OFFTOP - FULL FORCE RECORDINGS PRESENT: DJ CHOOK

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

OFFTOP - FULL FORCE RECORDINGS PRESENT: DJ CHOOK

Postprzez gibuś » 24 sty 2011, 17:04

ty mun bi przebierasz sie jeszce za jona bi i cały czas sie onanizujesz kijem od szczotki w dupeczke ]:->




[mod edit]

"rozmowa" przeniesiona stąd :

http://www.break.fm/viewtopic.php?t=47826
gibuś
banned
 
Posty: 1218
alkoholuszki

Postprzez gibuś » 24 sty 2011, 17:05

czy juz raczej wyrosłes z tego wariacie :lol:
gibuś
banned
 
Posty: 1218
alkoholuszki

Postprzez gibuś » 27 sty 2011, 17:31

ponoc mun bi to organizuje :dnb:




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gibuś
banned
 
Posty: 1218
alkoholuszki

Postprzez funkjunky » 27 sty 2011, 17:34

nie inaczej...
funkjunky
 
Posty: 749

Postprzez to!masz » 27 sty 2011, 17:45

syn marnotrawny wrocil...
to!masz
 
Posty: 1947
placking

Postprzez Karlos » 27 sty 2011, 18:36

ABSOLUTNIE NIE ORGANIZUJE TEGO MUN!! ORGANIZATORAMI JESTESMY JA QUARK ORAZ DUBSTA!! POZDRAWIAM.
Karlos
 
Posty: 17

Postprzez alterego » 27 sty 2011, 18:40

moonb = nrvs = mateo catalza itp itd etc

malo ci jeszcze pajacu naodpierdalales i chcesz znowu wielki byc..


chlopaki z kim wy gracie z tym pajacem?? nie przypuszczalam ze w ogole dojdzie kiedys taka sytuacja do skutku.

Nie to ze mam cos do reszty lubie wasze nutki
btw . najlepszego Quark.:*:*

ale moonie bi = nrvs'ie
WYPIERDALAJ
alterego
 
Posty: 3
Łódź-KZN

Postprzez zitrum » 27 sty 2011, 19:22

Prosze skonczyc ze wszystkim domyslami i plotkami. Jesli nie znacie kulis eventu to najlepiej sie nie odzywac, bo latwo mozna zrobic z siebie glupka. Jesli Wam cos nie pasuje, nie musicie przychodzic - mysle ze znajda sie ludzie, ktorzy bardzo chetnie posluchajaja Chooka, tymbardziej ze planujemy zrobic ograniczona ilosc biletow, zeby nie bylo tloku i kazdy mogl swobodnie cieszyc sie czasem spedzonym na imprezie. A tymczasem prosze ponownie o skonczenie z offtopem i wypowiadaniem sie konstruktywnie.
zitrum
 
Posty: 49
LDZ

Postprzez Mateo_MBS » 27 sty 2011, 20:07

Dla Wyjaśnienia temu komuś (alterego) proszę o potwierdzenie przez organizatorów. Iż nie mam nic wspolnego z tą imprezą!! I mieć nie będe!! Kurwa czemu taki pomysł, że ja to Dj Nrvs?? Pojebało wam się coś? Chyba wyraźnie napisałem że od maja nie gram na imprezach oraz nie myśle o jakiejś organizacji eventu. Dajcie mi kurwa żyć a nie pierdolicie tak jak Pan Alterego który mnie nawet kurwa nie zna a pierdoli nie mając bladego pojęcia!! Udanej imprezy.
Mateo_MBS
 
Posty: 87
Lodz

Postprzez alterego » 28 sty 2011, 09:54

jeZeli juz to Pani
aaaa tak nrvs industria bodajze jeszcze management..pppfff
myspace rulez ,prawda??
czlowieku badam taki kit to sobie wmasuj w posladki
znam sie lepiej niz ci sie wydaje bo skoro postrzegasz mnie swoja miarka to wychodzi ze jest bardzo plytka skoro niby nic nie wiem. Sam gowno wiesz dzieciaku.
alterego
 
Posty: 3
Łódź-KZN

Postprzez Mateo_MBS » 28 sty 2011, 10:57

Co Pani:-o. Słuchaj mam dosyć pierdolenia. Ty niby wiesz lepiej kto kim jest. Industria nie praży. Nie zajmuje się nią, a to że quark czy nrvs, mają to w podpisie tzn. że do niej należeli. Tak jak Krot czy Kung którzy już sobie jej nie dopisują. Pozdro i poćwicz.
Mateo_MBS
 
Posty: 87
Lodz

Postprzez Pawlak » 28 sty 2011, 12:55

kto wie o co tu cho? mun bi spierdolił z kasą, rozjebał ją na duperele, fatałaszki i makijaże a teraz wraca do łask? jak to jest?
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez marvelon » 28 sty 2011, 13:04

ej skąd to się urwało ? :lol:
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez hejter » 28 sty 2011, 13:36

pamietam ta akcje z moonem b. ostatnio cos podobnego sie wydarzyło we wroclawiu. organizatorzy poczynili odpowiednie kroki i kolesia odcięli od jakiegokolwiek clubbingu. zreszta potem sie okazalo, ze zrobil w chuja jeszcze kilkanascie osób z calej polski.
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez CuBa » 28 sty 2011, 13:55

w sumie chłop dobrze kombinuje. dnb to scena w której mało jest konkretnych osób, które mogą zrobić krzywdę. a takich okraść to żaden problem. zorganizować impreze, nie wypłacić hajsu za granie + wypierdolić laptopa/kejsa winyli = szybki i łatwy dobry zarobek

moim zdaniem warte zakazu dyskotekowego
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez Rage » 31 sty 2011, 12:47

to co? robimy party?
Rage
 
Posty: 2317

Postprzez marvelon » 31 sty 2011, 12:53

Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez CuBa » 31 sty 2011, 12:54

w sumie ty niegłupi i ja ładny, coś można pomyśleć. myslisz, ze da sie wyciagnac z tego po tysiąc za jedną noc ?
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez marvelon » 31 sty 2011, 12:55

hejter napisał(a):pamietam ta akcje z moonem b. ostatnio cos podobnego sie wydarzyło we wroclawiu. organizatorzy poczynili odpowiednie kroki i kolesia odcięli od jakiegokolwiek clubbingu. zreszta potem sie okazalo, ze zrobil w chuja jeszcze kilkanascie osób z calej polski.
typek ze szczecina, nawet mu grupe założyli na fejsbuku :lol:

to trzeba mieć naprawdę najebane w główce żeby takie akcje odstawiać. wziąć kase za ivent, powiedzieć djom że sie idzie po pety i nie wrócić.
co on sobie myślał? teraz jest zniszczony i jako promotor i jako człowiek na mieście. chuj mu na grób...
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez wodzini » 31 sty 2011, 13:03

ej zawuazyliscie ze lodzkie imprezy oraz lodzkie klotnie sa pisane zupelnie innym jezykiem ?
wyklinaja sie oburzaja, rzucaja kurwami i chujami... czuje sie jak na jakims osiedlu czytajac te wypowiedzi, albo jak na forum slizgu czy cos takiego
Avatar użytkownika
wodzini
 
Posty: 3637

Postprzez Rage » 31 sty 2011, 13:30

łódź to wylęgarnia patologii
Rage
 
Posty: 2317

Postprzez DESS# » 31 sty 2011, 16:27

wodzini napisał(a):ej zawuazyliscie ze lodzkie imprezy oraz lodzkie klotnie sa pisane zupelnie innym jezykiem ?
wyklinaja sie oburzaja, rzucaja kurwami i chujami... czuje sie jak na jakims osiedlu czytajac te wypowiedzi, albo jak na forum slizgu czy cos takiego


nie generalizuj, bo nie w każdym temacie i nie na każdej imprezie ;]
DESS#
moderator
 
Posty: 2492
727

Postprzez Rage » 31 sty 2011, 16:48

zauważyliście że co wyśle post to te cyce są coraz większe?
Rage
 
Posty: 2317

Postprzez Basebox » 31 sty 2011, 18:32

DESS# napisał(a):
wodzini napisał(a):ej zawuazyliscie ze lodzkie imprezy oraz lodzkie klotnie sa pisane zupelnie innym jezykiem ?
wyklinaja sie oburzaja, rzucaja kurwami i chujami... czuje sie jak na jakims osiedlu czytajac te wypowiedzi, albo jak na forum slizgu czy cos takiego


nie generalizuj, bo nie w każdym temacie i nie na każdej imprezie ;]


ale wsrod ludzi z lodzi to najczestsze zjawisko (oczywiscie sa wyjatki, za co chwala im).
serio, raz czytalem jakas relacje z imprezy, chujow, kurw i dziwek zamiast przecinkow, bo tych oczywiscie zabraklo w relacji tego kogos i juz po dwoch zdaniach (?) zaczynalem sie domyslac ze to pewnie ktos z lodzi. Jak doszedlem do konca, to moje domysly staly sie faktem bo oczywiscie dosyc czesto lodzianie musza zaznaczyc swoja obecnosc w kazdym poscie, piszac na koncu "ŁÓDŹ RULES" czy "ŁKS RULES".

To juz chyba taki znak rozpoznawczy, coś jak proza jakiegoś poety. ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez DESS# » 31 sty 2011, 19:02

Basebox napisał(a):
DESS# napisał(a):
wodzini napisał(a):ej zawuazyliscie ze lodzkie imprezy oraz lodzkie klotnie sa pisane zupelnie innym jezykiem ?
wyklinaja sie oburzaja, rzucaja kurwami i chujami... czuje sie jak na jakims osiedlu czytajac te wypowiedzi, albo jak na forum slizgu czy cos takiego


nie generalizuj, bo nie w każdym temacie i nie na każdej imprezie ;]


ale wsrod ludzi z lodzi to najczestsze zjawisko (oczywiscie sa wyjatki, za co chwala im).
serio, raz czytalem jakas relacje z imprezy, chujow, kurw i dziwek zamiast przecinkow, bo tych oczywiscie zabraklo w relacji tego kogos i juz po dwoch zdaniach (?) zaczynalem sie domyslac ze to pewnie ktos z lodzi. Jak doszedlem do konca, to moje domysly staly sie faktem bo oczywiscie dosyc czesto lodzianie musza zaznaczyc swoja obecnosc w kazdym poscie, piszac na koncu "ŁÓDŹ RULES" czy "ŁKS RULES". To juz chyba taki znak rozpoznawczy, coś jak proza jakiegoś poety. ;]


imow wulagarny jezyk wypowiedzi nie jest niczym złym jeśli używa sie go z głową. powiem tak wiadomo jest dużo syfu, ale trzeba go odfiltrować i porostu na niego nie zwracać uwagi. wpadnijcie z wodzinim do nas kiedy na naszą imprezę to sie nie zawiedziecie pod żadnym względem
:azbest:
DESS#
moderator
 
Posty: 2492
727

Postprzez wodzini » 31 sty 2011, 19:12

dyziu, alez oczywiscie ze to byl skrot myslowy, zdaje sobie sprawe z istnienia normalnych ludzi itd zwracam jedynie uwage na fakt ze zdecydowanie czesciej takie wypadki maja miejsce wzgl szczegolnych imprez łódzkich i oczywiscie lacze to z tym ze u was przez pewien czas muzyka dnb byla muzyka osiedli i podworek, dlatego tez nawizalem do slizgu itd, nie raz u was bylem i nie raz bawilem sie dobrze :) zaznaczam tylko fakt ze w łodzi internet bardziej trafil pod strzechy po prostu no i dnb również ;)

a wpadne z checia, dziekuje za zaproszenie ;)
Avatar użytkownika
wodzini
 
Posty: 3637

Postprzez wodzini » 31 sty 2011, 19:13

tylko najpierw zaznacze jakis fakt... :roll:
Avatar użytkownika
wodzini
 
Posty: 3637

Postprzez BISZUKS » 31 sty 2011, 21:06

z majspejsa munabi wynika ze albo gra albo organizuje ta impreze :lol:
Avatar użytkownika
BISZUKS
 
Posty: 3586
PORK CHOP

Postprzez Mateo_MBS » 02 lut 2011, 16:41

Taki zajebisty jesteś, że offtopa zakładasz??? Koledzy zapraszali mnie abym zagrał. Na początku powiedziałem ok, ale po czasie się z tego wycofałem. Nie robie imprez nie gram i KURWA NIKOGO NIE OKRADŁEM TY CHUJU PIERDOLONY!!!! I SĄ NA TO ŚWIADKOWIE!!!! PIENIĄDZE BYŁY A ORGANIZATOR NIE DOPILNOWAŁ ABY DOPIĄĆ BOOKING JOHNA 2 TYGODNIE PRZED IMPREZĄ... POZA TYM KONTRASTY DAŁY WIĘCEJ KASY WIĘC I MENAGER JASIA SIĘ POŁASIŁ. CZEMU KURWA NIE BYŁO WIĘKSZOŚCI GOŚCI Z ZA GRANICY W KLUBIE OTWARTYM MI POWIEDZ?? MOŻE PRZEZ TO ŻE TACY FRAJERZY JAK TY CZY JAKAŚ LASKA Z FORUM PIASALI DO ARTYSTÓW BO NIE LUBILI WŁAŚCICIELA I PRZESTAŃ MI KURWA PIASAĆ JAK BYŁO!!!!.
NAPISAŁEM KIEDYŚ POSTA ŻE SIĘ PRZYZNAJE. ALE TO BYŁ CHUJ A NIE PRAWDA!!! WYMUSZONY POST ŻEBY PIERDOLIĆ TEN TEMAT I MIEĆ WYJEBANE, ALE NIEEE!!! BO KURWA NIE DAM TAKIM JAK TY SIĘ OBRAŻAĆ!!! SIEDŹ NA TEJ WIOSCE GIBO I PILNUJ OBIADU KURWA.
:!:
Ostatnio edytowano 02 lut 2011, 16:50 przez Mateo_MBS, łącznie edytowano 1 raz
Mateo_MBS
 
Posty: 87
Lodz

Postprzez marvelon » 02 lut 2011, 16:43

offtop został wydzielony z właściwego tematu - za to go nie wiń.

a co do dalszej części - JEDZIECIE KURRRRWA PIZDOPAROWY PIERDOLONE :lol:
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Następna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron