MC's : Polska vs. UK

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

MC's : Polska vs. UK

Postprzez puchcioDNB » 23 kwi 2006, 23:25

no więc:

pomijąjąc ogólną niechęć do MC nawijających w setach,którzy często psują fajne numery to:

np.na bibce jest zajebisty klimat leci dobry secik i nawija polski MC

czy nie uważacie że Polacy powoli zaczynają naśladować MC z UK??w różnych rzeczach.napewno kumacie o co chodzi...albo jak MC zaczyna nawijać po angielsku :o no i po kiego chuja?? :? lepsze wrażenie robią nawijając w naszym ojczystym języku...

mnie np.denerwuje że MC nawijają na bibach po angielsku,szczególnie kiedy są w tym ciency i słabo jadą,ciągle powtarzając jakieś"and drum,and bass and drum and bass,dj<jakiś tam> inside da place" :?
puchcioDNB
 
Posty: 1597

Postprzez blue print » 23 kwi 2006, 23:27

hahaha mnie wogóle wkórwia zangielszczanie wszystkiego. chociaz szczerze mowiac mc po polsku smiesznie brzmia :P ale ok nic nie mowie bo nie slyszalem tego za wiele (chyba i dobrze)
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez puchcioDNB » 23 kwi 2006, 23:29

blue print napisał(a):hahaha mnie wogóle wkórwia zangielszczanie wszystkiego. chociaz szczerze mowiac mc po polsku smiesznie brzmia :P ale ok nic nie mowie bo nie slyszalem tego za wiele (chyba i dobrze)


hehe no czasem są napradę śmieszni i żenujący... 8)

fsumie MC jest tylko po to żeby podkręcić atmosferę,dlatego będę jednak się upierać przy jęz.polskim :wink: czasem dają radę..i tworza naprawdę zgraną całość z grającym DJ'em i wychoci całkiem nieźle.....
puchcioDNB
 
Posty: 1597

Postprzez desire » 23 kwi 2006, 23:53

blue print napisał(a): nie slyszalem tego za wiele (chyba i dobrze)


no i dobrze po co sie truc :lol: :lol:
desire
 
Posty: 925

Postprzez patryk » 24 kwi 2006, 01:41

na duet kriba i qbik nie ma mocnych*

*jak nawijaja po polsku





ogolnie jestem za tym zeby polscy mc nawijali w ojczystym jezyku
patryk
 
Posty: 2587
krk-15

Postprzez BWL » 24 kwi 2006, 10:19

a ja ogolnie coraz bardziej przekonuje sie do tego zeby lepiej nie nawijali wcale :twisted:
BWL
 
Posty: 588

Postprzez kuba » 24 kwi 2006, 10:55

powoli zaczynają naśladować MC z UK??



powoli??



a ja na odwrot, przekonuje sie do mc(tych nawijajacych na bibach). ostatnio nawet zaczeli bitbox nawalac. ogolnie rozwiajaja sie;)
i oczywiscie wole slyszec ojczysty jezyk;)
kuba
 
Posty: 954
co, skad?

Postprzez bejsowy_kolega » 24 kwi 2006, 10:58

no to teraz ja.

jak bardzo lubie mc!jesli chodzi o mc z ju.kej to tym bardziej dla mnie oni dodaja powera w bassach :twisted: i lubie to chociaz jak slucham jakis ciezszych secikow to wolałbym bez mc tego posluchac ale jak od czas do czasu sobie cos powie to mi to tak bardzo nie przeszkadza :wink: a jesli chodzi o polskich mc to tylko RESPECT dla kriby!np.teraz w piatek bylem f kjubie i byl kriba i królas!krolas nawijal pierwszy i nawet mi sie go sluchac nie chcialo bo od X czasu caly czas nawija to samo :| ile mozna tego samego sluchac!?a o maniaku juz nie wspomne bo to jest porazka polskich EMSI!a kriba jak dla mnie zawsze kontkretnie nawijal i co bibka to gada o czyms innym! i to bardzo lubie :D a jesli chodzi o nawijanie po anglesku to nawet spoko "kiedys"nawijal akira chociaz teraz juz mu to za bardzo nie wychodzi...a tak pozatym to np.w kjubie i tak prawie nie slychac co mc gadaja wiec mam to w dupie!jak jest dobry BASS to jebie mnie to czy ktos nawija... :roll: ale i tak polscy mc nigdy nie zrownaja sie z mc z ju.kej np: kriba vs. shabba :D troszke smieszne no ale my zawsze bylismy gorsi niestety... :| to tyle :wink:
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez shtefi » 24 kwi 2006, 13:51

kriba zszedl na psy i to ostro. najlepszym przykladem na to jest impreza black sun empire w cube. zenada
shtefi
 
Posty: 272

Postprzez bejsowy_kolega » 24 kwi 2006, 14:48

shtefi napisał(a):kriba zszedl na psy i to ostro. najlepszym przykladem na to jest impreza black sun empire w cube. zenada



kazdy ma swoje dobre i zle dni :| a i tak nalepiej daje rade!

@shtefi kto twoim zdaniem nabardziej daje rade?? 8)
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez .p.o.s.u. » 24 kwi 2006, 14:49

twist one...

..from skibadee.
.p.o.s.u.
 
Posty: 579
Lake Geneva & Finland Station

Postprzez danjoy » 24 kwi 2006, 15:32

moim zdaniem kiedys polscy mc naprawde dawali rady, lubilem sluchac szczegolnie kriby i krolasa...
teraz jednak dochodze do wniosku, ze "byleby wiecej ognia" i "mylylymaxa & digridigribejsa" czyli sztandarowe teksty tych ludzi mi sie znudzily :wink:
a co do maniaka, to moze nie zawsze potrafi gadac ladnie do muzyki, ale daje rady na free a chyba o to chodzi w byciu emsi czyz nie ? :wink:
danjoy
 
Posty: 579
łódzkie

Postprzez puchcioDNB » 24 kwi 2006, 15:38

.p.o.s.u. napisał(a):twist one...

..from skibadee.


aiiight 8)
puchcioDNB
 
Posty: 1597

Postprzez fat » 24 kwi 2006, 16:07

jedeynyn mc który mi sie podobal to erdewu ale on juz nie gada do do dnb
a zzagarnicy mecha wymiata no jeszce ja jak sie napierdole to zjadam wszystkich :wink:
Avatar użytkownika
fat
 
Posty: 3444
DARK:CITY/Bruxelles

Postprzez bejsowy_kolega » 24 kwi 2006, 16:46

danjoy napisał(a):moim zdaniem kiedys polscy mc naprawde dawali rady, lubilem sluchac szczegolnie kriby i krolasa...
teraz jednak dochodze do wniosku, ze "byleby wiecej ognia" i "mylylymaxa & digridigribejsa" czyli sztandarowe teksty tych ludzi mi sie znudzily :wink:
a co do maniaka, to moze nie zawsze potrafi gadac ladnie do muzyki, ale daje rady na free a chyba o to chodzi w byciu emsi czyz nie ? :wink:



wuasnie sie nie zgadzam,bo maniak na freestyle pierdoli takie glupoty ze plakac sie chce ja sie go slucha... we feestyle chodzi oto zeby gadac do rymu i z wyczuciem a nie o tym ze "maniak sobie jedzie tramwajem i spotkal laske z portwestu" - i to jeszcze sie nie rymuje...lol 8)
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez shtefi » 24 kwi 2006, 17:30

bejsowy_kolega napisał(a):@shtefi kto twoim zdaniem nabardziej daje rade?? 8)


jesli chodzi o polske... to chyba nikt nie daje rady, chociaz wsumie znam tylko lodzkich mc (z poza lodzi tylko kribe chyba). kiedys faktycznie kriba byl dobry i na imprezach wymiatal. teraz to raczej probuje przekrzyczec dji.
shtefi
 
Posty: 272

Postprzez olcci » 24 kwi 2006, 18:03

z polski najlepszy mc ever - sqbass
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez karakorum » 24 kwi 2006, 18:12

mi natomiast najbardziej poszedszedl mc vasqes.

jezeli chodzi o maniaca to tez nei podchodzi mi to co obecnie robi ( chociarz musze powiedzie ze momentami jest genialny ) ale szanuje go za caloksztalt. "wczesniejszy" maniac bardziej mi pasowal no ale coz ludzie sie zmieniaja.

ale chyba troszke odbigam od tematu :wink:
karakorum
 
Posty: 43

Postprzez shtefi » 24 kwi 2006, 18:29

karakorum napisał(a):mi natomiast najbardziej poszedszedl mc vasqes.


on byl niespodzianka na resonant evil w cube i wtedy zajebiscie mi sie podobalo jak nawijal ( nic nie jadlem, tylko alko :) ), ale jak przesluchalem set z tej imprezy w domu to zmienilem zdanie...na przeciwne.
shtefi
 
Posty: 272

Postprzez acid » 24 kwi 2006, 18:30

fat napisał(a):no jeszce ja jak sie napierdole to zjadam wszystkich :wink:

<leze> :lol:
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez karakorum » 24 kwi 2006, 18:46

shtefi napisał(a):
karakorum napisał(a):mi natomiast najbardziej poszedszedl mc vasqes.


on byl niespodzianka na resonant evil w cube i wtedy zajebiscie mi sie podobalo jak nawijal ( nic nie jadlem, tylko alko :) ), ale jak przesluchalem set z tej imprezy w domu to zmienilem zdanie...na przeciwne.
w sumie na zywo to ostatnio slyszalem go gdzies w 2001 roku. ale jak to tej pory wywarl na mnie najlepsze wrazenie 8) a tak w ogole to nie przepadam za mc's 8)
karakorum
 
Posty: 43

Postprzez cytryna » 24 kwi 2006, 22:38

lubie jak mc ma ciekawy przekaz! co do maniaca to go nie trawie a do kriby mam sentymenciki-kolo jest dobry! a i jeszcze lubie mr I ale tylko i wylacznie za sexi posladki :D
cytryna
 
Posty: 302

Postprzez lysyr » 25 kwi 2006, 09:43

sqbass jest chyba najlepszy w polsce. raz go slyszalem i zrobil ogromne wrazenie;]
lysyr
 
Posty: 475

Postprzez olcci » 25 kwi 2006, 10:02

proste.
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez bejsowy_kolega » 25 kwi 2006, 14:37

olcci napisał(a):proste.


kazdy ma inne poglady :lol:
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez wiosna » 06 maja 2006, 13:24

hmm jesli pol. MC nawija i krzyczy coś w stylu "zróbcie hałas" to mnie to troche nieteges...nie podoba :)...to nie brzmi za fajnie i to chyba nie kwestia zangielszczenia ale raczej tego ze polski jezyk jest dosyc twardy i nie z każda muza brzmi fajnie...a wlasciwie bardzo zadko to brzmi dla mnie porywająco.
Co do jukejowskich MC...no to oczywiście Deeizm wymiata.
Polskich nie slyszalam zbyt wielu a ziomka z Addiction reklamować nie trzeba :)
wiosna
 
Posty: 220
wawa/3miasto

Postprzez patryk » 06 maja 2006, 15:22

puchcioDNB napisał(a):
.p.o.s.u. napisał(a):twist one...

..from skibadee.


aiiight 8)



miauem to wlasnie dospisac :P
patryk
 
Posty: 2587
krk-15

Postprzez Rage » 21 maja 2006, 13:48

super temacik :lol:
Rage
 
Posty: 2317

Postprzez laudanum » 21 maja 2006, 13:59

MC Sqbass jest dla mnie najlepszy!
a jeszcze jak ostatnio slyszalem z nim Wiosne to sie rozgrzeszylewm jak u spowiedzi z wrazenia :D
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez wzUr » 21 maja 2006, 14:07

no fakin emsis
Avatar użytkownika
wzUr
 
Posty: 2004
Łódź

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 21 gości