Kantory internetowe

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Zdarzyło Ci się kiedyś znaleść pieniądze na ulicy? Jeśli tak, to ile najwięcej za jednym razem?

Do 10zł
4
17%
Do 20zł
3
13%
Do 50zł
3
13%
Do 100zł
7
30%
Do 200zł
3
13%
Więcej niż 200zł
3
13%
 
Liczba głosów : 23

Kantory internetowe

Postprzez Chaser » 21 lut 2012, 23:20

Bezpieczne są? Mają jakieś ukryte prowizje, inne opłaty? Polecacie jakieś? Jest coś innego o czym warto wiedzieć?
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez igenn xew » 22 lut 2012, 00:31

700zl przed knajpa, lol
Avatar użytkownika
igenn xew
 
Posty: 1557

Postprzez RVerbal » 22 lut 2012, 00:39

maksymalnie znalazłem 1zł, jakieś 5 lat temu.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez zolwik » 22 lut 2012, 09:48

znalazlem stowke na ulicy. po minucie okazalo sie ze to moja stowka ktora musiala wypasc pol godziny wczesniej :dnb:
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 22 lut 2012, 12:53

zolwik napisał(a):znalazlem stowke na ulicy. po minucie okazalo sie ze to moja stowka ktora musiala wypasc pol godziny wczesniej :dnb:


:lol:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez BrK » 22 lut 2012, 13:13

wiem, korzystałem, ale nie powiem, sami sobie rozkminiajcie.
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez kzk » 22 lut 2012, 14:13

cinkciarz.pl uzywam i polecam
kzk
 
Posty: 1561

Postprzez danjoy » 22 lut 2012, 15:26

kolezka byl z dupa w sobote w manufakturze i w h&m znalezli portfel z wszelkimi dokumentami + 4200 pln w euro i dolarach :dnb:
poklocili sie, on chcial zgarnac, ona sie posrala i oddali do kasy, zostawiajac swoj numer telefonu.
po godzinie dzwoni typ, niespecjalnie zestresowany calym faktem, umawia sie z nimi i w ramach wdziecznosci proponuje kawe :lol: :lol:
danjoy
 
Posty: 579
łódzkie

Postprzez ant » 22 lut 2012, 17:20

ehh te baby...


:marv:
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez kaka » 22 lut 2012, 17:34

ja bym wziela hajs a portfel z dokumentami odeslala:p
swoja droga od takiej sumy nie powinno byc znalezne?

ja raz znalazłam aparat na koncercie wypasiony, oddalam do szatni i szatniarz zajebal:D wiec do konca nie oplaca sie byc uczciwym...
co innego telefon, zawsze bym oddala:)

chociaz kazdy dobry czyn jest w przyszlosci nagradzany wiec juz sama nie wiem.
swoja droga bym przyyulila jakis banknot na ulicy, ostatnio nic nie wpada, wczoraj na basenie znalazlam dyche pod automatem z kawą ale kolezanka uzmyslowila mi ze to bylo moje;) No a wracajac do tematu -nie znam kantorów- to znalazlam w klubie stodola przy wyplacie 100zl na podlodze a potem na koncercie kolejna stowe:D (co bede biegac i pytac czyje, kazdy powie, ze jego) tak to tylko monety...

a jak koles w pracy mnie spytal czy to moje 50 zl lezy na podlodze to powiedzialam bez zastanowienia, ze nie, no bo nie bylo, wiec wynagrodzone mi bedzie ha!
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez Gotri » 22 lut 2012, 17:45

W dojczach znalazłem na ulicy kiedyś rulon marek :delta: ok.1400 :D

a kumpel znalazł kiedyś tyle materialu że hoho :rokkyu:
Gotri
 
Posty: 350

Postprzez Balecmistrz » 22 lut 2012, 18:51

danjoy napisał(a):kolezka byl z dupa w sobote w manufakturze i w h&m znalezli portfel z wszelkimi dokumentami + 4200 pln w euro i dolarach :dnb:
poklocili sie, on chcial zgarnac, ona sie posrala i oddali do kasy, zostawiajac swoj numer telefonu.
po godzinie dzwoni typ, niespecjalnie zestresowany calym faktem, umawia sie z nimi i w ramach wdziecznosci proponuje kawe :lol: :lol:


Zaproponował kawe, żeby mu jeszcze dupe poderwać.

50 ,100 zł. jak bym znalazł gdzieś na ulicy i nie było wpobliżu właściciela to sie nie przejmuje i biore. Przy większych kwotach typu kilka tys. oddaje, robota jest , kasa też , na chuj mi czyjes pieniadze.
Balecmistrz
 
Posty: 188
KsCracovia

Postprzez Chaser » 22 lut 2012, 20:03

Mnie udało się najwięcej znaleść 120zł :D Stówka leżała sobie na chodniku, a dwudziestka 20 metrów dalej.

BrK napisał(a):wiem, korzystałem, ale nie powiem, sami sobie rozkminiajcie.

A ja wiem gdzie jest ukryty wagon złota, ale nie powiem. Sami rozkminiajcie.
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez cypo » 22 lut 2012, 20:12

Balecmistrz napisał(a):na chuj mi czyjes pieniadze.


no tak, w koncu nie da sie wykorzystac cudzych pieniedzy...
cypo
 
Posty: 621

Postprzez Balecmistrz » 22 lut 2012, 21:48

cypo napisał(a):
Balecmistrz napisał(a):na chuj mi czyjes pieniadze.


no tak, w koncu nie da sie wykorzystac cudzych pieniedzy...


da sie, ale jak napisałem , mając swoje pieniądze nie są mi potrzebne kogoś. Może jak bym nie miał pracy, kasy na czynsz czy jedzenie to bym sie wtedy zastanowil czy oddać czy nie.
Balecmistrz
 
Posty: 188
KsCracovia

Postprzez Chaser » 22 lut 2012, 23:24

Dobra! A nikt nie korzysta z internetowych kantorów prócz brk? ...który uniósł się dumą i nie chce nic powiedzieć...
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron