Ulubiony u¿ytkownik forum

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez koroshiya » 14 wrz 2009, 14:23

:teeth:
koroshiya
 
Posty: 2137

Postprzez madierfakier » 14 wrz 2009, 14:28

marvelon napisał(a):ulubionego trudno wymienić bo to się obrażają pominięci, ale nielubianego chyba łatwiej :)

to ja jade:
1) junkieypunkey
2) sisska
3) janek d

kolejność przypadkowa :)
nicki te (bo piszę tylko o internetowych postaciach gdyż w realu nie znam ergo nie ocenieniam) irytują mnie przemądrzalstweb lub głupotą lub chamstwem i ograniczeniem - kolejność niech sobie przypasują :*


DA!
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez maciekz » 14 wrz 2009, 23:41

wnêtrzedupy - lubiê widzieæ w zalogowanych
maciekz
 

Postprzez wicia » 25 wrz 2009, 12:45

daaaaamn, o mnie beze mnie, nie moze byc!
wicia
 
Posty: 534
Toruń

Postprzez MySzA » 25 wrz 2009, 13:00

Soczi napisał(a):- MySzA - żeby nie myślała, że nie lubię myszy ; )


no 8)
MySzA
 
Posty: 5911
<:3 )~

Postprzez junkiepunkey » 25 wrz 2009, 13:32

Sądzę, że to słuszny wątek. Z mojej strony apeluję do forumowiczów o usunięcie barier rodem z odwiecznego "konfliktu pokoleń". Starsi są bardziej bogaci w wiedzę i doświadczenia - młodych rozsadza energia i zapał, i to powinno się wzajemnie twórczo uzupełniać! Wygórowane mniemanie o sobie (przemądrzalstwo i zarozumielstwo) jest zupełnie normalne dla wieku nastolatków i przemija z wiekiem, w miarę zdobywania doświadczeń i poszerzania wiedzy. Należy młodzież rozumieć, mieć dla niej wiele cierpliwości, a nie karcić (z wyjątkiem przejawów niekulturalnego rodzinnego wychowania). Należy jednak przyznać, że zdarzają się przypadki, iż zadziorność, brak kultury i przemądrzalstwo nie przemijają i pozostają do końca życia, czego autor niniejszego już na tym forum z niesmakiem i przykrością doświadczył. Apeluję do młodych o poszanowanie wiedzy i doświadczenia starszych, a do starszych o więcej serca, cierpliwości dla młodych - znikną wtedy na tym forum różnego rodzaju uszczypliwości - zaś dyskusje nie będą wykraczały poza granice merytoryczne.

Serdecznie pozdrawiam Wojtka oraz wszystkich dbających o zachowanie kultury na tym Forum!
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez wicia » 25 wrz 2009, 13:46

ee ja nie widze zadnego kofliktu pokolen, trze4ba byc tolerancyjnym i otwartym na roznego rodzaju poglady, to co nas dzieli moze wlasnie byc zalazkiem do bardzo ciekawej konwersacji:D
:rokkyu: 8) :dzi:
wicia
 
Posty: 534
Toruń

Postprzez CuBa » 25 wrz 2009, 14:02

od zawsze tak uwazalem
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez blue print » 25 wrz 2009, 14:03

ja tez xD :rokkyu: :dzi: :yabol: :delta: :x ]:-> :D
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez bzzzy » 25 wrz 2009, 14:22

A ja nie.

:cuba:
bzzzy
 
Posty: 4357
lepiej być głodnym niż trzeźwym.

Postprzez maciekz » 25 wrz 2009, 14:47

junkiepunkey napisał(a):S±dzê, ¿e to s³uszny w±tek. Z mojej strony apelujê do forumowiczów o usuniêcie barier rodem z odwiecznego "konfliktu pokoleñ". Starsi s± bardziej bogaci w wiedzê i do¶wiadczenia - m³odych rozsadza energia i zapa³, i to powinno siê wzajemnie twórczo uzupe³niaæ! Wygórowane mniemanie o sobie (przem±drzalstwo i zarozumielstwo) jest zupe³nie normalne dla wieku nastolatków i przemija z wiekiem, w miarê zdobywania do¶wiadczeñ i poszerzania wiedzy. Nale¿y m³odzie¿ rozumieæ, mieæ dla niej wiele cierpliwo¶ci, a nie karciæ (z wyj±tkiem przejawów niekulturalnego rodzinnego wychowania). Nale¿y jednak przyznaæ, ¿e zdarzaj± siê przypadki, i¿ zadziorno¶æ, brak kultury i przem±drzalstwo nie przemijaj± i pozostaj± do koñca ¿ycia, czego autor niniejszego ju¿ na tym forum z niesmakiem i przykro¶ci± do¶wiadczy³. Apelujê do m³odych o poszanowanie wiedzy i do¶wiadczenia starszych, a do starszych o wiêcej serca, cierpliwo¶ci dla m³odych - znikn± wtedy na tym forum ró¿nego rodzaju uszczypliwo¶ci - za¶ dyskusje nie bêd± wykracza³y poza granice merytoryczne.


:lol: :dnb: :dnb: :dnb:
maciekz
 

Postprzez mr.Q » 25 wrz 2009, 15:11

junkiepunkey napisał(a):Sądzę, że to słuszny wątek. Z mojej strony apeluję do forumowiczów o usunięcie barier rodem z odwiecznego "konfliktu pokoleń". Starsi są bardziej bogaci w wiedzę i doświadczenia - młodych rozsadza energia i zapał, i to powinno się wzajemnie twórczo uzupełniać! Wygórowane mniemanie o sobie (przemądrzalstwo i zarozumielstwo) jest zupełnie normalne dla wieku nastolatków i przemija z wiekiem, w miarę zdobywania doświadczeń i poszerzania wiedzy. Należy młodzież rozumieć, mieć dla niej wiele cierpliwości, a nie karcić (z wyjątkiem przejawów niekulturalnego rodzinnego wychowania). Należy jednak przyznać, że zdarzają się przypadki, iż zadziorność, brak kultury i przemądrzalstwo nie przemijają i pozostają do końca życia, czego autor niniejszego już na tym forum z niesmakiem i przykrością doświadczył. Apeluję do młodych o poszanowanie wiedzy i doświadczenia starszych, a do starszych o więcej serca, cierpliwości dla młodych - znikną wtedy na tym forum różnego rodzaju uszczypliwości - zaś dyskusje nie będą wykraczały poza granice merytoryczne.

Serdecznie pozdrawiam Wojtka oraz wszystkich dbających o zachowanie kultury na tym Forum!


lol
To była jakaś forma przeprosin za swoje zachowanie aka "przepraszam, byłem smarkiem już nie jestem" ?
mr.Q
 
Posty: 2958
NL

Postprzez junkiepunkey » 25 wrz 2009, 15:33

milcz wioskowy idioto.
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez junkiepunkey » 25 wrz 2009, 15:34

czytaj "nie"
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez mr.Q » 25 wrz 2009, 15:59

Kod: Zaznacz cały
Wygórowane mniemanie o sobie (przemądrzalstwo i zarozumielstwo) jest zupełnie normalne dla wieku nastolatków i przemija z wiekiem, w miarę zdobywania doświadczeń i poszerzania wiedzy. Należy młodzież rozumieć, mieć dla niej wiele cierpliwości, a nie karcić.


ok.
mr.Q
 
Posty: 2958
NL

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 25 wrz 2009, 18:03

a ja tam lubie kazdego, kto mnie nie wkurwia i z kim mozna normalnie pogadac i nie obrabia mi dupy za plecami. wiec dajac cos w rodzaju kredytu zaufania lubie wszystkich z foruna nawet tych ktorych nie znom :)
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez Peper » 25 wrz 2009, 20:04

juz lubie cie :oops:
Peper
 
Posty: 2118
bad company

Postprzez Basebox » 25 wrz 2009, 20:10

lizus :P
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 28 wrz 2009, 22:12

Peper napisał(a):juz lubie cie :oops:


serio piszesz czy se jajca robisz? :roll:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez mr.GruBass » 29 wrz 2009, 17:48

13 napisał(a):moim ulubiencem jest kolezka z bielska

ktory to kolezka do dzisiaj nie rozkminil jak sie robi sygnature i co chwila wkleja jakas przechujowizne


za to ty dziwko jesteś obeznana we wszystkim i kozaczysz kim to ty nie jesteś na tym forum, dość mam takich pajacyków jak ty wypierdalaj stąd weź ze sobą swoje zabaweczki transanalnaszmato które sobie wsadzasz tam i uwdzie sprawiając sobie tym przyjemność a chujowiznę to ty pokazujesz na forum

*******
Obrazek
mr.GruBass
 
Posty: 911
Be Kreska Be anty I Love BBa

Postprzez stupidsofuck » 29 wrz 2009, 17:52

:D don't spin it.
stupidsofuck
 
Posty: 215

Postprzez amon » 29 wrz 2009, 18:24

:lol:



:lol:





:lol: :lol: :lol: :lol:


wlasnie sobie uswiadomilem ze grubas reecznie wkleja sygnature.

:lol: :lol: :lol: :lol:

jezu jak on za kazdym razem musi sie napracowac :lol: :lol: :lol: :lol:
amon
 
Posty: 2779
szn/ldz

Postprzez Pylon » 29 wrz 2009, 19:41

jak to kurwa recznie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


o japeirdole wyjeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pylon
 

Postprzez Emoczo » 29 wrz 2009, 19:42

:wulkan: :azbest:
Obrazek
Avatar użytkownika
Emoczo
 
Posty: 3447
Wielkopolska

Postprzez Pylon » 29 wrz 2009, 20:07

jaruuuuuzelski :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pylon
 

Postprzez Rage » 29 wrz 2009, 22:26

ręczna sygnatura wygrywa dzisiaj zawody :dnb: :lol: :lol: :lol:
Rage
 
Posty: 2317

Postprzez Soczi » 29 wrz 2009, 22:48

amon, ale za to może mieć w każdym poście inną sygnaturę ; )
Soczi
 
Posty: 207
Bełchatów

Postprzez sushilabel » 29 wrz 2009, 22:53

chyba miałeś na myśli grubasa :lol:
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez Rage » 29 wrz 2009, 22:55

mr grubas aka ręczna sygnatura :lol:
Rage
 
Posty: 2317

Postprzez pablo » 29 wrz 2009, 22:55

SILESIA CRIME OR STFU :wulkan:
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron