Filmy.

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez Basebox » 17 sty 2012, 13:58

Nitrogen Tri Hydride napisał(a):
Pere napisał(a):Obrazek
Lords of Dogtown

Historia o chlopakach, ktorzy spopularyzowali jezdzenie na desce. Oparte na faktach.

Spoko!


:* dzieki m8!!!!!!! co prawda jestem boarderem ale snowboarderem ale zobacze. kurwa uwielbiam ludzi jezdzacych na decku bo nigdy nie mialem smykalki jakos do tego. a jak film bedzie chujowy to sie obraze :)
fajny film.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez marvelon » 17 sty 2012, 14:02

aheadahead napisał(a):
marvelon napisał(a):http://www.dragonballyee.com/blogpics/2006/08August/DSC_7144.jpg

Ale to wydanie ma już 6 lat, jest na dvd, w ntsc (region 1), bez Hearts of Darkness, bez story board i wielu innych :)

Obczaj to -> http://www.amazon.co.uk/Apocalypse-Spec ... 560&sr=1-1

lame ;)
obawiam się, że Twoja stara ma więcej, a jej jeszcze nie zrobiłem 8)
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez The Mr R » 17 sty 2012, 15:08

Ali G
The Mr R
 
Posty: 149

Postprzez RVerbal » 17 sty 2012, 16:08

The Mr R napisał(a):Ali G

http://www.youtube.com/watch?v=mL2Bgj-za5k :dnb:
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez janii » 17 sty 2012, 23:06

Jakoś tak ostatnio mnie wzięło na starsze rapy (bo jakaś nudna staje się ta muzyka ostatnimi czasy) i po nitce do kłębka .... zassałem:

2pac Assassination: Conspiracy or Revenge

http://1.fwcdn.pl/po/36/36/463636/71840 ... 2095429000

Pokazuje niedociągnięcia całej tej akcji i ludzi stojących w jej cieniu.
Ciekawy.

btw.

http://www.youtube.com/watch?v=bcqJDDhoUlc -> polecałem całe ale odnoszę się fragmentu od 4:15
janii
 
Posty: 4367
g.t.b.t

Postprzez aheadahead » 18 sty 2012, 01:01

marvelon napisał(a):
aheadahead napisał(a):
marvelon napisał(a):http://www.dragonballyee.com/blogpics/2006/08August/DSC_7144.jpg

Ale to wydanie ma już 6 lat, jest na dvd, w ntsc (region 1), bez Hearts of Darkness, bez story board i wielu innych :)

Obczaj to -> http://www.amazon.co.uk/Apocalypse-Spec ... 560&sr=1-1

lame ;)
obawiam się, że Twoja stara ma więcej, a jej jeszcze nie zrobiłem 8)

Pewnie, że ma. I nadal czeka :marv:
aheadahead
 
Posty: 1094

Postprzez Johnny! » 20 sty 2012, 01:23

Dziewczyna z tatuażem
Obrazek

Zajebisty! nie wiem jak książka, ale film bardzo mi się podobał, i muzyka Reznora pasuje, i historia ciekawa, wreszcie aktorzy jak na moj gust dobrze dobrani (jaka ta laska ma figurę!!!!). trudno mi cos napisac nie spoilerując, w kazdym razie - imo dobry kryminał, fajnie nakrecony (jest też kilka dosc mocnych scen), chyba nie dla fanow strzelanin i poscigow ale tez nie dla spuszczajacych sie nad 3 minutową sceną przedstawiającą krzesło.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez zgonia. » 20 sty 2012, 10:12

od dzis w kinach mappety.... :D

jak disney to zjebal to bedzie mi przykro
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez algi » 20 sty 2012, 13:55

Hobo with a shotgun :
http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82%C3%B3cz%C4%99ga+ze+Strzelb%C4%85-2011-569170

Film na szczescie okazal sie tym czego oczekiwalem - bazujacym na 2giej kategorii filmach z lat 80 za 500 dolarow ( Zemsta toksycznego mutanta ) . Bezdomny przeprowadzajac sie do miasta zamiast spelnic swoje marzenie o kupnie kosiarki - bierze w rece shotguna i zaczyna sam wymierzac sprawiedliwosc w tym szarym jak pizda miescie :)

Troche krwi z odrobina finezji ( klapa sciekowa, wieszanie ludzi w szpitalu ) sprawilo ze film obejrzalem z usmiechem na twarzy i ze swiadomoscia ze czas nie byl bardzo zmarnowany :twisted:

a i jeszcze cos co mi umnknelo przez tyle lat :

Good morning Vietnam

http://www.filmweb.pl/film/Good+Morning%2C+Vietnam-1987-1273

Historia przedstawiajaca wyslanie popularnego prezentera radiowego na front - zeby poprzez prace podnosil morale zolnierzy walczacy w Wietnamie.
Fajne kina, przyjemnie sie ogladalo - czasami nawet bylem w stanie sie posmiac.
Jak ktos nie zna - warte polecenia
algi
 
Posty: 470

Postprzez Pawlak » 20 sty 2012, 18:26

Tehnik napisał(a):Dziewczyna z tatuażem
Obrazek

Zajebisty! nie wiem jak książka, ale film bardzo mi się podobał, i muzyka Reznora pasuje, i historia ciekawa, wreszcie aktorzy jak na moj gust dobrze dobrani (jaka ta laska ma figurę!!!!). trudno mi cos napisac nie spoilerując, w kazdym razie - imo dobry kryminał, fajnie nakrecony (jest też kilka dosc mocnych scen), chyba nie dla fanow strzelanin i poscigow ale tez nie dla spuszczajacych sie nad 3 minutową sceną przedstawiającą krzesło.



chujowy oprócz intrygującego aktorstwa głownej bohaterki. za długi, w połowie skonczyl mi sie popcorn.

chyba nie dla fanow strzelanin i poscigow ale tez nie dla spuszczajacych sie nad 3 minutową sceną przedstawiającą krzesło



:oogle:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez wincenciak » 20 sty 2012, 19:51

lipna historia...
nawet herkules płaro nie ogarnąłby tej zagadki mając tylko jedno zdjęcie...
poza tym sceny gwałtu totalnie niepotrzebne. szokujące ale po co ?
wincenciak
 
Posty: 302

Postprzez sushilabel » 20 sty 2012, 20:07

wincenciak napisał(a):lipna historia...
nawet herkules płaro nie ogarnąłby tej zagadki mając tylko jedno zdjęcie...
poza tym sceny gwałtu totalnie niepotrzebne. szokujące ale po co ?


o jednak wstawili tę scenę. ciekawe czy mocniejsza niz w szwedzkim odpowiedniku.
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez RVerbal » 20 sty 2012, 20:59

Zirds napisał(a):
zgonia. napisał(a):od dzis w kinach mappety.... :D

jak disney to zjebal to bedzie mi przykro


kermit i piggy są więc co może być zjebane?

oceny ma kiepskie
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez kaka » 22 sty 2012, 02:27

Obrazek

pamietacie?

:dzi:

kosa byla zobaczyc Fritza za dzieciaka, ruchanie dragi, ten klimat lat 60:D

ahhhh

http://www.youtube.com/watch?v=r9VZZFm8ndQ

http://en.wikipedia.org/wiki/Fritz_the_Cat
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez yenne » 23 sty 2012, 11:20

zgonia. napisał(a):od dzis w kinach mappety.... :D

jak disney to zjebal to bedzie mi przykro


Gra tam ten koleś z HIMYM o aparycji kapitana szkolnej drużyny futbolowej, którego umiejętności aktorskie ogrniaczają się do min wyrażających mieszanine bezdennej głupoty i begzranicznego zdziwienia. To nie może być dobre.
yenne
 
Posty: 2605

Postprzez Zvier » 23 sty 2012, 13:32

mod :lol:

In Time
Obrazek

Film science fiction w reżyserii Andrew Niccola (“Gattaca – szok przyszłości”, “Pan życia i śmierci”). Świat w niedalekiej przyszłości: aby uniknąć przeludnienia, wprowadzono reglamentację czasu do przeżycia, który stał się najcenniejszym dobrem, jedyną powszechnie akceptowaną walutą wymienialną. Bogaci, których stać, by go kupować, mogą żyć wiecznie, biedni muszą wykazać się inwencją, by go zdobyć…

Sam pomysł niezły, film fajnie zrealizowany i z ciekawym klimatem.
I chyba tyle. :lol:
Ostatnio edytowano 23 sty 2012, 15:03 przez Zvier, łącznie edytowano 1 raz
Zvier
 
Posty: 6961

Postprzez Rayashi » 23 sty 2012, 14:18

yenne napisał(a):
zgonia. napisał(a):od dzis w kinach mappety.... :D
jak disney to zjebal to bedzie mi przykro

Gra tam ten koleś z HIMYM o aparycji kapitana szkolnej drużyny futbolowej, którego umiejętności aktorskie ogrniaczają się do min wyrażających mieszanine bezdennej głupoty i begzranicznego zdziwienia. To nie może być dobre.

dla ścisłości gra tam dwóch aktorów z HIMYM, ale po Twoim opisie przypuszczam, że chodzi Ci o Jasona Segel'a :P
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Postprzez freesssbee » 23 sty 2012, 14:49

fob napisał(a):
zgonia. napisał(a):W ciemności/ in Darknees/Polski Kandydat Do OSkara

(...)

4 stosunki, 1 masturbacja, poród, 10 wisielców, 12 brzydkich nagich kobiet, martwy noworodek, symboliczna scena niemieckiego wyrachowania, tanczacy zyd, epileptyczna artystyczna kamera,

O dejm!



bylem na tym filmie, na szczescie nie w multiplexie i zaoszczedzilem 10pln na tikecie.

film wchuj dlugi jak na siedzenie nonstop w kanalach. oczywiscie zydzi musieli byc jak zawsze ofiarami losu i sami nie umieli ogarnac przezycia w trudnych warunkach. poszedlem zeby sie upenic co do tego, ze jest to kolejny film, w ktorym gloryfikuje sie tragedie zydow. zreszta czego sie spodziewac kiedy nazwisko rezyserki nie pozostaje bez zwiazku z wydarzeniami w rzeczonym obrazie wojny.

wczesniej czytalem recencje w newsweek'u, jest to "film przepelniony sexem w extremalnych warunkach bytowych", wiecej widzialem sexu na animal planet niz w tym pseudo kandydacie do oskara. jednak nie zdziwilbym sie gdyby wyznawcy piecioksięgu sie znow wzajemnie obdarowali, jak to maja w zwyczaju.
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez hejter » 23 sty 2012, 15:20

http://www.tvp.pl/kultura/miejsce-wsrod-gwiazd/tydzien-z-tworczoscia-alejandro-jodorowskyego

co od transformersów i innej holyłudzkiej papki mogą se darować, tylko dla prawdziwych hipsterów!
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez yenne » 23 sty 2012, 18:53

freesssbee napisał(a): oczywiscie zydzi musieli byc jak zawsze ofiarami losu i sami nie umieli ogarnac przezycia w trudnych warunkach.



:lol: :lol: :lol:
yenne
 
Posty: 2605

Postprzez ''Kylabees'' » 23 sty 2012, 19:13

Open Your Eyes (1997)

Obrazek


imdb/Filmweb


Więzień, który ukrywa twarz za maską opowiada swoją historię psychiatrze. Nazywa się César, jest sierotą, ale odziedziczył fortunę po swoich rodzicach i żył w luksusowym domu. Był również bardzo przystojnym i słynnym kobieciarzem. Jego najlepszy przyjaciel Pelayo był o niego zazdrosny, ponieważ nie miał zbyt dużego powodzenia u kobiet. Ale pewnej nocy, Pelayo pokazuje się na jednym z przyjęć Césara z piękną kobietą - Sofíą. Kiedy César ją poznaje i rozmawia z nią zaczyna czuć coś czego wcześniej nie czuł - zakochał się. I mimo że była przypuszczalnie dziewczyną Pelayo próbował ją zdobyć spędzając tę noc w jej domu. Zazdrosna Nuria, z którą César miał ostatnio romans przyjechała następnego ranka po niego swoim samochodem i popełniła samobójstwo uderzając w drzewo. César przeżył wypadek, ale jego twarz została ohydnie zniekształcona. Lekarze nie mogli mu pomóc. Był bardzo przygnębiony i ciągle zakochany w Sofii. Pewnej nocy wyszedł z nią i Pelayo, ale czuł że czują się oni nieswojo w jego towarzystwie. Następnego ranka jego los zupełnie się odmienił. Przyszła Sofia z wyznaniem miłości, zadzwonili lekarze z wiadomością o możliwości odbudowy twarzy, co też zrobili. César był szczęśliwszy niż kiedykolwiek, ale właśnie wtedy zaczęły się dziać dziwne i straszne rzeczy.

Pierwowzór Vanilla Sky również z moją Penelopą :) :dnb:
Ostatnio edytowano 23 sty 2012, 19:16 przez ''Kylabees'', łącznie edytowano 1 raz
''Kylabees''
 
Posty: 6708
jak dla ciebie z dupy....

Postprzez westban » 23 sty 2012, 19:15

Obrazek

Blitz - Film na podstawie powieści politycznego thrillera Kena Bruena. Detektyw Tom Brant (Jason Statham) wspólnie z Detektywem Porterem Nashem (Paddy Considine) prowadzi śledztwo w sprawie zabójcy policjantów. Morderca (Aidan Gillen) pragnie rozgłosu w prasie, w tym celu kontaktuje się z dziennikarzem "The Post" - Haroldem Dunphy'em (David Morrissey), któremu zdradza szczegóły popełnianych zbrodni oraz ujawnia swój pseudonim - Blitz.

Co do colombiana'y fajny film :twothumbs:
Avatar użytkownika
westban
 
Posty: 130
PPL

Postprzez junkiepunkey » 23 sty 2012, 23:05

''Kylabees'' napisał(a):
Pierwowzór Vanilla Sky również z moją Penelopą :) :dnb:

kadry dialogi itp w 100% pokrwyające się z vanilla sky ?
zakochałem się w penelope po tym filmie, w ogóle cały obraz poruszający dogłębnie niczym czarny kutas w dupie, tak samo zresztą(podobno) zapadający w pamięć
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez ''Kylabees'' » 24 sty 2012, 00:41

czy dialogi się powtarzają nie pamiętam bo vanille dość dawno oglądałem...ale to chyba słabe by było :wink:
zresztą pamiętam jak Julie wspominała coś o połykaniu spermy...czego nie wspominała Nuria :p
.....ogólnie sceny bardzo podobne....impreza...koniec na wieżowcu...pobudka na chodniku...fajnie że hiszpanie wpadli pierwsi na ten pomysł...i wolałbym w odwrotnej kolejności obejrzeć....

a teraz kolejny hiszpan

La Zona (2007)

Obrazek

Tytułowa Zona to wyjątkowo ekskluzywne, zamknięte, oddzielone od reszty miasta drutem kolczastym osiedle w Mexico City. Pewnego dnia trzech wyrostków, mieszkających w pobliskich slumsach postanawia obrabować jeden z domów. Nieszczęśliwie, w trakcie rabunku ginie starsza kobieta, na co zaalarmowani strażnicy reagują bezwzględnie: dwóch chłopaków ginie od ich kul. Trzeciemu udaje się ukryć w podziemiach osiedla-fortecy. Gdy mieszkańcy luksusowej enklawy dowiadują się, że sprawiedliwość nie została do końca wymierzona, postanawiają nie zawiadamiać policji i na własną rękę organizują obławę na nastolatka…

filweb/imdb
''Kylabees''
 
Posty: 6708
jak dla ciebie z dupy....

Postprzez freesssbee » 24 sty 2012, 17:09

tam bylo ze podczas burzy dostali sie do tego getta? :lol:

ja polecam Idy marcowe, brzmi chujowo ale dla mnie kozak

http://www.imdb.com/title/tt1124035/

Obrazek

niezle ich rozkminil wszystkich na koncu :dnb:

R5 dostepny na isohunt
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez zgonia. » 24 sty 2012, 17:37

po wprowadzeniu ACTA temat pewnie umrze
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez ''Kylabees'' » 24 sty 2012, 18:38

freesssbee napisał(a):tam bylo ze podczas burzy dostali sie do tego getta? :lol:


ta, silny wiatr przewraca billboard na ogrodzenie....i przechodzi na zone 3 złodziejaszków...


idy marcowe już czekają od jakiegoś czasu....ale bardziej bym The Descendants albo The Iron Lady pyknoł z oscarowych pozycji
Ostatnio edytowano 24 sty 2012, 18:42 przez ''Kylabees'', łącznie edytowano 1 raz
''Kylabees''
 
Posty: 6708
jak dla ciebie z dupy....

Postprzez lilinightmare » 24 sty 2012, 18:39

zgonia. napisał(a):po wprowadzeniu ACTA temat pewnie umrze


:scri:

właśnie otwierając ten wątek pomyślałam, że nie ma to już sensu :(
lilinightmare
 
Posty: 238
Warszawa

Postprzez zgonia. » 26 sty 2012, 10:15

bylam wczoraj na Muppet Show, Miss Pigi rewelacja, pacynku cudowne, troche brakowalo, ale w koncu to disnej.
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez kempa8 » 26 sty 2012, 11:47

zgonia. napisał(a):po wprowadzeniu ACTA temat pewnie umrze


podobnie jak dzial releases
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron