o forum

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez BWL » 26 kwi 2006, 13:11

wlad napisał(a):
BWL napisał(a):wg. mnie cała ta dyskusja nie ma wiekszego sesu, jesli zostanie właczone drumandbass.pl czesc osób tam się przeniesie, jesli nie to nie i juz a puki co jestesmy tutaj i marudzenie nic nie pomoze, jesli komus odpowiada obecna forma forum bardzo nas to cieszy, jesli natomiast nie nikt tu nikogo na siłe nie trzyma.
pozdrawiam


współczuje :roll:

Powyzszy (klasyczny) przykład pokazuje jak konczy sie dyskusja z kretynem 8)
BWL
 
Posty: 588

Postprzez Gość » 26 kwi 2006, 13:14

BWL napisał(a):
wlad napisał(a):
BWL napisał(a):wg. mnie ca³a ta dyskusja nie ma wiekszego sesu, jesli zostanie w³aczone drumandbass.pl czesc osób tam siê przeniesie, jesli nie to nie i juz a puki co jestesmy tutaj i marudzenie nic nie pomoze, jesli komus odpowiada obecna forma forum bardzo nas to cieszy, jesli natomiast nie nikt tu nikogo na si³e nie trzyma.
pozdrawiam


wspó³czuje :roll:

Powyzszy (klasyczny) przyk³ad pokazuje jak konczy sie dyskusja z kretynem 8)


.


a i jeszcze jedno, per kretyn to mozesz sie zwracac do kolegów lub cz³onków swojej rodziny. jesli jestes zbyt têpy by zrozumiec aluzje to nie moja wina. odejd¼.
Gość
 

Postprzez bial » 26 kwi 2006, 13:29

przykład bwl i jego wypowiedziach krytycznych świadczy o "grupie 3mającej władze" na forum i nie można miec innego zdania niż własie on(i) bo jest sie zjebanym z gory.

po to jest forum zeby sie wypowiadac, a jak masz tyle kultury co pies ktory sra na dworze to twoj problem ziomek ;)
bial
 
Posty: 344

Postprzez BWL » 26 kwi 2006, 13:49

wypowidac wlasnie... a koega wład niema nic do powiedzenia....
BWL
 
Posty: 588

Postprzez Gość » 26 kwi 2006, 13:52

bo Ty tak zdecydowa³es ? :lol:
Gość
 

Postprzez BWL » 26 kwi 2006, 14:35

nie bo to udowadniasz :!:
z kazdym swoim postem :!:
BWL
 
Posty: 588

Postprzez Gość » 26 kwi 2006, 14:46

ok, a Ty czujesz sie lepszy ? Bo ja w³asnie przjrza³em Twoje posty i powiem Ci, ze akurat Ty nie masz zbyt wielu powodów ku temu, by dyktowac warunki w temacie czy ktos ma tu cos do powiedzenia, czy tez nie... a nie sorry, masz moda...
Gość
 

Postprzez .p.o.s.u. » 26 kwi 2006, 14:48

wszyscy jesteście pierdolnięci.



czekam na rychłe zmieszanie mnie z błotem. :lol:
.p.o.s.u.
 
Posty: 579
Lake Geneva & Finland Station

Postprzez BWL » 26 kwi 2006, 15:08

wlad napisał(a):ok, a Ty czujesz sie lepszy ? Bo ja własnie przjrzałem Twoje posty i powiem Ci, ze akurat Ty nie masz zbyt wielu powodów ku temu, by dyktowac warunki w temacie czy ktos ma tu cos do powiedzenia, czy tez nie... a nie sorry, masz moda...

prosze jak sie pan zaangarzował, a zrozumiał cos :lol:
mod ma tu tyle do rzeczy ze to JA jestem u siebie a TY jestes moim gosciem, który robi syf a co za tym idzie...
tak jak pisałem zmieniło sie forum zmieniaja sie zasady 3/4 moich postow na tym forum jest bardzo starych kied siedzielismy tu tylko ze znajomymi a wtedy robilismy co nam sie podobalo...czasy sie zmieniaja
BWL
 
Posty: 588

Postprzez Gość » 26 kwi 2006, 15:18

wcale nie musia³em sie angazowac, wystarczylo tylko ze rzuci³em okiem na kilka Twoich postów z brzegu, na starsze wcale nie patrza³em, bo interesuje mnie to co jest teraz, ale dobrze wiedziec, tez to, ze ganisz teraz gogos za cos co sam robi³es i robisz nadal.

reasumuj±c... mod - BWL, moze robic syf na forum, a gosc nie. fajnie.
Gość
 

Postprzez BWL » 26 kwi 2006, 15:20

jakbys nie zauważyl stare tematy sa pozamykane te ktore robia bałagan i niewazne czy autorem bylem ja acid czy ktokolwiek od nąs zcaja to wreszcie i nie marudz
BWL
 
Posty: 588

Postprzez BWL » 26 kwi 2006, 15:20

BWL napisał(a):a jesli chodzi o ostra moderacje my po prosu chcemy by tu bylo czysto i przejrzysciew gdy jest porzadek jet milej :wink:
kiedy bylo kikunastu urzytkownikow moderacja byla prawe zbedna, lecz teraz jesli nie chemy utonac we wlasnym gownie moderaca jest konieczna :!:

masz jak tak ciezko ci zakapowac i zamilcz wreszcie!!!!!!!!!
BWL
 
Posty: 588

Postprzez Gość » 26 kwi 2006, 15:45

a czy ja marudze ? odpisuje tylko na Twoje, atakujace mnie posty. Chyba mam do tego prawno... :roll: to, ze jestes tu w jakiejsc "grupe trzymajacej w³adze" nie oznacza, ze mozesz mi swobodnie ublizac, a gdy odpisuj próbujac sie bronic, Ty kazesz mi milczec zas³aniajac sie jakimis bredniami o robieniu syfu, który takze i ty robisz. Wyluzuj sie troszke i zrozum to, ze wrzucanie na kazdego gdzie popadnie, podczas gdy sam nie jestes bez winy, a nastepnie zas³anianie sie jakimis smiesznymi immunitetami jest nie fair.

i koncze juz bo na serio nie mam checi ani czasu juz z Tob± gadac.
Gość
 

Postprzez apathy » 26 kwi 2006, 16:08

jacy wy kurwa wszyscy powazni jestescie..
nie podoba Ci sie jakis temat to go nie czytaj mi sie np. zajebscie podobal temat o twojej starej :lol:
to bylo fajne na drumandbass.pl ze mogles pisac co chcesz bez pierdolenia jakiegos moda dla ktorego to forum to przedluzenie jego malego fiuta..
:wink:
apathy
 
Posty: 31

Postprzez .p.o.s.u. » 26 kwi 2006, 16:09

joint - ten klucz drzwi otwiera.

spalcie coś razem.

8)
.p.o.s.u.
 
Posty: 579
Lake Geneva & Finland Station

Postprzez Gość » 26 kwi 2006, 16:11

no dok³adnie, bo ile mozna pierdolic ciagle o ulubionym secie, ulubionym dj, ulubioym kawa³ku... takie tematy tez sa ok i powinny byc, ale co szkodzi kilka luzniejszych, w których mozna popierdolic sobie bzdety :wink:
Gość
 

Postprzez .p.o.s.u. » 26 kwi 2006, 16:13

czasem potrzeba popierdolić bzdury kurwa bezapelacyjnie :lol:
ale też kurwa bez jakiejś wyraźnej przesady :wink:
.p.o.s.u.
 
Posty: 579
Lake Geneva & Finland Station

Postprzez .p.o.s.u. » 26 kwi 2006, 16:15

myślałem, że "kurwa" używam za dużo tylko w mowie... a widze że w piśmie też :lol: a to kurwa niedobrze bo niedługo matura.

kurwa..
.p.o.s.u.
 
Posty: 579
Lake Geneva & Finland Station

Postprzez acid » 26 kwi 2006, 16:18

do czasu powstania vortualu, przywracamy form linki. ;)
moderacja w offtopic nadal bedzie, ale moze nie az tak dosadna jak wtedy. z nami da sie dyskutowac. ;]
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez BWL » 26 kwi 2006, 16:29

acid napisał(a):do czasu powstania vortualu, przywracamy form linki. ;)
moderacja w offtopic nadal bedzie, ale moze nie az tak dosadna jak wtedy. z nami da sie dyskutowac. ;]

kiedy wtedy??
ja tam dyskutowac probowalem ....
BWL
 
Posty: 588

Postprzez BWL » 26 kwi 2006, 16:30

apathy napisał(a):jacy wy kurwa wszyscy powazni jestescie..
nie podoba Ci sie jakis temat to go nie czytaj mi sie np. zajebscie podobal temat o twojej starej :lol:
to bylo fajne na drumandbass.pl ze mogles pisac co chcesz bez pierdolenia jakiegos moda dla ktorego to forum to przedluzenie jego malego fiuta..
:wink:

masz kogos konkretnie na mysli??
BWL
 
Posty: 588

Postprzez Gość » 26 kwi 2006, 16:33

BWL napisał(a):
acid napisał(a):do czasu powstania vortualu, przywracamy form linki. ;)
moderacja w offtopic nadal bedzie, ale moze nie az tak dosadna jak wtedy. z nami da sie dyskutowac. ;]

kiedy wtedy??
ja tam dyskutowac probowalem ....


taaaa... na maksa próbowa³es :lol:
Gość
 

Postprzez Banciur » 26 kwi 2006, 18:07

acid napisał(a):do czasu powstania vortualu, przywracamy form linki. ;)
moderacja w offtopic nadal bedzie, ale moze nie az tak dosadna jak wtedy. z nami da sie dyskutowac. ;]


ech mieczaki - uginacie sie przed jednym pyskaczem :)
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez Azbest » 26 kwi 2006, 18:09

a tam pyskaczem od razu :wink:
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez acid » 26 kwi 2006, 18:17

Banciur napisał(a):
acid napisał(a):do czasu powstania vortualu, przywracamy form linki. ;)
moderacja w offtopic nadal bedzie, ale moze nie az tak dosadna jak wtedy. z nami da sie dyskutowac. ;]


ech mieczaki - uginacie sie przed jednym pyskaczem :)

vox populi, vox dei ;)
poza tym tylko wracamy do pierwotnej formy jesli chodzi o dzial Linki.
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez Emoczo » 26 kwi 2006, 18:23

cza wyluzować już i zabrać sie do roboty a nie psoty i psoty heheh

Obrazek
Avatar użytkownika
Emoczo
 
Posty: 3447
Wielkopolska

Postprzez bejsowy_kolega » 26 kwi 2006, 19:47

marv napisał(a):@bejsowy_kolega: podrosnij, albo sięgnij po valium. luzuj nachy mon



hmmm... :roll:
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez Gość » 26 kwi 2006, 19:58

acid napisał(a):
Banciur napisał(a):
acid napisał(a):do czasu powstania vortualu, przywracamy form linki. ;)
moderacja w offtopic nadal bedzie, ale moze nie az tak dosadna jak wtedy. z nami da sie dyskutowac. ;]


ech mieczaki - uginacie sie przed jednym pyskaczem :)

vox populi, vox dei ;)
poza tym tylko wracamy do pierwotnej formy jesli chodzi o dzial Linki.


ej, a co z mniej dosadna moderacja dzia³u offtopic ? :? :wink:
Gość
 

Postprzez acid » 27 kwi 2006, 19:56

w przeciwienstwie do przedwczoraj, dzisiajzablokowalem chyba tylko 1 topic ;)
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez .p.o.s.u. » 27 kwi 2006, 19:59

to musi być twój dramat :lol:
.p.o.s.u.
 
Posty: 579
Lake Geneva & Finland Station

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron