OLDSKOOL / RAVE / HARDCORE / FREEFORM

Zbiór miksów - krótko i na temat | DJ mixes - the name speaks for itself
Regulamin działu
Zanim cokolwiek napiszesz przeczytaj Regulamin działu.

OLDSKOOL / RAVE / HARDCORE / FREEFORM

Postprzez toper-utl » 29 cze 2006, 15:25

Jako że temat został zmieniony przez osoby rządzące forum - co w konsekwencji zaowocowało ogólnym śmietnikiem ... mój pierwszy wpis starcił sens.
dobranoc
Ostatnio edytowano 15 lis 2010, 22:36 przez toper-utl, łącznie edytowano 2 razy
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez wojtker » 29 cze 2006, 20:28

wojtker
 
Posty: 125

Postprzez Martino.B » 29 cze 2006, 20:50

Hello.
Mam na HD zapis z imprezy z okazji 10 lat Base Club w klubie Cube w Lodzi ktora odbyla sie w 2005.
Pozdro.
Martino.B
 
Posty: 22

podworeczko

Postprzez fix » 23 sie 2006, 18:23

przysięgam ozłocic każdego, kto umożliwi mi dostęp do setu friday'a z Goraczki sobotniej nocy (bodajze czesc II) - sławny set "Podwóreczko" - byłem tam osobiscie, ale zapis sie zawieruszyl. wiem ze to bylo okolo dziewieciu lat temu - tak kojarze mniej wiecej - ale do dzis wspominam impreze.
prosze o kontakt
fix
 
Posty: 2

;]

Postprzez fix » 25 sie 2006, 18:37

cud sie zdarzył - znalazł sie usłużny i dobry mlody czlowiek, który dostarczył do rak wlasnych legendarny juz dzisiaj set - pozdrawiam serdecznie
fix
 
Posty: 2

Postprzez <korba> » 25 sie 2006, 19:15

ja moge sie podzielic secikim '95 Style'a zgrywanego ze starej tasmy z nocnego transu...

DJ '95 Style aka CJ IQ & MC T - live @ Another Dimension 2 - 31.11.2001

http://s002.wyslijto.pl/index.php?file_ ... gk=leasing
:twisted: :wink:
<korba>
 
Posty: 208
Łódź

Postprzez strike_fate » 28 sie 2006, 18:51

Kiedy to było ,ale miło zawsze posłuchac troche staroci 8) :)
strike_fate
 
Posty: 67
... z niebieskiej planety ...

Postprzez toper-utl » 30 sie 2006, 16:10

Pokombinowałem i znalazłem troszke miejsca na serwerze, wiec po kolei bede udostepniał to co posiadam ze starej łódzkiej sceny old skoolowej ... mam nadzieje ze sie spodoba :)

Na poczatek Friday i kultowy secik zagrany na Piotrkowskiej 55 w klubie Blue Monday ,, "Podwóreczko"

http://www.mm.pl/~toper/Friday - Podworeczko.rar

Z uwagi na to iz mam na serwerze tylko 100 mb, co jakis czas bede wymieniał seciki na inne , wiec radze sie pospieszyc z pobieraniem ....


Zycze miłego słuchania

Toper-utl
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez toper-utl » 30 sie 2006, 16:16

Przepraszam , ale powyzszy link nie działa, wszystko chciałem zrobic zbyt szybko i nie ustrzegłem sie błedu ... . .

Ale ponizej znajduje sie działajacy ::

http://www.mm.pl/~toper/Friday-Podworeczko.rar


Toper-utl


Od tego momentu secik nie bedzie dostępny poprzez tego linka ( potrzebuję miejsce na serwerze na nastepne), jesli ktos chce go mieć prosze o prywatną wiadomość , a ja go w jakis sposób udostępnię.
Ostatnio edytowano 10 sty 2007, 18:00 przez toper-utl, łącznie edytowano 1 raz
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez strike_fate » 30 sie 2006, 18:52

Ten działa i bardzo dobrze bo go biorę!! :P Czekam na następne jak coś to wrzucaj ile się da i wszystko co masz .... coś tam sobie zawsze wybiorę czego nie mam :D :dnb:
strike_fate
 
Posty: 67
... z niebieskiej planety ...

Postprzez strike_fate » 30 sie 2006, 19:28

Friday-Podworeczko --> nie mogłem sie powstrzymac zeby tego nie skomentować :D Ogolnie kawałki wszystkie obcykane,klasyka-super :dnb: Tylko ten MC --> OMG :crazy: Cały czas krzyczy podwóreczko i teksty typu "rozwalmy to podwóreczko" albo "podwóreczko na raz" aż nie wiem czy się smiać czy płakać ]:-> :D ]:-> Ale muzycznie secik fajowy.
strike_fate
 
Posty: 67
... z niebieskiej planety ...

Postprzez toper-utl » 30 sie 2006, 22:19

ciesze sie ze sie podoba,, a co do mc to friday miał taki styl. Teraz wiekszosc mc's nawija w dosc podobny sposob, sa oczywiscie delikatne wyjatki ( jak np mc. lethal z uk ). A to co robili "nasi" było i jest ewenementem , oni byli pionierami w tej dziedzinie w polsce , wiec mnie nie dziwi sytuacja ze nie wyskoczyli na scene z gadką na poziomie skibadee , kompletnie nikogo nie nasladowali i tworzyli własny odmienny i kompletnie nikomu nie znany ( w polsce ) styl , i według mnie udało im sie to znakomicie !!!!!

a tak apropos "strike_fate" napisales ze cos sobie wybierzesz czego nie masz,, wiec moze masz cos czego ja nie mam ?? , oczywiscie interesuje mnie miuzik tylko z tego okresu ( jak w temacie posta )

a nastepne seciki juz niebawem,, kontrolujcie posta
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez strike_fate » 30 sie 2006, 23:51

Coś tam mam :P miałem też mnostwo na kasetach,musiałbym tylko poszukać ... o ile to odnajde to napewno ci podesle :) Tak wogole to szukam pierwszego seta Prelludium ktory zagrali na antenie nocnego transu. Miałem gdzieś to na kasecie,ale zniknęlo-niestety! Może ktoś ma i byłby łaskaw to wrzucić,z góry dzieki!!
strike_fate
 
Posty: 67
... z niebieskiej planety ...

Postprzez sowa82 » 31 sie 2006, 05:31

Ajajajaj Czlowieku wielkie THX szukam tego seciku od jakiegos miesiaca a tu prosze, na forum dnb :roll: Moze jakos uda mi sie uploadowac gdzies moje stare seciki/teledyski to dam Ci znac

Jeszcze raz WIELKIE THX i czekam na kolejna porcje :D :D :D :D
sowa82
 
Posty: 10
LDZ

Postprzez EMCE » 31 sie 2006, 10:13

prosze prosze,tutaj sie nie spodziewalem takich setow.

jak wroce do lodzi w poniedzialek,jak cos znajde w tym moim balaganie to zarzuce np:frideysi w bunkrze,w velvet underground i jakies tam rozne.

ale bede musial ostro szukac bo wlasnie mialem maly remont
EMCE
 
Posty: 344
Łódź-ESERDE LUMP

Postprzez toper-utl » 31 sie 2006, 13:05

no widze ze wreszcie cos sie ruszyło w tym temacie,, super by było jakby znalazło sie jeszcze troszke secikow,, najbardziej zalezy mi na starych kasetach, Jak uda sie komus znaleść takowe to bardzo prosze o napisanie, jak cos to podam adres do mnie ( wysyłka kasety to koszt około 3-4 pln, ale za to jaka wartość sentymentalna dla tych ktorzy wiedzą o co chodzi ) i zajme sie ich obróbka zeby wmiare ładnie grały.. oczywiscie po całym procesie odesle kasetke do własciciela . akurat friday z bunkra to mam ,, ale ten z velvet underground było by super jak by sie znalazł ....

Trzeba ratowac ten miuzik przed zapomnieniem,, bo to kawał hardcorowej historii łodzi !!!!!

wiec poszperajcie troszke w domowych pieleszach, i jak sie cos trafi to piszcie
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez toper-utl » 31 sie 2006, 13:12

a co do miejsca na serwerze to w przyszłym tygodniu bede miał kolejne 200 mb wolne,, wiec jak ktos ma takowe w wersji cyfrowej to prosze dac znac a ja podam wszystkie namiary na serwer i bedzie mozna je tam wrzucić...
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez sowa82 » 31 sie 2006, 23:58

no zobaczymy lada dzien moze bede mial kilka ciekawych setow to zapodadm wam liste co byscie z tego ewentualnie chcieli .... tylko u mnie z wrzutem na jakis serv jest problem ale mieszkam w lodzi wiec nawet moge Ci Toper podrzucic jesli nie bedziesz mial tego co ja mam :)

Dobra ide spac bo lekko jestem wstawiony :roll:
sowa82
 
Posty: 10
LDZ

Postprzez PrzyGOOD » 23 wrz 2006, 17:34

Martino.B napisał(a):Hello.
Mam na HD zapis z imprezy z okazji 10 lat Base Club w klubie Cube w Lodzi ktora odbyla sie w 2005.
Pozdro.


kurcze milo by bylo miec to ...wspomnienia :)

sowa82 napisał(a):no zobaczymy lada dzien moze bede mial kilka ciekawych setow to zapodadm wam liste co byscie z tego ewentualnie chcieli


co z ta lista :D ?

tez co tam jeszcze posiadam z "historii lodzi " ale musialbym przeszukac stare kasetki i plytki a to troche trudne ;) ...jak narazie wiem ze mam na hd :
Sy & Mc Ruff (secik z hali ),3 seciki z raveolucji (amnesia),'95 style mc komet mc t (sweet harmony-sektor)
PrzyGOOD
 
Posty: 3
Boatcore

Postprzez Jacoo » 24 wrz 2006, 07:16

3 seciki z raveolucji

na to z miłom chęcia bym poczekał :)
:wink:
Jacoo
 
Posty: 1102
z kątowni

Postprzez toper-utl » 24 wrz 2006, 21:04

Seciki z raveolucji tez udostępnie, ale to za jakis czas.

A narazie wrzucam całkiem przyjemny miuzik z urodzin Base Club, nie wiem z ktorego jest roku, ale napewno jest stary, sadze ze jest mniej wiecej z '95, lub '96 .
Moze ktoś z was bedzie wiedział kiedy dokładnie była ta imprezka , jesli tak to piszcie .

http://www.mm.pl/~toper-utl/BaseClub_BirthdayParty.rar

Miłego słuchania życze


Od tego monmentu secik nie bedzie dostepny ( potrzebne miejsce na inne), jesli komuś na nim zależy prosze pisać na priva
Ostatnio edytowano 14 sty 2007, 14:39 przez toper-utl, łącznie edytowano 1 raz
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez sowa82 » 25 wrz 2006, 12:57

Ajj mam cos takiego ale to w sumie nie takie stare :P

dj oblivion mc leo A witajcie w naszej bajce 27 02 04.mp3

+1 set (ale nie z imprezy) Engrama z podajze 2000 roku

Musze jeszcze przeszukac plytki to pewnie znajde cos lepszego a tym czasem jesli chcecie cos z tego to dajcie znac i wrzuce to na jakis serv bo u mnie 1 secik z caly dzien bedzie wrzucalo :evil:
sowa82
 
Posty: 10
LDZ

Postprzez youngster88 » 04 lis 2006, 14:42

Set z BaseClub spoko , Ale prośba zamieść jakiś set z Amnezia albo New Alcatraz jeśli masz.
Jeszcze jedno , w secie Friday - Podwóreczko jak nazywa sie ostatni i pierwszy utwór? tak w ogóle to by sie przydała tracklista :!:
youngster88
 
Posty: 299
ŁÓDŹ

Postprzez Degustator » 04 lis 2006, 16:02

racja, tracklista była by wskazana :wink:
secisz spoko, tylko mc wkurwia :D
Degustator
 
Posty: 297
dziki wschód

Postprzez toper-utl » 05 lis 2006, 08:59

"Youngster88" chciałes secik Amnezii albo jakis z New Alcatraz , a tu masz dwa w jednym. Zapraszam do słuchania seciku Amnezii z klubu New Alcatraz , 90 minut starej polskiej szkoły.

http://www.mm.pl/~toper-utl/Amnezia__Ne ... Szkoly.rar

Niestety z powodu braku miejsca na serwerku musiałem usunąc Base Club ... , kto nie zdążył pobrać niech żałuje

A co do tytułów utworów z setu "Friday - Podworeczko" to ::

pierwszy :: Sy-Kick - Music In The House ******** http://www.mm.pl/~toper-utl/Sy_Kick__Mu ... _House.rar
ostatni :: The Noise of Art - D Stomp ******** http://www.mm.pl/~toper-utl/The_Noise_o ... _Stomp.rar

//////// Miłego słuchania
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez Degustator » 05 lis 2006, 12:21

toper-utl :slayer:
dzięki

ja od siebie moge dodać fragment nagrywany z radia bis "mocne nocne" sonic tripa
http://rapidshare.com/files/2066966/Sonic_Trip.rar.html

jeśli ktoś jest zainteresowany moge dodać też seta Aphrodite - Urban Jungle (był w bisie w tej samej audycji co sonic trip)
Degustator
 
Posty: 297
dziki wschód

Postprzez youngster88 » 05 lis 2006, 12:47

"Toper" Maksumalnie wielkie dzięki !!
Już Myślałem że nigdy nie zdobęde tych setów z łodzi!!
z niecierpliwością czekam aż zamieścisz następne sety!
^REZPECT<<<
youngster88
 
Posty: 299
ŁÓDŹ

Postprzez depres » 05 lis 2006, 13:32

A może ma ktoś jakiś secik z impreski Euforia 98 ze stadionu przy Północnej??
Byłbym wdzieczny :D
depres
 
Posty: 30
Łódź

Postprzez toper-utl » 05 lis 2006, 13:40

Niestety ale nie posiadam tego seciku, z tego co wiem to dobra imprezka była,, wiec fajnie by było jak by sie znalazło jakies nagranie.
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez youngster88 » 05 lis 2006, 16:14

Mam jeszcze jedną prośbe/pytanie dotyczące "Friday'a Podwóreczko"
mianowicie chodzi o to jak sie nazywają dwa utwory jeszcze.
1. Sy & Kick - Music in the House
2. Sonz of a loop da loop of era - Far out
3. ??
4. ??
Jak sie nazwyaja 3 i 4 utwór ?

z góry dzięki za odpowiedź!!
youngster88
 
Posty: 299
ŁÓDŹ

Następna strona

Powrót do Sety prezentuje Mod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron