NOWY SKLAD !

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez dzej » 30 kwi 2006, 09:33

bejsowy_kolega napisał(a):
acid napisał(a):a oni nie graja co tydzien w cube?

moje zdanie jest takie.. lodzkiej sceny nie da sie juz uratowac. mialem przyjemnosc byc na kilku zaledwie imprezach w roznych miejscach i o roznej klimatyce i na kazdej bylo to samo. spigulone lodzkie dresy wypelniajacy w 75% sale i szurajace laski ubrane na czarno z paskami w cwieki i saszetami. ten wasz kolektyw moze jedynie przyczynic sie ze MOGLOBY byc sporo fajnych imprez. ale nie bedzie. przynajmniej nie dla mnie. to miasto trzeba spalic i postawic na nowo elo. ;)



kurwa a najgorsze jest to ze ja zgadzam sie z tobą w 100% bo taka jest prawda!

moze drechy wypelniaja 60%klubow ale to sie niebawem zmieni!albo im sie piguły przejedzą i przestana chodzic albo sami sie wykrusza i skapną wkoncu ze to nie ich klimat,drechy przychodza ma bassy bo akurat nie ma imprez manieczkowych a na bass`ach tesh jest nieraz umcy umcy(moze dlatego :lol: :lol: :lol: )chcialbym zauwazyc ze np:chodze na biby oldskool i ju kej hardcore i nie ma tak duzo dresow na imprezach!bo 3/4 tych debili nawet niewie co to za muzyka oldskool czy hhc,a chodzą na bEjsy bo bejs jest modny(chcą byc trendi :roll: )!i ale wkoncu sie wykursza,tak jak mowilem wczesniej zostaną tylko ludzie ktorzy naprawde kochaja tą muzyke !!! :D ONE LOVE ONE HEART LOVE DRUM END BASS ! :wink:



Ja powiem tak: co do nowego skladu to mnie wali rowno i dokladnie. Atmosphere byl moze kiedys i zajebistym DJem (pod wzgledem selekcji glownie), ale odlad zaczal zbyt clownic to przestalem sluchac Jego setow (lubie clown, ale NIE AZ TAKIE :cry: ). Dla mnie w ŁDZ liczy sie JEDEN DJ stricte drumowy (chociaz moze i nie do konca) i 1 sklad prodecenko/DJski.
A co do pigul i dresow. Dresom wielki murzynski miedzy bochenki. Ale piguly. Nie wiem czy zauwazyliscie, ale taka sytuacje prowokuja sami DJe selekcjonujac taki material muzyczny, ktory doskonale sprawdza sie w zestawie z pigula! I to jest moim zdaniem rowniez w 30, 40% wina selekcji utworow. Gdyby wladaly klimaty Hospitala czy moze jakis jump upowy light z mocno melodyjnymi elementami i taki cwel i cpun stwierdzilby raz i drugi, ze mu pigulka nie podpasila i jakis wal sie wkrecil to by nastepny raz nie przylazl na bejsy. Ale lepiej w 90% jechac te zasrane neuro czy inne gownoidy i nakrecac 4-tego zezartego pikla jakiemus debilowi. Nie winie oczywiscie DJow (w calosci) bo wszystko jest dla ludzi, ale jak nie ma podazy to i popyt sie zmniejsza. Takie jest moje zdanie.
A co do popularnosci drumow. Piszesz, ze to sie zmieni. Mam pewna obawe, ze nie tak szybko. Roztacza sie przedmna czarna wizja drogi, jaka poszedl i idzie hip-hop polski. To tez sie tak zaczynalo. Pelen underground, pozniej popularnosc wsrod mlodziezy i w koncu media i eskalacja TOTALNEGO FLOW w radio eSKA :/ A moja obawa jest to, ze niestety moze nas czekac jeszcze wlasnie ta medialno-eskowa droga. I bedziesz slal eskaimpreska super hiper bejsowego smska na 712432 glosujac na nowy hicior BSE :/ Nadzieja jest to, ze bejsy to taki troszke regionalny klimat Lodzki i to jest szansa, ze nigdzie po mediach sie drumy nie rozleza. Bo tak do undergroundu bez dresow wrocimy za 20-30 lat jak nam biby beda juz reumatyzmem wylazic :/
I tym pozytywnym akcentem...
dzej
 
Posty: 376
PEACE LOVE UNITY

Postprzez .p.o.s.u. » 30 kwi 2006, 10:07

kurwa! wielkie sory! myślisz że wszyscy na jakichś chorych neurofunk'ach wcinają dropy? pierdolenie! ja nie musze, lubie taką muze. DJ'e prowokują? kurwa jak ktoś nie przyszedł żreć to nie zeżre. więc kurwa o co kaman chłopcze. a poza tym ja anty-pigułowy nie jestem, bo sam zjem nieraz.
dresom hwd po całości.
.p.o.s.u.
 
Posty: 579
Lake Geneva & Finland Station

Postprzez dzej » 30 kwi 2006, 10:16

.p.o.s.u. napisał(a):kurwa! wielkie sory! myślisz że wszyscy na jakichś chorych neurofunk'ach wcinają dropy? pierdolenie! ja nie musze, lubie taką muze. DJ'e prowokują? kurwa jak ktoś nie przyszedł żreć to nie zeżre. więc kurwa o co kaman chłopcze.

Wykazales, ze zdolnosc czytania ze zrozumieniem jednak w narodzie ginie.
Po pierwsze: nie przepraszaj, ja sie na Ciebie nie gniewam. Po drugie zauwaz, ze w zadnym zdaniu nie generalizowalem i nie uogolnialem. Przeczytaj moze jeszcze raz jakos tak po literce?
.p.o.s.u. napisał(a):a poza tym ja anty-pigułowy nie jestem, bo sam zjem nieraz.

Dziekuje, ta odpowiedz wystarczy.
dzej
 
Posty: 376
PEACE LOVE UNITY

Postprzez acid » 30 kwi 2006, 10:29

nie chce jakos generalizowac ale gdyby zrobic statystyke ilosci dropsow zjedzonych na imprezach neuro/techstep i w samym CUBE, chyba zlapalbys sie za glowe. aczkolwiek sporo racji w tym co mowisz. ;) pzdr.
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez .p.o.s.u. » 30 kwi 2006, 10:30

chuj mnie boli twoje podejście do piguł, ale mówie kurwa: jeśli ktoś nie przyszedł żreć piguł to ich nie żre niezależnie od tego co wyprawia dejot.
poza tym źle zinterpretowałeś "sory". ja cie za nic nie przepraszałem.
.p.o.s.u.
 
Posty: 579
Lake Geneva & Finland Station

Postprzez .p.o.s.u. » 30 kwi 2006, 11:37

a po drugie, czy może trzecie nie chce drążyć tego tematu, bo wypowiadałem sie już nań mnóstwo razy.
.p.o.s.u.
 
Posty: 579
Lake Geneva & Finland Station

Postprzez kuba » 30 kwi 2006, 11:50

ale odlad zaczal zbyt clownic to przestalem sluchac Jego setow (lubie clown, ale NIE AZ TAKIE ). Dla mnie w ŁDZ liczy sie JEDEN DJ stricte drumowy (chociaz moze i nie do konca) i 1 sklad prodecenko/DJski.


nie wiem czy dobrze zrozumialem.. czy dla ciebie te cale klałny(chociaz i tak kazdy nie wie co to jest do konca) to nie gatunek strikte dramowy??



.p.o.s.u. napisał:
a poza tym ja anty-pigułowy nie jestem, bo sam zjem nieraz.

Dziekuje, ta odpowiedz wystarczy.


wiesz dzej, sa ludzie ktorzy zjedza pigulke i lataja z wywieszonym jezorem od 22 do 5 rano, spijaja ludziom browary, nie wiedza za bardzo co sie dzieje a sa tacy ktorzy nie "odpierdalaja" ..
kuba
 
Posty: 954
co, skad?

Postprzez bejsowy_kolega » 30 kwi 2006, 13:45

.p.o.s.u. napisał(a):kurwa! wielkie sory! myślisz że wszyscy na jakichś chorych neurofunk'ach wcinają dropy? pierdolenie! ja nie musze, lubie taką muze. DJ'e prowokują? kurwa jak ktoś nie przyszedł żreć to nie zeżre. więc kurwa o co kaman chłopcze. a poza tym ja anty-pigułowy nie jestem, bo sam zjem nieraz.
dresom hwd po całości.



zgadzam sie w 100%! :D


a dj`e majou gowno do tego czy ktos je grochy czy nie...
wszystko dla ludzi,nawet dragi tylko tsheba sie umiec kontrolowac! :|


edit:a u nas niestety jest chyba trend kto zje wiecej grochow ten bedzie lepszy :idea: to jest chore...
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez dzej » 30 kwi 2006, 15:45

kuba napisał(a):nie wiem czy dobrze zrozumialem.. czy dla ciebie te cale klałny(chociaz i tak kazdy nie wie co to jest do konca) to nie gatunek strikte dramowy??

wiesz dzej, sa ludzie ktorzy zjedza pigulke i lataja z wywieszonym jezorem od 22 do 5 rano, spijaja ludziom browary, nie wiedza za bardzo co sie dzieje a sa tacy ktorzy nie "odpierdalaja" ..



Clowny to dla mnie JEST gatunek strocte drumowy, ale to, ze ktos slucha, powiedzmy dance, nie znaczy, ze slucha mandaryny, co nie? Mnie akurat clownstep prezentowany przez Atmo sie nie podoba i tyle.
A co do pigul zdanie mam jednoznaczne: allbo tak, albo nie, nie ma posredniego podejscia.
dzej
 
Posty: 376
PEACE LOVE UNITY

Postprzez cytryna » 01 maja 2006, 11:43

aniolem nie jestem i swoje sie wkleilo ale znalazlam inny sposob na lepsza zabawe niz krazki! jezeli kochasz dnb to tanczac odplyniesz bez draksenow! nie wiem jak to sie dzieje u was ale mnie dobre dzwieki podniecaja i wyzwalaja we mnie ogramna ilosc energii! na czysto przetancze cala noc i swietnie sie bawie lepiej niz ta kozelanka co stoi obok co wkleila 8 tablet!
cytryna
 
Posty: 302

Postprzez kuba » 01 maja 2006, 12:09

fajne kolezanki :lol:

ale ogolnie zgadzam sie z toba w 100% ;)
kuba
 
Posty: 954
co, skad?

Postprzez bejsowy_kolega » 07 maja 2006, 11:55

cytryna napisał(a):aniolem nie jestem i swoje sie wkleilo ale znalazlam inny sposob na lepsza zabawe niz krazki! jezeli kochasz dnb to tanczac odplyniesz bez draksenow! nie wiem jak to sie dzieje u was ale mnie dobre dzwieki podniecaja i wyzwalaja we mnie ogramna ilosc energii! na czysto przetancze cala noc i swietnie sie bawie lepiej niz ta kozelanka co stoi obok co wkleila 8 tablet!



nic dodac nic ując :D NO MORE DRUGS 8)
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez IZM » 19 maja 2006, 17:00

Tzw. "kultura klubowa" i "muzyka taneczna" zawsze byly i beda powiazane z dragami czy ktos tego chce czy nie. i nie sadze zeby mialo znaczenie to czy muza grana na imprezie to trance-step, clown-step, tech-step czy inny chuj-go-wie-step.
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez Banciur » 19 maja 2006, 19:54

wlasnie :))
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez Rage » 21 maja 2006, 13:37

chyba odbiegliscie od tematu troche :lol:

a ja zapytam...jakie produkcie oni niby maja swoje wydac?
ktos cos slyszal? bo chetnie uslyszalbym co panowie produkuja :lol:
Rage
 
Posty: 2317

Postprzez bejsowy_kolega » 21 maja 2006, 14:57

Rage napisał(a):chyba odbiegliscie od tematu troche :lol:

a ja zapytam...jakie produkcie oni niby maja swoje wydac?
ktos cos slyszal? bo chetnie uslyszalbym co panowie produkuja :lol:



na tym forum to norma ze sie odbiega od tematu!!!tylko pierwsze 3 posty sa na temat a pozniej juz kazdy pisze co chce :D


a co do produkcji to nic niewiadomo narazie....
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron