a moze tak techstepowy open air 3 dniowy

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez swarozyc » 21 cze 2006, 17:43

Wydaje mi sie, ze zaczynacie sie powtarzac. :wink:
swarozyc
 
Posty: 1074
Szczecin/Krakow

Postprzez disperse » 21 cze 2006, 17:47

dzi napisał(a):haha zartujesz chyba ze nikt nie zbiednieje od 20zl?!

ludzie narzekaja ze 35zl na gwiazde to duzo a Ty mowisz ze 20zl w ciemno wrzuca?


Malo tego, bylem w PL 2 tyg temu a jakies malzenstwo w kolejce do kasy :

' Dlaczego wziales majonez za 1.60 ?!? Pzreciez obok byl za 1.45 ! '
disperse
 
Posty: 468

Postprzez metrik » 21 cze 2006, 18:01

ok.
konkretyzując....

mam pomysł na miejsce. słyszeliście kiedyś o ośrodku wypoczynkowym w Starym Oleśnie? Bardzo blisko miasta Olesno [Miasto leży na skrzyżowaniu drogi krajowej 37 oraz dróg lokalnych wiodących w kieunku Częstochowy, Lublinca, Opola i Wielunia. Linia kolejowa, przebiegająca przez Olesno, łączy miasto z Kluczborkiem i Lublincem.]
Miejsce to wygląda następująco: w środku lasu, sztuczne jezioro [rowerki, kajaki + kąpielisko], na środku jeziorka malutka wysepka z wrakiem samolotu :D...
Spore pole namiotowe, restauracje, toalety, prysznic, dostęp do prądu, pole do mini-golfa + co najważniejsze ZADASZONY PARKIET + SCENA !!
Szukałem info na internecie i widze że odbywają się tam imprezy organizowane, więc miejsce byloby idealne pod nasz zlot!

tutaj jest galeria z jakiejs imprezy i tam na niektorych fotach widac conieco.... http://fotogalerie.pl/galeria/gipson_hc7778

przelom sierpnia i wrzesnia wydaje sie dobrym pomyslem, pole byłoby pewnie dość puste, a i ceny niższe. własciwie jedyne koszta to dojazd, wynajem pola, no i ewentualny wynajem sceny + prąd. co wy na to?
mam osobę chętną do podzwonienia tu i tam ;)



Byłem tam 4 lata temu więc miejscówka sprawdzona :)
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez molderus » 21 cze 2006, 18:17

no i to jest jakiś konkret;]
Avatar użytkownika
molderus
 
Posty: 1046
Tichauana Silesia

Postprzez disperse » 21 cze 2006, 18:27

Teraz metrik dogadaj sie z wlascicielem, powiec co chcesz zorganizowac, prawdopodobnie UM lub loklane osrodki kulturalne typu MDK pomoga Ci cos zalatwic...

Bez tego moze sie okazac ze wpadnie Ci policja i bedzie po imprezie...
disperse
 
Posty: 468

Postprzez metrik » 21 cze 2006, 18:30

a dlaczego miałoby tak być? ośrodek jest oddalony od miasta, nie ma mowy o zakłócaniu porządku publicznego itepe.. jak już wspomniałem wcześniej odbywały i odbywają się tam różne imprezy większe i mniejsze... od jakichś urodzin radia planeta [ :o :lol: ] po zloty hipisów ;)
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez zulus5ooo / z5k » 21 cze 2006, 18:53

Banciur napisał(a):Na impreze trzeba dojechac cos na niej jesc oraz pic i cpac - przy tych kosztach wejsciowka jest najmniejszym koszetm

o tym też właśnie pisałem 8)
ThaikeRis napisał(a):Jest jeszcze czasu troche wiec kierwa rzucac klepaki do skarbony i za miesiac bedzie 20zl.

dobrze gada, dać mu wódki! :D
yenne napisał(a):Nawet jak tą 'zaliczke' wpłaci 100 osób to tydzień przed imprezą okaże się, że 30 z nich nie ma kasy, 20stu umarła babcia/ciocia itd i mają pogrzeb, a 30 siedzi w GB i haruje :P:P:P

chuj z tymi co nie przyjadą to ich strata, ważne jest tylko, żeby każdy z nich wpłacił po tej zaliczce 20zł i będzie więcej kaski organizacyjnej dla tych, co jednak się zjawią ]:->
zulus5ooo / z5k
 
Posty: 2264
Constellation Lyra

Postprzez moniq » 21 cze 2006, 18:57

goro napisał(a):[6) o wiele latwiej nastawic sie jest na lokalna publike niz polegac na masowym przyjezdzaniu ludzi z roznych krancow polski

.
wiec ja dodam od siebie ze w zalezności od miejsca w którym owa impreza miałaby mieć miejsce ja moge załatwić dla jakiejś częsci przyjezdnych autokar [po najmniejszych kosztach-musze tylko znac termin i dogadac sie z wujkiem] Moge tez podzwonic i ustalic to czy tamto podowiadywac sie, ewentualnie poszukac sponsorów. To tyle ode mnie + moja dobra wola by własnie tak jak
ThaikeRis napisał(a):w imie :dnb: sie pokwapic troche

nie ma co narzekac zróbmy ankiete i sprawdzimy ile osob jest za a ile przeciw i dalej ocenimy czy warto podejmowac sie tego szczytnego celu jakim jest Nasza Impreza :dnb:
Co wy na to?
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez l:akt » 21 cze 2006, 18:59

[..]w Starym Ole¶nie


no i ladnie
moze nie do konca dziko,ale przynajmniej odpada problem pradu,sanitariatow etc
l:akt
 
Posty: 120

Postprzez metrik » 21 cze 2006, 19:00

bedzie dziko :D sranie po krzakach nie odpada c'nie?
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez Azbest » 21 cze 2006, 19:04

krzuny 4 eva ! :mofire:
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez zulus5ooo / z5k » 21 cze 2006, 19:40

ale mi qrwa robicie ochote, zaraz normalnie wyjde sobie przed blok i jebne klocka pod najbliższe drzewko :twisted:
zulus5ooo / z5k
 
Posty: 2264
Constellation Lyra

Postprzez metrik » 21 cze 2006, 20:32

tak to olesno wygląda mniej wiecej.. :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez Azbest » 21 cze 2006, 21:01

zajebiscie wyglada
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez elffee » 21 cze 2006, 21:04

jest akwen jest piasek, mozna moczyc dupsko i lezec brzuchem do gory :D


ps. obiecuje ze schudne te 5 kilo by moc przed paralitykiem chodzic w skapym bikini :D:D:D:D :dnb: ]:->
elffee
 
Posty: 1694
stąd

Postprzez siupski » 21 cze 2006, 21:04

azbest napisał(a):zajebiscie wyglada


wsam raz na zlot hipisów :twisted:
siupski
 
Posty: 155

Postprzez moniq » 21 cze 2006, 21:23

metrik napisał(a):tak to olesno wygląda mniej wiecej.. :D

No i ładnie więc nie ma się co zastanawiać, trzeba zacząć działać. No to pytanie do matrika daj znać na kiedy to byłoby możliwe czy ten termin przełom sierpnia i września nadal aktualny i ewentualnie niech Ci co im termin odpowiada wypowiedzą się i działamy. To co metrik czekamy zatem na jakieś wieści jak coś z miejscem nie wypali to daj znać ja podziałam, i też może jakieś oferty Wam przedstawie.
no to do dzieła forumowicze
:dnb:
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez Richard Murder » 21 cze 2006, 21:24

monika ... używaj znaków interpunkcyjnych bo za groma nie mozna sie połąpać czasem !
Richard Murder
 
Posty: 2755
outopia

Postprzez freesssbee » 22 cze 2006, 00:21

moniq napisał(a):
metrik napisał(a):tak to olesno wygląda mniej wiecej.. :D

No i ładnie więc nie ma się co zastanawiać, trzeba zacząć działać. No to pytanie do matrika daj znać na kiedy to byłoby możliwe czy ten termin przełom sierpnia i września nadal aktualny i ewentualnie niech Ci co im termin odpowiada wypowiedzą się i działamy. To co metrik czekamy zatem na jakieś wieści jak coś z miejscem nie wypali to daj znać ja podziałam, i też może jakieś oferty Wam przedstawie.
no to do dzieła forumowicze
:dnb:


no to do dziela ]:-> ]:->

najlepiej u ciebie na chacie ten opener
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez moniq » 22 cze 2006, 00:30

Manuscript Manual napisał(a):[najlepiej u ciebie na chacie ten opener
u mnie nie ma takich mozliwosci no chyba ze myslales o chacie metrika a moze u ciebie lepiej a poza tym jak chcesz tej imprezy to pisz konkrety a nie wymyslaj tu bajek;)
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez freesssbee » 22 cze 2006, 00:32

hm konkrety..

narazie nikt nie przedstawil konkretow tylko propozycje, konkretem bedzie jezeli ktos napisze ze jest biba, a teraz to sa tylko domysly i spekulacje..
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Gość » 22 cze 2006, 00:37

no od czegos trzeba zaczac... ;]
Gość
 

Postprzez freesssbee » 22 cze 2006, 00:49

nie neguje pomyslow, acz mam pesymistyczna wizje.. ]:-> ]:->
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez metrik » 22 cze 2006, 00:56

dam xbac w xciagu 123gdzin... seio,.. terwiuazpoopilem ... niedsam rady//.. ale w caigu 12 godzin. zadzwofine tam iw poinforumije co ijak ,pozrdro!! :D heappty new ywar!
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez puchcioDNB » 22 cze 2006, 07:43

metrik napisał(a):dam xbac w xciagu 123gdzin... seio,.. terwiuazpoopilem ... niedsam rady//.. ale w caigu 12 godzin. zadzwofine tam iw poinforumije co ijak ,pozrdro!! :D heappty new ywar!


oszkurna..... :o nic nie skumałem..... :crazy: :alkoholik: :alkoholik: :alkoholik: ładnie,ładnie metrik..... :newbie: :ssl:

edit:sorry za offtopik,ale nie mogłem się powstrzymac :wink:
puchcioDNB
 
Posty: 1597

Postprzez Azbest » 22 cze 2006, 08:25

tyś jest puchcio - syn proboszcza? :o
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez dzi » 22 cze 2006, 09:06

ok, thread zrobil sie juz zbyt slodki, od tej pory tylko obserwuje ;)

(najlepsze sa prawiepalmy (ok wiem ze to sosny!) na fotach ;) )
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez Azbest » 22 cze 2006, 09:14

miałem to samo skojażenie z palmami ;]
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez disperse » 22 cze 2006, 11:08

Obrazek

WTF is this ? Zajebiste jesli to nie fake!
Jestem za, jesli to sie odbedzie za jakis miesiac i nawet specjalnie na ta impreze pzrylece do Polski :-)
disperse
 
Posty: 468

Postprzez Richard Murder » 22 cze 2006, 11:38

Ja też przylece w takim wypadku ;DDDDD
Richard Murder
 
Posty: 2755
outopia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 17 gości