NOWY SKLAD !

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

NOWY SKLAD !

Postprzez bejsowy_kolega » 13 kwi 2006, 19:06

Mamy przyjemność poinformować wszystkie osoby związane ze sceną muzyki klubowej, że powstała nowa załoga o nazwie Santacruz Recordings. Jest to projekt, w którego skład wchodzą dj'e: Atmosphere, Dukee i Renton. Po wielu latach działalności łączymy swoje siły z myślą o stworzeniu czegoś jeszcze lepszego niż do tej pory. Chcemy sprostać coraz to wyższym oczekiwaniom zarówno łódzkiej, jak i ogólnopolskiej publiczności. Ideą przewodnią Santacruz będzie organizowanie niezapomnianych imprez. Imprez takich, które pamięta się wiele tygodni po ich zakończeniu. Planujemy również zrealizować nasze pomysły związane z produkcją i wydawaniem autorskiej muzyki. Przez wiele lat nie było na to czasu. Dziś nadszedł moment kulminacji naszych wspólnych pomysłów i marzeń, które systematycznie realizować będziemy właśnie jako Santacruz Recordings.Inauguracyjnym projektem Santacruz, który właśnie wprowadziliśmy w życie jest „Ram Records Show”. Podczas cyklu trzech imprez wystąpią największe gwiazdy stajni Ram Records. Na pierwszą edycję zapraszamy już 5 maja do klubu Cube, gdzie zagra rewelacyjny producent Shimon. W kolejnych odsłonach będziecie mogli usłyszeć mega gwiazdy światowej sceny drum'n'bass, SubFocusa oraz Moving Fusion. Do zobaczenia na imprezach pod szyldem Santacruz.


co o tym myslicie? zmieni to cos na scenie dnb? :D
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez shtefi » 13 kwi 2006, 19:15

tak jest ! :) :) :)
shtefi
 
Posty: 272

Postprzez .p.o.s.u. » 13 kwi 2006, 19:19

pożyjemy, zobaczymy.
.p.o.s.u.
 
Posty: 579
Lake Geneva & Finland Station

Postprzez acid » 13 kwi 2006, 19:32

sie nie wypowiem.
ale bigup za inicjatywe i byc moze chec zmiany czegos w lodzi.
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez kh » 13 kwi 2006, 20:13

wasza nazwa jest z dupy :>

a z ramem zajebiscie!!!!!!
kh
 
Posty: 306

Re: NOWY SKLAD !

Postprzez blazze » 13 kwi 2006, 21:52

bejsowy_kolega napisał(a):co o tym myslicie? zmieni to cos na scenie dnb? :D


łódzkiej?

watpie!
blazze
 
Posty: 48

Re: NOWY SKLAD !

Postprzez bejsowy_kolega » 13 kwi 2006, 22:30

blazze napisał(a):
bejsowy_kolega napisał(a):co o tym myslicie? zmieni to cos na scenie dnb? :D


łódzkiej?

watpie!


no glownie chodzi mi o lodzka scene dnb!!! 8) ja mysle ze jak beda sklejac swoje produkcje to moze z tego wyjsc cos fajnego...ale sie zobaczy :D
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Re: NOWY SKLAD !

Postprzez puchcioDNB » 13 kwi 2006, 22:40

bejsowy_kolega napisał(a):no glownie chodzi mi o lodzka scene dnb!!! 8) ja mysle ze jak beda sklejac swoje produkcje to moze z tego wyjsc cos fajnego...ale sie zobaczy :D


popieram,popieram....
zresztą na początek Shimon...hm hm.. :twisted: kozak....
a potem jeszcze Subfocus i MF...konkretnie.....
zobaczymy co z tego będzie....ale bądź co bądź wątpie żeby wprowadzili jakąś świeżość na łódzką scenę...chociaż imprezy fajne szykują :wink:
puchcioDNB
 
Posty: 1597

Re: NOWY SKLAD !

Postprzez bejsowy_kolega » 13 kwi 2006, 22:51

puchcioDNB napisał(a):
bejsowy_kolega napisał(a):no glownie chodzi mi o lodzka scene dnb!!! 8) ja mysle ze jak beda sklejac swoje produkcje to moze z tego wyjsc cos fajnego...ale sie zobaczy :D


popieram,popieram....
zresztą na początek Shimon...hm hm.. :twisted: kozak....
a potem jeszcze Subfocus i MF...konkretnie.....
zobaczymy co z tego będzie....ale bądź co bądź wątpie żeby wprowadzili jakąś świeżość na łódzką scenę...chociaż imprezy fajne szykują :wink:


cytat:Planujemy również zrealizować nasze pomysły związane z produkcją i wydawaniem autorskiej muzyki.

wusnie ja mysle ze skleja cos fajnego szczegolnie atmo czy dukee...

a co do imprez to bedzie kozak ja dojdą do skutku np:sub focus :evil: :evil: :evil:
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Re: NOWY SKLAD !

Postprzez puchcioDNB » 13 kwi 2006, 22:56

bejsowy_kolega napisał(a):
cytat:Planujemy również zrealizować nasze pomysły związane z produkcją i wydawaniem autorskiej muzyki.

wusnie ja mysle ze skleja cos fajnego szczegolnie atmo czy dukee...


no mam nadzieje że im się uda i tego im życzę :wink: a jeśli coś już skleją to mam nadzieję że będzie kosa...bo zarówno atmo jak i dukiego bardzo lubię
puchcioDNB
 
Posty: 1597

Re: NOWY SKLAD !

Postprzez bejsowy_kolega » 13 kwi 2006, 23:13

puchcioDNB napisał(a):
bejsowy_kolega napisał(a):
cytat:Planujemy również zrealizować nasze pomysły związane z produkcją i wydawaniem autorskiej muzyki.

wusnie ja mysle ze skleja cos fajnego szczegolnie atmo czy dukee...


no mam nadzieje że im się uda i tego im życzę :wink: a jeśli coś już skleją to mam nadzieję że będzie kosa...bo zarówno atmo jak i dukiego bardzo lubię


no jasne ale szkoda ze kaspra jush nie bedzie w skladzie :|
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez hiraz » 14 kwi 2006, 15:02

wszystko oki ale ta nazwa-z dupy wysrana- monza ja jeszcze wystornowac? :?
hiraz
 
Posty: 87
z lat 80 osiedli

Re: NOWY SKLAD !

Postprzez Gość » 14 kwi 2006, 16:15

blazze napisał(a):
bejsowy_kolega napisał(a):co o tym myslicie? zmieni to cos na scenie dnb? :D


³ódzkiej?

watpie!


jakby kazdy mia³ takie podejscie to wiesz...
Gość
 

Postprzez shtefi » 14 kwi 2006, 16:32

no wlasnie. jak nikt nic nie bedzie robil to tez sie nie polepszy
shtefi
 
Posty: 272

Postprzez bejsowy_kolega » 15 kwi 2006, 12:14

no jasne...ale moze wkoncu sie wezma za "łódzka scene dnb" miejmy taka nadzieje!


@hiraz kurwa patrzysz na nazwe skladu czy na to jak graja?? :roll: wazne zeby kosili nas dobrym ciezkim bassem :evil: :evil: :evil: :wink:
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez acid » 15 kwi 2006, 12:27

ale jak twoim zdaniem sie wezma za lodzka scene?
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez bejsowy_kolega » 15 kwi 2006, 12:45

acid napisał(a):ale jak twoim zdaniem sie wezma za lodzka scene?



Hmmm...moze zle to napisalem :lol: dokladniej chodzilo mi oto ze wkoncu zaczna znowu czesciej grac na bibkach,bo np:teraz kettle od jakiegos czasu grali raz na ruski rok... :| a moim zdaniem to jeden z najlepszych,a wlasciwie najlepszy sklad d lodzi!no i podobno mają zajać sie wlasna produkcja kawalkow!bo jak sie dowiedzialem to do tej pory podobno nie bylo na to czasu...
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez acid » 15 kwi 2006, 17:23

a oni nie graja co tydzien w cube?

moje zdanie jest takie.. lodzkiej sceny nie da sie juz uratowac. mialem przyjemnosc byc na kilku zaledwie imprezach w roznych miejscach i o roznej klimatyce i na kazdej bylo to samo. spigulone lodzkie dresy wypelniajacy w 75% sale i szurajace laski ubrane na czarno z paskami w cwieki i saszetami. ten wasz kolektyw moze jedynie przyczynic sie ze MOGLOBY byc sporo fajnych imprez. ale nie bedzie. przynajmniej nie dla mnie. to miasto trzeba spalic i postawic na nowo elo. ;)
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez bejsowy_kolega » 16 kwi 2006, 10:02

acid napisał(a):a oni nie graja co tydzien w cube?

moje zdanie jest takie.. lodzkiej sceny nie da sie juz uratowac. mialem przyjemnosc byc na kilku zaledwie imprezach w roznych miejscach i o roznej klimatyce i na kazdej bylo to samo. spigulone lodzkie dresy wypelniajacy w 75% sale i szurajace laski ubrane na czarno z paskami w cwieki i saszetami. ten wasz kolektyw moze jedynie przyczynic sie ze MOGLOBY byc sporo fajnych imprez. ale nie bedzie. przynajmniej nie dla mnie. to miasto trzeba spalic i postawic na nowo elo. ;)



kurwa a najgorsze jest to ze ja zgadzam sie z tobą w 100% bo taka jest prawda!

moze drechy wypelniaja 60%klubow ale to sie niebawem zmieni!albo im sie piguły przejedzą i przestana chodzic albo sami sie wykrusza i skapną wkoncu ze to nie ich klimat,drechy przychodza ma bassy bo akurat nie ma imprez manieczkowych a na bass`ach tesh jest nieraz umcy umcy(moze dlatego :lol: :lol: :lol: )chcialbym zauwazyc ze np:chodze na biby oldskool i ju kej hardcore i nie ma tak duzo dresow na imprezach!bo 3/4 tych debili nawet niewie co to za muzyka oldskool czy hhc,a chodzą na bEjsy bo bejs jest modny(chcą byc trendi :roll: )!i ale wkoncu sie wykursza,tak jak mowilem wczesniej zostaną tylko ludzie ktorzy naprawde kochaja tą muzyke !!! :D ONE LOVE ONE HEART LOVE DRUM END BASS ! :wink:
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez cytryna » 16 kwi 2006, 15:59

hmm... dla mnie ubior nie jest istotny! nie wiem dlaczego sie czepiasz saszetek moze bys zapytal o to jakas kolezanke po co ona ja nosi? bo widzisz dla mnie saszetka jest bardzo podreczna, zakladam ja po to zeby schowac sobie do niej papieroski pieniadze czy dokumenty! jest bardzo wygodna! nie wyobrazam sobie chodzic na jumpingi np z torebka bo co bym mogla z nia robic , krecic nia? czy polozyc gdzies z boku zeby ktos mi ja skroil!
cytryna
 
Posty: 302

Postprzez noico » 16 kwi 2006, 17:00

cytryna napisał(a):...bo co bym mogla z nia robic , krecic nia?


ehheheehh niezly pomysl.......
noico
 
Posty: 2217

Postprzez Banciur » 17 kwi 2006, 01:55

tylko ta nazwa santa cruz to znana firma produkujaca sprzet sportowy :)
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez blue print » 17 kwi 2006, 10:17

dobra inicjatywa. spróbować nie zaszkodzi, nie?

swoją drogą, łądnie musi wyglądać dres na imprezie dramowej. biedna łódź. :o 60% ?
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez kuba » 19 kwi 2006, 23:07

MOVING FUSION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
JESTEM!!!!!! po raz 2gi:)

a co do klimatu jaki panuje to sie nei wypowiadam bo na dnb imprezy po prostu przestalem chodzic, byly jakies pojedyncze wypady ale zawsze to samo.. kicha!!
tak jak bejsowy_kolega nie przestalem jednak chodzic na oldskulowe bibki ktore sa zdecydowanie bardziej pozytywne. znajdziesz na takich ludzi z saszetkami, ale beda to ludzie na ktorych te tanie podrobki z kjuba sie wzorowaly. tyle.

mam nadzieje ze ktos w koncu wpadnie na jakis genialny pomysl i poprawi nasz lodzki klimat. (sam od dluzszego czasu mysle nad rozwiazaniem, jedyne co przyszlo mi do glowy ostra selekcja, undergoundowe bibki lub bomba atomowa)

pozdro :!:
kuba
 
Posty: 954
co, skad?

Postprzez bejsowy_kolega » 20 kwi 2006, 20:03

kuba napisał(a):MOVING FUSION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
JESTEM!!!!!! po raz 2gi:)

a co do klimatu jaki panuje to sie nei wypowiadam bo na dnb imprezy po prostu przestalem chodzic, byly jakies pojedyncze wypady ale zawsze to samo.. kicha!!
tak jak bejsowy_kolega nie przestalem jednak chodzic na oldskulowe bibki ktore sa zdecydowanie bardziej pozytywne. znajdziesz na takich ludzi z saszetkami, ale beda to ludzie na ktorych te tanie podrobki z kjuba sie wzorowaly. tyle.

mam nadzieje ze ktos w koncu wpadnie na jakis genialny pomysl i poprawi nasz lodzki klimat. (sam od dluzszego czasu mysle nad rozwiazaniem, jedyne co przyszlo mi do glowy ostra selekcja, undergoundowe bibki lub bomba atomowa)

pozdro :!:



no na oldskoolach jak juz mowilem jest zupelnie inaczej :twisted: o 1000% lepiej,ale wkoncu ze tak powiem (ta wieś) sie wykruszy i zostana sami pis ludzie i znowu beda biby jak kiedys :wink: mam takou cichou nadzieje :D
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez kuba » 20 kwi 2006, 20:17

mam takou cichou nadzieje


big up! :)
kuba
 
Posty: 954
co, skad?

Postprzez killabi » 26 kwi 2006, 21:42

Skoro Dukee jest w nowej ekipie, to weekendersi sie rozpadli?
killabi
 
Posty: 18
rozkrak

Postprzez bejsowy_kolega » 26 kwi 2006, 21:58

killabi napisał(a):Skoro Dukee jest w nowej ekipie, to weekendersi sie rozpadli?



chyba taaa :|

ale wydaje mi sie ze to bedzie dobry sklad :twisted:
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez Jacoo » 27 kwi 2006, 23:33

akórat niechce mi się czytać wszystkich postów ale wielki big up
nie zapomne pierwszej imprezy kitel drum w, sumie mam ten już niejstniejący klub na konicu języka, ale pamiętam występ en grama pamietam jak się raozwijalisicie i jak z djukeem od samego a nawed przed początkiem kombinowalisicie więc krzyż na droge i połamania płyt zycze

może do szczecina zawitacie ??
Jacoo
 
Posty: 1102
z kątowni

Postprzez dr.K » 29 kwi 2006, 23:03

hmm
projekt mial propagowac cos czego jeszcze nie bylo
a tu chujnia
ocb?!
ochlon!
dr.K
 
Posty: 232

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron