatrzeć kiedy te osoby się zalogowały i ile mają postów, by dojść do właściwych wniosków, ale po co, lepiej nawrzucać trochę na Łódź i łodziaków :?

doskonale widze kto to organizuje, ale to wlasnie jest najsmieszniejsze do czego doprowadzila popularyzacja dnb w lodzi. przeciez atrakcje na tej imprezie sa wziete zywcem z wiejskich dyskotek. z jednej strony to jest smieszne, ale z drugiej i zalosne. nie zdziwie sie, jezeli za granie tam dnb wezmie sie jakis wyzelowany pseudodj, ktory wczoraj odkryl traktora i funkcje automix.
Butch napisał(a):hahh i może mi jeszcze powiecie że u was w miastach nie ma takich bibek

wlasnie nie ma i na nieszczescie dla lodzi to juz nie pierwsza tego typu impreza "promujaca" drumandbass razem z wystepem modelek, walk w kislu, rozneglizowanych lasek i kolesi oraz innych atrakcji made in wiejskie disco. absolutnie nie jade tym tekstem lodzi jako calosci, ale poddaje pod dyskusje czy komercjalizacja na hura drumandbassu musi podazac akurat w takim kierunku. to tak samo jakbysmy na tej stronie zaczeli reklamowac banery dzwonkow z mandaryna, strony xxx i tego typu rzeczy.
Avatar użytkownika
goro
ten zly
 
Posty: 1971
break.fm

Postprzez kh » 07 cze 2006, 16:57

ale zauwaz ze to poza lodz specjalnie nie wychodzi;] to mnie wlasnie rozpierdala;]
kh
 
Posty: 306

Postprzez zabiligoiuciekl » 07 cze 2006, 19:27

:( :(
zabiligoiuciekl
 
Posty: 1503
127.0.0.1

Postprzez moniq » 07 cze 2006, 19:38

cokolwiek zlego to zaraz na Łdz
kh napisał(a):ale zauwaz ze to poza lodz specjalnie nie wychodzi;] to mnie wlasnie rozpierdala;]
a mnie rozpierdala takie wlasnie narzekanie i gadanie. I za bardzo uogólniacie, moze nie jest najlepiej i kolorowo jak poza Łodzia w innych miastach, ale sa u Nas ludzie, ktorzy nie mniej od was kochaja, znaja, i organizują imprezy dnb-sowe, wiec po co tyle szumu robic, posmiac sie mozna- spoko, tylko ze caly czas powtarzany kawal robi sie po jakims czasie juz malosmieszny. to tyle.
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez KaEVu » 07 cze 2006, 19:40

paru łebków robi sobie impreze i wrzuca info na NT, a wy dorabiacie do tego jakieś ideologie....

...kurwa luzzzz..

no i :

:dnb:
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez skeez » 07 cze 2006, 19:50

tu byłem. :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb:




! .


pzdr.
Avatar użytkownika
skeez
 
Posty: 5984
Z ŁODZI

Postprzez cR4m4Rr10 » 07 cze 2006, 19:54

No co, fajna impreza a wy tak nieelgencko :( ...
cR4m4Rr10
 
Posty: 1735
ewriłer

Postprzez Kasia12 » 07 cze 2006, 19:57

Juz dilerzy amfy zacieraja rece ! :lol:
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez laudanum » 07 cze 2006, 20:03

kalik napisał(a):To ja szukam moich odblaskowych lakierek, biore odkurzacz na plecy, gwizdek w gębe i jade tańcować przy dramenbace!


a chceta jeszcze kartofly ? ]:->
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez skeez » 07 cze 2006, 20:09

coke napisał(a):
kalik napisał(a):To ja szukam moich odblaskowych lakierek, biore odkurzacz na plecy, gwizdek w gębe i jade tańcować przy dramenbace!


a chceta jeszcze kartofly ? ]:->



juz wczesniey zamowyone gnoyku ;F
Avatar użytkownika
skeez
 
Posty: 5984
Z ŁODZI

Postprzez Azbest » 07 cze 2006, 20:15

uważam że wszyscy mieszkańcy łodzi są mniej inteligentni odemnie i rzadziej biorą prysznic.

to tyle.... :/
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez goro » 07 cze 2006, 20:18

dobra wystarczy juz ;)
Avatar użytkownika
goro
ten zly
 
Posty: 1971
break.fm

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron