ASG Radio

Audycje radiowe | Radio shows

ASG Radio

Postprzez DjSzatan » 30 wrz 2007, 05:16

Najpierw chcialem wyjasnic administratorowi forum - goro, ze ta radiostacja internetowa jest calkowicie LEGALNA. I pomimo usuniecia mojego tematu napisze jeszcze raz i mam nadzieje, ze teraz nie zostane zablokowany. Tez nie toleruje piractwa i wraz z moja zaloga Dj A.M.C. Dj Grimy Dj Sicknote Mc Frienzi Mc Ac dokladamy wszelkich staran aby wszystko co robimy bylo jak najbardziej legalne.
Dlatego jeszcze raz zapraszam wszystkich na nasza dzisiejsza audycje o godzinie 20 polskiego czasu i kolejne co tydzien w soboty i niedziele od 21 do 24. Podczas kazdej audycji gramy serje ostrych drum'n'bassowych dzwiekow. Przez nasze rece przechodza najnowsze produkcje, mnostwo wersji VIP, a takze stare, dobrze znane utwory. Jestesmy mloda grupa djow, przebijajaca sie przez jakze ciezka warstwe angielskiego, dnb pokolenia w okolicach Londynu. Dlatego jezeli macie checi wspierac nas, byc z nami i sluchac tego co robimy goraco zapraszam. Wchodzac na stronke [mod edit usuniety link] jedyne co trzeba zrobic to kliknac na nazwe naszego radia (ASG Radio) i przeniesc sie w swiat ciezkich dnb bitow. Logowanie sie do chatroomu jest darmowe, co umozliwia wam rozmowe z nami na zywo podczas audycji.
:dnb: Forever!
DjSatan
DjSzatan
 
Posty: 6
Luton, Anglia

Postprzez goro » 30 wrz 2007, 10:23

ale bredzisz.. jak grupa mlodych djow moze miec LEGALNY dostep do dubow? smiech na sali, wedlug mojej wiedzy i rozmow z czolowymi producentami (bo sam pytalem o mozliwosc grania ich utworow w radiu) wynika ze o ile dotychczas wydane utwory mozna grac w radiu bez obaw, tak nikt nie zyczy sobie grania ich niewydanych kawalkow..

ps. nie to forum..
Avatar użytkownika
goro
ten zly
 
Posty: 1971
break.fm

Postprzez mr.Q » 30 wrz 2007, 12:05

goro a jak oni po prostu są wyjątkowi ?
mr.Q
 
Posty: 2958
NL

Postprzez Rage » 30 wrz 2007, 19:12

to skad macie te duby? :lol:
Rage
 
Posty: 2317

Postprzez patryk » 30 wrz 2007, 23:03

Rage napisał(a):to skad macie te duby? :lol:


z internetu


jak wszyscy
patryk
 
Posty: 2587
krk-15


Powrót do Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron