Attention dj's and promoters: Green Rose

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Attention dj's and promoters: Green Rose

Postprzez Implex » 18 sty 2011, 01:00

Dear Poland d'n'b community.

My name is Kirill aka Implex (www.implex.promodj.com, soundcloud.com/implex) and i have a sad story to tell you so you dont make my mistakes.

This summer i was booked to a festival called "It's in U" by Magda Green Rose. To make the long story short - i've lost my flight back because she didnt manage to get me to the airport in time. So I had to spend few extra days in Warsaw. My visa was fucked cuz of that and now i can't visit europe for a year (lost few good bookings thanks to this).

When I was leaving home Magda told me that she will send me the money i've lost on the extra flight back home. After our yesterday's chat i've clearly saw she is not going to send me anything (and well, i was waiting for 5 month for 150 euro, i should have realised this earlier). She also told me to contact some promoter guy (who will most likely tell me to go fuck myself) and sort this shit on my own, but thats just hella gay cuz i HAD A DEAL WITH MAGDA and i dont even know the guy.

So the reasons i've made this thread are:
1) i still hope that there is a chance she will send me the money because of the Poland dnb community pressure.
2) if she will not i at least will make the world a bit better by letting everyone know about the hippie kind of danger that is coming from Magda.


ps I'm sorry Green, you had your chance to fix this the right way but you still have a chance to recover your face.


[mod edit: przyklejony]
Implex
 
Posty: 6

Postprzez blue print » 18 sty 2011, 10:40

W dniu 09-10 lipca 2010 roku został zorganizowany Festiwal Muzyki Elektronicznej i Sztuki Nowej na Zamku w Iłży. Organizatorem Festiwalu była Agencja Mazovia Production, na której zlecenie współorganizowałam powyższy event.
Oświadczam, iż nigdy w związku z organizacją wymienionego Festiwalu nie otrzymałam żadnych środków finansowych od Agencji, ani od innych osób.
Zobowiązania jakie zaciągałam w stosunku do artystów występujących na Festiwalu powstały wyłącznie w imieniu Agencji Mazovia Production i to Agencja jako dysponent środków powinna ponosić za nie odpowiedzialność.
W związku z tym do Agencji powinny być kierowane wszelkie roszczenia, w tym finansowe (http://carlosproduction.com/).
Dołożę wszelkich starań, aby Agencja rozliczyła się z artystami, jednak moje możliwości wpływu na pana Karola Mirotę są ograniczone.
Jednocześnie chciałam przeprosić wszystkich za zaistniałą sytuację i za to, że odpowiadam w powyższym temacie dopiero teraz. Po prostu przerosło mnie to. Sad
Włożyłam w ten event całe swoje serce, oraz parę miesięcy ciężkiej pracy mojej oraz moich znajomych i przyjaciół. Nie podpisałam żadnej umowy z Agencją Mazovia Production, co było największą głupota jaką zrobiłam.
W zamian za całą swoją pracę zostałam bez środków do życia i usłyszałam obelgi w stosunku do mojej osoby. Gdyby nie pomoc znajomych, po zakończeniu Festiwalu, nawet nie miałabym jak wrócić do domu.
Mam nadzieję, że ludzie, którzy widzieli jak zostałam potraktowana przez pana Karola będą w stanie to potwierdzić.

Jeszcze raz przepraszam,
Green Rose


http://www.dnb.pl/forum/viewtopic.php?t=42164&postdays=0&postorder=asc&start=0

i dont have time to translate anything now, maybe someone will be so kind and help u.

many polish artists didnt get money just like u, but magda claims its not her fault, in a huge digest
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez GreenRose » 18 sty 2011, 12:42

Dear Implex

FUCK YOU!

Sorry but I had to say it.

First thing is:
- it's very kind of you to put it on public forum , but ok let the people see what a STAR are you
- I took care of you as a rotten egg, "i'm alergic to everythin" " I won't sleep under this blanket, it's fur" ...you've been to dinner with my parents, you had everything on the festival,
-after the festival you saw what Karol did to me, but you continue to put on the pressure
- you are such a big star you can't even remember the time of your flight (I had 50 artists on my head).
- However after Karol (the owner of the Masovia Production Agency who organised it all and was resposible for everything) told me to fuck of...I drove you to Kaliningrad by my car!
- Viza would not have gone if you were not so " I need comfort "
- ps I didn't have the money cause I didn't sign a contract with the Agency... and that is my only fault.

So please - kiss my blond ass and fuck off :*


JEDNOCZEŚNIE PROSZĘ MODERATORÓW O NIEZWŁOCZNE USUNIĘCIĘ POWYŻSZEGO, niesprawiedliwie oczerniającego mnie WĄTKU.


Z poważaniem

Green Rose
GreenRose
 
Posty: 124

Postprzez filipchuck » 18 sty 2011, 12:56

Magda, pozwole sobie na komentarz.

Miałaś na głowie 50 artystów, no i? Ciekaw jestem czy byś tak podeszła do sprawy, gdybyś miała koordynować, np. Audioriver albo Heńka. Powiedziałabyś np. Prodigy: Sorry chłopaki, zapomniałam o waszym locie, bo miałam 50 artystów na głowie? Jeśli tak, to po prostu się nie nadajesz do tego i nie zwalaj winy na Implexa, on chciał grzecznie wrócić tego dnia co miał bilet.

e: Moderatorzy :dzi:
filipchuck
 
Posty: 467
Dabljudabljua

Postprzez GreenRose » 18 sty 2011, 13:10

Filipchuck proszę Cię nie komentuj, nie wiesz jak dokładnie wyglądała sytuacja, a to że jestes na mnie zły bo Ci nie pozyczyłam ostatnio cedeków to sobie ulżyj w inny sposób , a nie tutaj.


Zamykam ten WATEK!!!! nie odpisuje juz w powyzszym temacie , mialam przez to kupe nerwów i nie zamierzam do tego wracac, w razie pytan napisałam oświadzczenie, zapraszam do lektury.
Kur... człowiek sie narobi i po dupie jeszcze dostanie, ale nie, juz teraz nie dam po sobie jeździć!!!
GreenRose
 
Posty: 124

Postprzez filipchuck » 18 sty 2011, 13:11

GreenRose napisał(a):Filipchuck proszę Cię nie komentuj, nie wiesz jak dokładnie wyglądała sytuacja, a to że jestes na mnie zły bo Ci nie pozyczyłam ostatnio cedeków to sobie ulżyj w inny sposób , a nie tutaj.


Zamykam ten WATEK!!!! nie odpisuje juz w powyzszym temacie , mialam przez to kupe nerwów i nie zamierzam do tego wracac, w razie pytan napisałam oświadzczenie, zapraszam do lektury.
Kur... człowiek sie narobi i po dupie jeszcze dostanie, ale nie, juz teraz nie dam po sobie jeździć!!!


Green, a może napisz, że jak mnie prosiłaś o sprzęt to bez chwili zastanowienia ci pożyczyłem, a jak prosiłem cie o cdki to sie mnie o kase pytałaś, co? O tym nie wspomnisz, c'nie?
filipchuck
 
Posty: 467
Dabljudabljua

Postprzez Oskar. » 18 sty 2011, 13:24

Właśnie Magda, to już się nie rozchodzi o kasę tylko, a przyblokowany temat przyjazdu Implexa do Polski. Swoją drogą jak się zostanie wydymanym przez kogoś to trzeba pozałatwiać swoje sprawy, a nie powiedzieć, że to nie moja broszka i nara .... bo w takiej sytuacji ciśnie się na twarzy powiedzenie Zesrała się bida i płacze.

Wiem, że nie była to Twoja wina, ale Twoje zachowanie po to kompletna porażka ..

a wyzywanie Implexa to już kompletne chujostwo

ogarnij się dziewczyno i trochę pokory!
Oskar.
 
Posty: 187
WARSZAWA

Postprzez GreenRose » 18 sty 2011, 13:30

To moze zacznij jezdzic po Agencji, która mnie, Ciebie i innych zrobila w balona, gdybyśmy wszyscy, razem z Implexem mieli umowy nie byloby teraz tego burdelu.

I nie bede pokorna jak mnie ktos publicznie obraża!
GreenRose
 
Posty: 124

Postprzez filipchuck » 18 sty 2011, 13:32

Problem polega na tym, że Implex całkiem dyplomatycznie przedstawił co i jak, ty mogłaś mu równie dyplomatycznie odpisać, a nie go zwyzywać.
filipchuck
 
Posty: 467
Dabljudabljua

Postprzez MySzA » 18 sty 2011, 13:33

bardzo dyplomatycznie na ogólnopolskim forum dnb.


Ja myślę, że po prostu trzeba kolesia najebać zabrać mu pieniądze za las i przesłac temu francuskiemu pieskowi Implexowi, żeby miał na Flonidan na katar.


Madzia, nie wdawaj się w dyskusje. Chłopcy podnoszą rękawicę jakby byli wielkimi organizatorami, a z tego co pamiętam, to całkiem niedawno nie potrafili podpiąć głośnika :azbest:
Ostatnio edytowano 18 sty 2011, 13:34 przez MySzA, łącznie edytowano 1 raz
MySzA
 
Posty: 5911
<:3 )~

Postprzez filipchuck » 18 sty 2011, 13:34

Po pół roku rozmów w tylko miedzy nimi, bezskutecznych..
filipchuck
 
Posty: 467
Dabljudabljua

Postprzez GreenRose » 18 sty 2011, 13:35

ja z nim mailowałam "dyplomatycznie" , on był duuuużo mniej kulturalny niż ja teraz, więc nie żaluje swoich słow!
GreenRose
 
Posty: 124

Postprzez GreenRose » 18 sty 2011, 13:37

Próbuje to olać, ale nóż w kieszenie się otwiera jak to czytam.
GreenRose
 
Posty: 124

Postprzez Ripcord » 18 sty 2011, 13:37

i tak już po sprawie, wyszła chujnia i tyle. nie ma co sobie wpychać kutasów do gardeł, lepiej zakończyć dyskusję bo najwyraźniej nic z niej nie wyniknie.
Ripcord
 
Posty: 3824

Postprzez filipchuck » 18 sty 2011, 13:38

Dobra, ja powiedziałem co miałem powiedzieć, Magda, nie ustosunkowałaś się do mojej wypowiedzi, odnośnie pilnowania 50 artystów. Ja swoje powiedziałem, co o tym myśle. Ja wiem jak jest z tym typem(Karolem), ale to MY lokanie wiemy co i jak, a sprawy z goścmi powinno się lepiej ogarniać.
filipchuck
 
Posty: 467
Dabljudabljua

Postprzez Pawlak » 18 sty 2011, 13:41

Madzia, nie wdawaj się w dyskusje. Chłopcy podnoszą rękawicę jakby byli wielkimi organizatorami, a z tego co pamiętam, to całkiem niedawno nie potrafili podpiąć głośnika :azbest:


jak się macie przekomarzać używając takich argumentów to róbcie sobie scenę w grójcu albo mińsku mazowieckim.
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Oskar. » 18 sty 2011, 13:49

Mysza, impreza o której piszesz była bookingiem i nie była przez nas organizowana, po drugie ja nie atakuję, ale obiektywnie się wypowiadam(pisze).I przy takim myśleniu jakie przedstawia Magda, powinniśmy olać imprezę, a nie zapierdzielać z podpinaniem głośnika- nie jesteśmy technicznymi .


Mysza koleżeństwo polega tez na tym, żeby kogoś wyprowadzić z błędnego myślenia, a nie wspólnie narzekać - pomyśl o tym :wink:

Madzia - umowy powinnaś Ty dopilnować jako, że się zajmowałaś artystami.

Ja rozumiem sytuację, ale nie rozumiem Twojego zachowania już po zdarzeniu. Z resztą rozmawialiśmy o tym i nie wyciągnęłaś żadnych wniosków- a mówiłem, że jak to zostawisz to będzie w Ciebie to biło .


dorośnijcie ludziska, a nie bidujcię nad swoim losem
Oskar.
 
Posty: 187
WARSZAWA

Postprzez Implex » 18 sty 2011, 13:54

- it's very kind of you to put it on public forum , but ok let the people see what a STAR are you

you had 5 months to make your promise real, you fucked it up. i dont want people like you to be involved in drum and bass, thats why i hurt you now, hopefully you will be banned by the community. star ? lol

- I took care of you as a rotten egg, "i'm alergic to everythin" " I won't sleep under this blanket, it's fur" ...you've been to dinner with my parents, you had everything on the festival,

oh i am sorry that i am allergic to fur, next time i will try not to be. and yeah, i had everything but food on a festival, but you took me to the dinner to your momz, so we are equal. lol also sorry that i didnt want to sleep on the floor with no sheet or a half-man-size bed, thats because i am a star, you know.

-after the festival you saw what Karol did to me, but you continue to put on the pressure

yes, and karol was 100% right cuz you fucked up everything. i think you deserve it and i think you have to get responsible for your actions and promises, i did my job for you, i want to have the money i lost because of you back.

- you are such a big star you can't even remember the time of your flight (I had 50 artists on my head).

hey, i told you for 50 times that i dont remember it and asked you to check it and let me know. you had 3 days to check it and 50 remindings and still didnt do it. if its too much for you then you shouldnt be in this business.

- However after Karol (the owner of the Masovia Production Agency who organised it all and was resposible for everything) told me to fuck of...I drove you to Kaliningrad by my car!

oh, right, you mean after you fucked up my flight ? you made me pay for the gaz, remember ? :D funny times)

- Viza would not have gone if you were not so " I need comfort "

or if you would get me to the airport in time. lol

- ps I didn't have the money cause I didn't sign a contract with the Agency... and that is my only fault.

this is your fault, not mine, why am i the one that lost 150 euro then, not you?

JEDNOCZEŚNIE PROSZĘ MODERATORÓW O NIEZWŁOCZNE USUNIĘCIĘ POWYŻSZEGO, niesprawiedliwie oczerniającego mnie WĄTKU.

Забавный топик, давайте я тоже что-нибудь по-русски напишу
Implex
 
Posty: 6

Postprzez MySzA » 18 sty 2011, 13:56

Oskar. napisał(a):Mysza, impreza o której piszesz była bookingiem i nie była przez nas organizowana, po drugie ja nie atakuję, ale obiektywnie się wypowiadam(pisze).I przy takim myśleniu jakie przedstawia Magda, powinniśmy olać imprezę, a nie zapierdzielać z podpinaniem głośnika- nie jesteśmy technicznymi .


Mysza koleżeństwo polega tez na tym, żeby kogoś wyprowadzić z błędnego myślenia, a nie wspólnie narzekać - pomyśl o tym :wink:

Madzia - umowy powinnaś Ty dopilnować jako, że się zajmowałaś artystami.

Ja rozumiem sytuację, ale nie rozumiem Twojego zachowania już po zdarzeniu. Z resztą rozmawialiśmy o tym i nie wyciągnęłaś żadnych wniosków- a mówiłem, że jak to zostawisz to będzie w Ciebie to biło .


dorośnijcie ludziska, a nie bidujcię nad swoim losem


oj, ale dam sobie uciąć łapke, że jakby wysiadło nagłośnienie na imprezie, to też byście Madzię zaatakowali.

Ja nie biadole z nią, bo ona sama nie biadoli. Pół roku temu napisała oświadczenie.
Oskar - czy według Ciebie lepiej by było, żeby wzięła kredyt i zapłaciła wszystkim grającym? :)


Uważam chłopaki, że po prostu nie jesteście w porządku korzystająć z okazji, aby zaatakować koleżanke jeśli już mówisz o koleżeństwie.
MySzA
 
Posty: 5911
<:3 )~

Postprzez GreenRose » 18 sty 2011, 13:58

very interesting and so true LOL

THE END.
GreenRose
 
Posty: 124

Postprzez Implex » 18 sty 2011, 13:59

funny thread indeed! guys please pin it to the top ) also i dont know Polish at all, would be great to keep it English, Magda.
Implex
 
Posty: 6

Postprzez n.one » 18 sty 2011, 14:00

Oskar. napisał(a):Madzia - umowy powinnaś Ty dopilnować jako, że się zajmowałaś artystami.


!!!
n.one
moderator
 
Posty: 1055
synthetic city

Postprzez Implex » 18 sty 2011, 14:01

GreenRose napisał(a):very interesting and so true LOL

THE END.


if you have nothing to say - dont say anything ;)
Implex
 
Posty: 6

Postprzez Oskar. » 18 sty 2011, 14:09

MySzA napisał(a):
Oskar. napisał(a):Mysza, impreza o której piszesz była bookingiem i nie była przez nas organizowana, po drugie ja nie atakuję, ale obiektywnie się wypowiadam(pisze).I przy takim myśleniu jakie przedstawia Magda, powinniśmy olać imprezę, a nie zapierdzielać z podpinaniem głośnika- nie jesteśmy technicznymi .


Mysza koleżeństwo polega tez na tym, żeby kogoś wyprowadzić z błędnego myślenia, a nie wspólnie narzekać - pomyśl o tym :wink:

Madzia - umowy powinnaś Ty dopilnować jako, że się zajmowałaś artystami.

Ja rozumiem sytuację, ale nie rozumiem Twojego zachowania już po zdarzeniu. Z resztą rozmawialiśmy o tym i nie wyciągnęłaś żadnych wniosków- a mówiłem, że jak to zostawisz to będzie w Ciebie to biło .


dorośnijcie ludziska, a nie bidujcię nad swoim losem


oj, ale dam sobie uciąć łapke, że jakby wysiadło nagłośnienie na imprezie, to też byście Madzię zaatakowali.

Ja nie biadole z nią, bo ona sama nie biadoli. Pół roku temu napisała oświadczenie.
Oskar - czy według Ciebie lepiej by było, żeby wzięła kredyt i zapłaciła wszystkim grającym? :)


Uważam chłopaki, że po prostu nie jesteście w porządku korzystając z okazji, aby zaatakować koleżankę jeśli już mówisz o koleżeństwie.


Mysza ja piszę za siebie to po pierwsze
Po drugie nie atakuję jej - a sprzęt się sypał- atakowaliśmy Karola ( i po łapce :P)
Po trzecie o co Magda nas nie poprosiła- było zrobione (np. zająć się Implexem, albo przywieść sprzęt )

Nie chodzi o kredyt, ale o dogranie tak sprawy, żeby Implex nie pisał na Polskim forum . Najwidoczniej samo oświadczenie nie wystarczy.
Oskar.
 
Posty: 187
WARSZAWA

Postprzez Moptron » 18 sty 2011, 14:16

Implex napisał(a):oh, right, you mean after you fucked up my flight ? you made me pay for the gaz, remember ? :D funny times

:acid:

if its too much for you then you shouldnt be in this business.


:scriptsl:
Forthcoming gigs:

16.11 Therapy Sessions Cz @ Ceske Budejovice / Cz
17.11 Drum To The Core @ 8bitow
7.12 Drumshock @ Subclub / Bratislava, Sk
15.12 Yellow Collaboration vol.8 @ Log:In / Wroclaw
22.12 Concord Dawn @ Sfinks700 / Sopot
24.12 PRSPCT XL16 @ Factory010 / Rotterdam, Nl
31.12 Bassproof @ Faval / Brno, Cz
11.01 Current Value @ Sfinks700 / Sopot
1.03 TBA @ Log:In / Wroclaw
2.3 TBA
8.03 Yellow Label: Quad Damage ! @ TBA

http://www.yellowlabel.pl
http://www.myspace.com/moptron
Moptron
 
Posty: 541
Pabianice / Poznań

Postprzez MySzA » 18 sty 2011, 14:20

Oskar. napisał(a):
Mysza ja piszę za siebie to po pierwsze
Po drugie nie atakuję jej - a sprzęt się sypał- atakowaliśmy Karola ( i po łapce :P)
Po trzecie o co Magda nas nie poprosiła- było zrobione (np. zająć się Implexem, albo przywieść sprzęt )

Nie chodzi o kredyt, ale o dogranie tak sprawy, żeby Implex nie pisał na Polskim forum . Najwidoczniej samo oświadczenie nie wystarczy.


Masz rację, przepraszam.
MySzA
 
Posty: 5911
<:3 )~

Postprzez Basebox » 18 sty 2011, 14:30

Hi, I'm Google Translation Bot. Basebox allowed me to log onto his account because he want me to do the job for the good of all of you.

Green Rose napisał(a):JEDNOCZEŚNIE PROSZĘ MODERATORÓW O NIEZWŁOCZNE USUNIĘCIĘ POWYŻSZEGO, niesprawiedliwie oczerniającego mnie WĄTKU.
BY THE WAY I WANT TO DELETE THIS THREAD (which denigrates me in a unfair way) IMMEDIATELY BY MODERATORS

Implex napisał(a):Забавный топик, давайте я тоже что-нибудь по-русски напишу

Funny topic, let me also write something in Russian


Thank you. Have a nice day.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez simba » 18 sty 2011, 14:45

This is all very funny and we all know it's very hard to make parties if everything goes wrong.

a couple of examples:

- not more then 5 hours before the party the dj calls from the border that he actually needs a visa (even though the agent told you the opposite)
- the owner of the club steals your computer as a deposit (cause he's a russian mobster <sorry implex ;)>)
- the agent thinks the dj should arrive on the next weekend (cause he can't be bothered)
- the agent thinks you booked a train, even though you booked a flight (cause she's a moron)
- you miss the flight and you need to buy tickets for another way of transport (cause polish roads are just like that)

and so on... what would you do Magda? tell them to fuck themselves? cause we didn't, we cried and we lost money and that's why we call ourselves promoters.

my advice: try to be pro with 1 dj, then try 2 and maybe in time you will be able to manage 50.

and don't take this personal - take it proffesional :dnb:
simba
 
Posty: 2069
co?

Postprzez filipchuck » 18 sty 2011, 14:49

simba napisał(a):This is all very funny and we all know it's very hard to make parties if everything goes wrong.

a couple of examples:

- not more then 5 hours before the party the dj calls from the border that he actually needs a visa (even though the agent told you the opposite)
- the owner of the club steals your computer as a deposit (cause he's a russian mobster <sorry implex ;)>)
- the agent thinks the dj should arrive on the next weekend (cause he can't be bothered)
- the agent thinks you booked a train, even though you booked a flight (cause she's a moron)
- you miss the flight and you need to buy tickets for another way of transport (cause polish roads are just like that)

and so on... what would you do Magda? tell them to fuck themselves? cause we didn't, we cried and we lost money and that's why we call ourselves promoters.

my advice: try to be pro with 1 dj, then try 2 and maybe in time you will be able to manage 50.

and don't take this personal - take it proffesional :dnb:


:scri: x 10000000000
filipchuck
 
Posty: 467
Dabljudabljua

Postprzez Implex » 18 sty 2011, 14:52

i've booked spor and chris renegade in 2007 or so, and club fucked me up big time, i've lost 800 euro on my own. i've sent them my own money, because it was not their fault that i was fucked, they did their job good.

and this is how it should be magda, i dont care if you got fucked by karol, i had a deal WITH YOU and you need to sort your shit yourself, not put it on me. please try to stop being selfish and i will try to stop being allergic.
Implex
 
Posty: 6

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości

cron