[mod edit] creamfields - relacja

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez karuuuu » 03 lip 2006, 18:03

elffee napisał(a):
waxvax napisał(a):
elffee napisał(a):o moj boze, dobrze ze nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby sie przejechac :o

to ze na scenie techenkowej albo housowej chodzily panie w krotkich spodniczkach - ich problem, nikt nie zmuszal zeby tam chodzic


chodzilo mi wlasnie o to. bo domyslam sie i czytam w relacjach ze cale wydarzenie bylo niesamowite.

chociaz jak to zazwyczaj bywa sa tacy ktorzy narzekaja ;)


ja jebe... jak tylko zobaczysz zdjecie fajnej dupki to cie wykreca.. masz jakies problemy ze soba ?
karuuuu
 
Posty: 685
prosto z ulicy wieści

Postprzez bzydka » 03 lip 2006, 18:56

olcci napisał(a):ej wogole kojarzycie ten portal coś studenci.pl czy jakos na ktorym mialy byc fotki? byly takie bannery z tym ale nie pamietam jaki był adres



hmmm to chyba to: http://www.dlastudenta.pl/ juz jakies foty sa na tej stronie
bzydka
 
Posty: 117

Postprzez Butch » 03 lip 2006, 19:53

było w pizdeczkę:D
wymęczyłem się masakycznie, cinżka podróż z debilnymi organizatorami
muzycznie było konkretnie - pierwszy raz słyszany mistrz Roni, z wykręconym początkiem i hip hopową koncówką, a po środku Brown Paper Bag :twisted: wcześniejszy sety również w pytkę jeża jeżozwierza, a na koniec Andrzej mnie zmiażdżył
Na innych scenach byłem tylko na małym rekonesansie, zachwyciła mnie główna ze swoimi światłami i wizualicjami.
Nagłośnienie było przezajebiste, za każdej scenie idealnie głośno i piękny czysty dzwięk (zachwycam się bo u mnie w mieście jest z tym do dupy :wink: )
Piwo to jakieś siki Weroniki były, wypiłem z 15 i nawet kaca było brak, przydałaby się wódzia 8)
pozdro dla poznanych ludków, miło było was poznać, mam nadzieje że widzieliśmy się nie poraz ostatni :D
Ogólnie imprezka mega pozytywna, tylko siły jakoś mało
Ostatnio edytowano 03 lip 2006, 19:54 przez Butch, łącznie edytowano 1 raz
Butch
 
Posty: 1101
z dupy jeżajeżozwierza

Postprzez Butch » 03 lip 2006, 19:54

bzydka napisał(a):
olcci napisał(a):ej wogole kojarzycie ten portal coś studenci.pl czy jakos na ktorym mialy byc fotki? byly takie bannery z tym ale nie pamietam jaki był adres



hmmm to chyba to: http://www.dlastudenta.pl/ juz jakies foty sa na tej stronie

co boisz się że będzie hydraulik???? :lol:
Butch
 
Posty: 1101
z dupy jeżajeżozwierza

Postprzez wsr » 03 lip 2006, 20:00

Butch napisał(a):
bzydka napisał(a):
olcci napisał(a):ej wogole kojarzycie ten portal coś studenci.pl czy jakos na ktorym mialy byc fotki? byly takie bannery z tym ale nie pamietam jaki był adres



hmmm to chyba to: http://www.dlastudenta.pl/ juz jakies foty sa na tej stronie

co boisz się że będzie hydraulik???? :lol:


haha zdjecie z zaskoczenia ]:->
na technoparty.pl byly fotki w niedziele, ale nie chce sie tego przegladac
no i na bibainfo naturalnie
Ostatnio edytowano 03 lip 2006, 23:46 przez wsr, łącznie edytowano 1 raz
wsr
 
Posty: 220
wrocuaff

Postprzez Hypnotic » 03 lip 2006, 20:28

Z tego co się orientuję to Kriba występował na głównej scenie ze składem Beatoholikz. Na ponad 2 tygodnie przed imprezą został przez nich zaproszony. Z racji posiadania plakietki z napisem "artist" na szyi po występie ze "swoim" składem udał się na scene gdzie występował HighContrast, który chciał MC do swojego setu i tu Kriba i Wiosna dali małe show. Później Freestylers'i, którzy kategorycznie MC nie chceli. Później Roni z SP MC, pod koniec występu SP słysząc poprzedni flow Kriby zapytał czy nie porymowałby z nim do Andyego C, kiedy zaczeli rymowac SP całkiem poszedł ze sceny i został sam Kriba, którego flow Andy miał w odsłuchu, zaczeli się dogadywać, że zbyt gęste są te rymy, bo nie słyszy beatu w miedzy czasie Kriba zmył się ze sceny na pociąg do domu... Nie wiem nie widziałem, przekazuje relacje zainteresowanego i pierwsze ralacje osob "stojących blisko sceny" :wink: . Postaram się o oficjalne info na ten temat za pare dni, czekam na maila.

Od siebie dodam tylko, że "oklepane" WIECEJ OGNIA itd. "oklepane" jest w Łodzi i kilku innych miejscach gdzie swojego czasu WSZYSCY mc, a zwłaszcza te patałachy, które "wkręcają" sie na mikrofon na każdej bibie krzyczały to do mic'ów. Nie muszę chyba nikomu uświadamiać, że tzw. "konserwatywna" publika stanowiła tam odsetek ludzi, a z tego co wiem reszta bawiłą się świetnie przy rymach, które dla wiekszości z Was to ciężki oldskool...

A co do "wkręcania się" to pare lat temu dość znana postać w łódzkim światku dj'skim zabrała płyty na impreze na Hali po Paradzie Wolności i wchodząc na główną scene, bez żadnego vip'a czy czegokolwiek truła dupe osobie grającej aby pozwoliła mu zagrać, jakoś cicho o tym było... Nie porównuje Creamfields do łódzkiej Parady ale porównuje kogoś z występujących tyle, że na innej scenie z kimś z dupy całkiem :wink:

NIE ODBIERAJCIE TEGO PERSONALNIE, stwierdzam fakt, ale to wyłącznie moje zdanie po przecztraniu Waszych relacji i wysłuchaniu relacji drugiej strony, czekam na info oficjalne stanowisko organizatorów Creamfields...

[edit]
Dla potwierdzenia faktu zaproszenia mc Kriby przez skład Beatoholizk odzyłam do newsów na ich stronie: http://www.beatoholikz.org/index.php
Hypnotic
 
Posty: 56
Łódź / Poznań

Postprzez Smash » 04 lip 2006, 00:41

Tego roczne Cream zdecydowanie lepiej niz to sprzed 3 lat, choc brakowalo wschodu slonca nad morzem. Organizacja lepsza, choc to nie oznacza, ze bardziej przyjazna imprezowiczom. Poprzednio udalo sie nam wniesc wodke, tym razem bylo to bez szans - i dobrze.
Jedyny powazny mankament organizacyjny to brak wody, rowniez na terenie parkingu, gdzie w koncu czesc osob nocowala.

Muzycznie super, choc zmiazdzylo mnie tylko Kosheen, ale dlugo tam nie zasiedzialem. Glownie w koncu przyjechalem na drumy.
Tu poczatkowo zawod, nudny dosc przecietnym set LE, zdecydowanie lepiej HC. Pozniej moja gwiazda czyli Freestylers i ich zabawa dubplatami - supa. Choc rzeczywiscie mozna ich bylo przesunac miedzy Roniego i Andiego, co by dac ludziom odpoczac. Roni podobnie jak 3 lata temu wysmienicie, no moze wiecej zabawy, zwlaszcza na koncu, ale i tak wolalem go posluchac na siedzaco, niz pajacowac.
Niestety Andy mnie zawiodl - moze to kwestia Kriby, (ktory z beatoholikz mi sie podobal, tu jednak dzialal denerwujaco), moze zmeczenia (tak dosc tej rabanki) i w polowie sobie darowalem.

Glowna, to oczywiscie niesamowite oprawa audio i wideo. Kosheen w regularnym koncercie, byl chyba najwiekszym wydarzeniem. Choc tlum wybral Van Dyke. Nawet namiot z Sinclarem opustoszal wtedy. Wogole jakies pustki sie porobily, nie liczac glownej sceny, a przeciez Paul przysmecal monotonnie jak cholera. Audio Bulletz wprawilo mnie w wesoly nastroj. Beatoholikz jako przekaska tez pasil.

Pozostale sceny przelatywalem tylko. Bob sinclar niesamowite intro, a pozniej kupa... O pozostalych namiotach dobrego slowa nie moge powiedziec, moze z wyjatkiem seksownych pan :D . A tak mnie ten folklor szpilki na trawe bardzo sie podobal, lepsze to niz gwizdki i rekawiczki, ktorych o dziwo nie bylo nawec na tech house arenie. Swiecace gowienka nie sa w koncu tak bardzo denerwujace.

Mala scenka niespodzianka - szczerze - tylko wkurzala, nawet gdy byly na niej drumy. To chyba jedyna scena gdzie dzwiek byl beznadziejny, wiec ci ktorzy tam nie byli nie maja czego zalowac.

Ogolnie udany weekend, namiotowo-festiwalowy.

Dzieki wszystki ktorzy tak dobrze bawili sie na d'n'b.
pzdr
Smash
 
Posty: 433

Postprzez astald » 04 lip 2006, 00:44

www.cream.co.uk napisał(a):Creamfields Poland 2006 Review
18,000 people rock Wrocklaw :lol: !

Poland was the place to be on Saturday 1st July when the Cream team made a trip to our first Creamfields show of the year! The event took place in Wroklaw with an awesome crowd of 18,000 people. The event saw the likes of Kosheen, Paul Van Dyk, Bob Sinclar, Fergie, Audio Bullys, Gareth Wyn, Deep Dish, Roni Size and more all performing. The sun shone during the week running up to the event and it was sods law that as soon as the Cream team arrived on the Friday, the heavens opened! However, on the day of the event it turned into a scorcher! Dj's turned up early to watch the match before their all important DJ slot and despite England being robbed of a winning place in the semi-final it didnt deter from the atmosphere!

The D&B arena rocked from start to finish :dnb: with Roni Size receiving raptuous applause as soon as he arrived on stage, ably assisted by London Elektricity and DJ Zinc! Scarlet Etienne took the Techno arena to fever pitch preparing the crowd for the arrival of godfathers of Techno Dave Clarke and Richie Hawtins !

Bob Sinclar was undoubtedly one of the highlights of the event performing some unique remixes and special tracks just for the crowd! Deep Dish and Shapeshifters pulled off some full on hands in the air vocal house sets! This was Deep Dish' first ever appearance in Poland and we can guarantee that they'll be back!

Paul van Dyk and the Audio Bullys delivered on every count on the Main Stage and the award for most enthusiastic act of the day has to go to kosheen who not only entertained the masses front of house but backstage as well!

We couldnt have chosen a better event or destination to kick off our festival activity! And for the 18,000 who where there...im sure they'd agree!

Pictures will be available soon! Watch this space
astald
 
Posty: 83
zewsząd

Postprzez grzybior » 04 lip 2006, 03:06

Butch napisał(a):
bzydka napisał(a):
olcci napisał(a):ej wogole kojarzycie ten portal coś studenci.pl czy jakos na ktorym mialy byc fotki? byly takie bannery z tym ale nie pamietam jaki był adres



hmmm to chyba to: http://www.dlastudenta.pl/ juz jakies foty sa na tej stronie

co boisz się że będzie hydraulik???? :lol:


Ej Bucz masz mega minus u mnie.........wyprzedziles mnie z tym tekstem :D

a co to wypowiedzi Hypnotica apropo tej szmiry baj Kriba: ciżeki oldschool??!! moja matka potrafi wymyslec lepsze teksty niz te ogniowe klimaty!!
grzybior
 
Posty: 2749
Fat kid on the bike / Łudi-Łuuu

Postprzez izlam_ » 04 lip 2006, 08:09

Emmm zdjecia
wogole to to 18 tys osob, to nie wiem czy to nei ejst za malo zeby organizator wzial sie za edycje 2007...;(((((((((
izlam_
 
Posty: 147

Postprzez dzi » 04 lip 2006, 08:35

Hypnotic: szkoda ze nie napisales tego w temacie o Kribie no ale jest zamkniety, pewnie dlatego... Mi sie tez wydawalo ze wystep z beatoholix costam znaczyl, czepianie sie jednego tekstu (ktory i tak zapodaja wszyscy anglojezyczni MCs) nie ma sensu

Ale niewazne, gadanie o MCingu nie ma tu (moim zdaniem) sensu.


Moje foty



edit: a mi laski w obcasach sie tez podobaly ;)
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez MacBeat » 04 lip 2006, 11:20

izlam_ napisał(a):wogole to to 18 tys osob, to nie wiem czy to nei ejst za malo zeby organizator wzial sie za edycje 2007...;(((((((((


no mialo byc chyba 40tys ;) ... anyway.. w kolobrzegu bylo chyba jeszcze mniej a jakos doszly do skutku mirosławice wiec nie traćmy nadzieji .... a jak nie bedzie nastepnego creamfields to sami cos zrobimy ;)
Wax >> zagrasz ? ;)
MacBeat
 
Posty: 939
wr71claw

Postprzez grzybior » 04 lip 2006, 11:33

dzi napisał(a):edit: a mi laski w obcasach sie tez podobaly ;)


mi tez nie przeszkadzaly :)
grzybior
 
Posty: 2749
Fat kid on the bike / Łudi-Łuuu

Postprzez marvelon » 04 lip 2006, 16:30

[przyszły moderatory i wszystko popsuły]

http://www.break.fm/viewtopic.php?t=2372&start=30
tu macie wypiowiedź Mc Kriby i na tym proponuje poprzestać i skupic sie na relacji ;)


fajne te laseczki były z techno namiotu cnie :)
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez Banciur » 04 lip 2006, 16:36

marv napisał(a):fajne te laseczki były z techno namiotu cnie :)


liczylem ze na fotach dzi troche ich bedzie ale niestety spotkal mnie zawod :/
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez olcci » 04 lip 2006, 17:40

Butch napisał(a):
bzydka napisał(a):
olcci napisał(a):ej wogole kojarzycie ten portal coś studenci.pl czy jakos na ktorym mialy byc fotki? byly takie bannery z tym ale nie pamietam jaki był adres



hmmm to chyba to: http://www.dlastudenta.pl/ juz jakies foty sa na tej stronie

co boisz się że będzie hydraulik???? :lol:


hahaha to bedzie nawet niezły widok.. już sam fakt że ktoś robił mu fotke cnie? :wink:
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez orbique » 04 lip 2006, 18:11

o co chodzi z hydraulikiem, bo nie kumam...

tylko powazne propozycje prosze! :)
orbique
 
Posty: 640
najprzystojniejszy dj w mieście

Postprzez sushilabel » 04 lip 2006, 18:30

dzi napisał(a):H


Moje foty





eejjjjj, o co chodzilo z ta akcja rano tam przy autobusach co w chooj ludzi stało i kilka radiowozów?? widac na dwoch ostatnich zdjeciach
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez wsr » 04 lip 2006, 18:38

sushilabel napisał(a):
dzi napisał(a):H


Moje foty





eejjjjj, o co chodzilo z ta akcja rano tam przy autobusach co w chooj ludzi stało i kilka radiowozów?? widac na dwoch ostatnich zdjeciach


haha no tak niestety wygladal powrot do wro :D
wsr
 
Posty: 220
wrocuaff

Postprzez olcci » 04 lip 2006, 18:44

orbique napisał(a):o co chodzi z hydraulikiem, bo nie kumam...

tylko powazne propozycje prosze! :)


ojej no w sensie dupka. rowek znaczy :wink:
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez bzydka » 04 lip 2006, 18:57

wsr napisał(a):
sushilabel napisał(a):
dzi napisał(a):H


Moje foty





eejjjjj, o co chodzilo z ta akcja rano tam przy autobusach co w chooj ludzi stało i kilka radiowozów?? widac na dwoch ostatnich zdjeciach


haha no tak niestety wygladal powrot do wro :D


a nie mowilam sushi :wink: tez tak mysle :lol:
bzydka
 
Posty: 117

Postprzez wsr » 04 lip 2006, 19:09

olcci napisał(a):
orbique napisał(a):o co chodzi z hydraulikiem, bo nie kumam...

tylko powazne propozycje prosze! :)


ojej no w sensie dupka. rowek znaczy :wink:


znaczy twoj znaczy sie :wink:
wsr
 
Posty: 220
wrocuaff

Postprzez bzydka » 04 lip 2006, 21:18

zdjecia sa juz tez na http://electronicmusic.home.pl/ moze troche slabe ale jest kilka z namiotu dnb
bzydka
 
Posty: 117

Postprzez skaterka » 04 lip 2006, 23:33

ma ktos zdjecia z Kosheen?

kosheen forever !!!!
skaterka
 
Posty: 1

Postprzez dzi » 05 lip 2006, 08:02

sushilabel napisał(a):
dzi napisał(a):H


Moje foty





eejjjjj, o co chodzilo z ta akcja rano tam przy autobusach co w chooj ludzi stało i kilka radiowozów?? widac na dwoch ostatnich zdjeciach
czekalismy na autobusy do Wro; jesli chodzi o policje to byla w roznych miejscach bo zabezpieczala bibe i lapala dragi, akurat sie zalapala na fote; sama kolejke do autobusow zabezpieczala i jej pilnowala by nie oszukiwac ochrona imprezy
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez Abuse » 05 lip 2006, 09:56

ja jestem ciekaw jak zagral richie hawtin?pamieta ktos jego set?
Abuse
 
Posty: 664

Postprzez dzi » 05 lip 2006, 10:31

lo:akt chyba byla, ja mialem byc ale bylo mi zimno i przegapilem...
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez olcci » 05 lip 2006, 12:49

wsr napisał(a):
olcci napisał(a):
orbique napisał(a):o co chodzi z hydraulikiem, bo nie kumam...

tylko powazne propozycje prosze! :)


ojej no w sensie dupka. rowek znaczy :wink:


znaczy twoj znaczy sie :wink:


no moj moj, tylko nie wiem kto uchwycił.. tzn wiem ale nie znam :roll:
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez dzi » 05 lip 2006, 12:53

ja jak sie przygladalem to nic nie bylo widac; moze typ liczyl ze bedzie a wywolal fote, zobaczyl ze nie ma i nie zamiescil
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez olcci » 05 lip 2006, 13:14

czekaj czekaj wróć..jak to przyglądałeś się? :lol:
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron