**** - Rozpoczyna się legalna cenzura internetu w Europie

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez leniuch » 25 lut 2012, 19:41

marvelon napisał(a):
leniuch napisał(a):
marvelon napisał(a):pamiętam jak leniuch grał brejki na weselu u mnie na wsi i dotarł nad ranem na chate z flachą w prawej ręce. w lewej dzierżył plastykowy lanczbox z sałatką. piękny widok. mi-ka go kocem przykrywała, a moją mamę zagadał na śmierć. potem się nakurwił w autokarze do kapitolu ciepłą wódą, a ja przez mikrofon pana kierwocy powiedziałem 'następna stacja mordor' za co dostałem zjebe. :lol:

andżej - więcej pij mniej prawnikuj! :*


łezka się kręci :oops:

a poza tym nie rozmawiam z Tobą bo w ogóle nie oddzwaniasz :P
gdyż mam zupełnie inny numer :(
pm


a to może trzeba będzie powtórzyć wesele :)
leniuch
 
Posty: 398

Postprzez leniuch » 25 lut 2012, 19:42

Averno napisał(a):Acta to porozumienie rzadow z korporacjami.
Dlaczego Gdy przygotowywano ACTa, nie bylo przy tym ekspertow niezaleznych, organizacji, ACTA przygotowywal departament USA, zwiekszono szybkosc po wikileaks, a wiecx "Welki brat" wkorwiony na internet, trzeba inwigilowac jeszcze bardziej i zmusic swoja dziwke UE zeby robila to samo.
Podczas przygotowania ACTa, byli przedstawiciele koncernow Sony, Warner i innyego kurestwa.
Uwaga nie bylo ani Swiatowej Organizacji Wlasnosci Intelektualnej ani Swiatowej Organizacji Handlu :wulkan:
ACTA sluzy niczemu innemu, jak kontroli kolejnej platformy spolecznej.
Niestety jest wielu spoleczniakow ( w polsce glownie wyborcy po), ktorzy popieraja takie gowno, zalosne.
Wiecej napisze pozniej.


Rogul, zajmij się hardbassem lepiej :P
leniuch
 
Posty: 398

Postprzez Averno » 26 lut 2012, 10:27

Zobaczymy co powiesz jak ktos z Twojej rodziny, co nie zaraba kokosow, zacznie chorowac.
Pojdzie do apteki i bedzie chcial kupic lek, a tu tylko leki na polce wydane przez duze firmy farmaceutyczne, drogie, nie stac zwyklego zjadacza chleba.
Bo to tez reguluje ATA, nie bedzie mozna wydawac polproduktow w sektorze lekow, tylko org.

W srodoisku prawniczym, zeby przypodobac sie firmom, to na glos popiera sie ACTA, mowi sie dobrze o tym. Juz to ze jestes Lenonie poprawny politycznie i glosujesz na PO, mnie bardzo obrzydza to teraz doszlo jeszcze "to".
W glebi duszy wierze ze nie popierasz tak tego wszystkiego, ze dostrzegasz "sprawy normalnego czlowieka", a nie duzych korporacji czy bogaczy, zeby im sie przypodobac.


Piraci internetowi to Robin Hoodzi 21wieku.
Averno
 
Posty: 46

Postprzez blue print » 26 lut 2012, 13:20

:lol: :dnb:
a juz myslalem ze koniec
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Rayashi » 26 lut 2012, 13:49

Averno napisał(a):W srodoisku prawniczym, zeby przypodobac sie firmom, to na glos popiera sie ACTA, mowi sie dobrze o tym.

a to bardzo ciekawe, poproszę o przykłady aprobujących wypowiedzi i dowód na absolutny brak negatywnych opinii :)


Jakby ktoś z Łodzi i okolic byłby zainteresowany to jutro na WPIA UŁ (ul. Kopcińskiego 8/12) odbędzie się debata o ACTA

Obrazek
DEBATA O ACTA z udziałem prof. Ireny Lipowicz - Rzecznika Praw Obywatelskich odbędzie się 27 lutego 2012 r. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Auli Zielonej Zapraszamy do zabrania głosu w tej ważnej dla wszystkich sprawie.


W debacie wezmą także udział:
- prof. Urszula Promińska - ekspert w dziedzinie prawa własności przemysłowej
- dr Ewa Kulesza - specjalista w zakresie ochrony danych osobowych
- dr Joanna Kulesza - ekspert w dziedzinie prawa międzynarodowego, Internetu, nowych mediów i technologii oraz własności intelektualnej
- Błażej Lenkowski - dziennikarz magazynu -Liberte-
- oraz eksperci mediów społecznościowych

Będziemy rozmawiać o tym: czym tak naprawdę są ACTA? Jaki będzie ich faktyczny wpływ na dane zamieszczane i pobierane z Internetu? Czy ostatnie deklaracje premiera Donalda Tuska mogą realnie wpłynąć na przyjęcie ACTA w Unii Europejskiej? Jaki mamy wpływ na kształtowanie polityki wobec ACTA?

Wstęp dla wszystkich zainteresowanych.
Ostatnio edytowano 26 lut 2012, 16:48 przez Rayashi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Postprzez blue print » 26 lut 2012, 13:53

jebac debate eksperci sa przekupieni przez wielkie korporacje, tylko kwejk pozostal niezawisly i nadal walczy :lol:
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez freesssbee » 26 lut 2012, 14:11

ta, ci experci sa tak wiarygodni jak sadaze i fakty tvn.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Ray0 » 26 lut 2012, 14:30

@Rayashi:
RPO to sługus Platformy Obywatelskiej. W kwestii bloga Antykomor.pl stanęła po stronie...ABW i Prokuratury :lol: czyli niejako zgadza się na represje wobec obywateli jeśli tylko ośmielą się oni śmiać z jedynie słusznej władzy.
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez freesssbee » 26 lut 2012, 14:48

ogólnie dla mnie to była beka totalna jak ci zobaczylem w glownym wydaniu faktow. juz wtedy cos przygotowywaly chuje, ACTA zaczela sie przez ciebie :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Ray0 » 26 lut 2012, 15:14

freesssbee napisał(a):ogólnie dla mnie to była beka totalna jak ci zobaczylem w glownym wydaniu faktow

Też się śmiałem, że "pokonałem" Obamę i kilka innych ważnych osobistości ;-)

freesssbee napisał(a):juz wtedy cos przygotowywaly chuje, ACTA zaczela sie przez ciebie

Mam nadzieję, że nie ;-)
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez leniuch » 26 lut 2012, 16:45

Averno napisał(a):Zobaczymy co powiesz jak ktos z Twojej rodziny, co nie zaraba kokosow, zacznie chorowac.
Pojdzie do apteki i bedzie chcial kupic lek, a tu tylko leki na polce wydane przez duze firmy farmaceutyczne, drogie, nie stac zwyklego zjadacza chleba.
Bo to tez reguluje ATA, nie bedzie mozna wydawac polproduktow w sektorze lekow, tylko org.

W srodoisku prawniczym, zeby przypodobac sie firmom, to na glos popiera sie ACTA, mowi sie dobrze o tym. Juz to ze jestes Lenonie poprawny politycznie i glosujesz na PO, mnie bardzo obrzydza to teraz doszlo jeszcze "to".
W glebi duszy wierze ze nie popierasz tak tego wszystkiego, ze dostrzegasz "sprawy normalnego czlowieka", a nie duzych korporacji czy bogaczy, zeby im sie przypodobac.


Piraci internetowi to Robin Hoodzi 21wieku.


A gdzież to ACTA reguluje o tych półproduktach?

poza tym gdzie napisaeł że popieram ACTA? jest mi ona obojętna.
leniuch
 
Posty: 398

Postprzez Rayashi » 26 lut 2012, 16:47

Czy ja gdzieś napisałem, że Ci eksperci są zajebiście bezstronni i trzeba ich koniecznie zobaczyć ? :P Po prostu pomyślałem, że jeśli kogoś wciąż interesuje ta tematyka to może chciałby wziąć udział w spotkaniu z osobami, które, jak podejrzewam, posiadają odpowiednią wiedzę prawniczą, żeby wypowiadać się na ten temat. A to jaką opcję polityczną prezentują (pracownicy naukowi z uniwerku powinni być apolityczni ;) ) to już inna sprawa. Widzę, że wszyscy na forum, poza mną, mieli zajęcia z tym ludźmi i potrafią z góry ocenić, że ich opinie są stronnicze :P No ale, skoro nikt nie chce tam iść, posłuchać i spróbować wyrobić sobie własne zdanie to już nie mój problem. Ja chciałem tylko podrzucić info o evencie związanym z tym tematem.

Ray0 - rozumiem Twoja kosę z RPO, ale w debacie weźmie udział jeszcze kilka innych osób. Moim zdaniem RPO jest raczej jako 'gwiazda' mająca zachęcić do przyjścia osoby nie studiujące na WPIA lub nie siedzące zawodowo w temacie ;)
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Postprzez leniuch » 26 lut 2012, 17:00

blue print napisał(a)::lol: :dnb:
a juz myslalem ze koniec


chyba już koniec, bo to jest jak grochem o ścianę. Jednak jeśli ktoś spojrzy trzeźwo na wymianę zdań między mną a Ray0 to chyba nie ma wątpliwości jaki jest poziom wiedzy i argumentacji Ray0.

Mnie np najbardziej rozwaliło w tej dyskusji nie fakt, że Ray0 ma problemy ze zrozumieniem tego co jest napisane w ACTA czy w gazecie - w końcu w dużej części to są kwestie prawne. Mianowicie najlepsze było to, że próbując mi udowodnić że konwencja wiedeńska ma zastosowanie uznał za dowód fragment wypowiedzi członka komisji europejskiej na to wskazujący. Beż żadnej weryfikacji. Tymczasem w tej samej wypowiedzi tenże członek konisji wskazuje że ACTA jest ok. Ale tego fragmentu, że ACTA jest ok, Ray0 już tak łątwo nie łyknie, bo przecież to jest niezgodne z jego założeniami. A zatem Ray0, gdy sobie coś założy, to jest w stanie powołać się na wypowiedź nawet zwolennika ACTA, żeby to wykazać, oczywiście w żaden sposób nie weryfikując tej wypowiedzi.

To dobitnie podkreśla, że napisanie czegoś, co zdaniem części przeciwników ACTA, pogrąża ten dokument, jest objęte dla nich domniemaniem prawdziwości. Natomiast napisanie czegoś za ACTA jest nieprawdziwe, niezależnie od tego kto to napisze i jak to uzasadni.
leniuch
 
Posty: 398

Postprzez Ray0 » 26 lut 2012, 17:18

@leniuch: ciekaw jestem dlaczego nie skomentowałeś pozostałych treści i odniosłeś się jedynie do najłatwiejszej części całości... Dyskusja z Tobą jest jak rozmowa ze słupem :lol:
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez leniuch » 26 lut 2012, 20:16

Ale już raz napisałem Tobie - wskaż, do których konkretnie treści się nie odniosłem - wg mnie odniosłem się do wszystkiego (z wyjątkiem podania w jednym przykładzie konkretnych rozwiązań karnych, gdzie zaznaczyłem, że podam je w późniejszym terminie, choć nie wiem czy to będzie mieć jakiekolwiek znaczenie, bo pozostałe cytowane przeze mnie przepisy jakoś i tak uchodzą Twojej uwadze).
leniuch
 
Posty: 398

Postprzez Ripcord » 27 lut 2012, 10:25

wam też chinczycy spamują gmaila?
Ripcord
 
Posty: 3824

Postprzez igenn xew » 27 lut 2012, 15:50

Obrazek
Avatar użytkownika
igenn xew
 
Posty: 1557

Postprzez Averno » 27 lut 2012, 19:03

[

A gdzież to ACTA reguluje o tych półproduktach?

poza tym gdzie napisaeł że popieram ACTA? jest mi ona obojętna.


Poczytaj http://zine.openrightsgroup.org/comment ... about-acta

Ogolnie glownie art.5 lit. d, k

Bronisz ACTA, nie jest Ci obojetna.
Averno
 
Posty: 46

Postprzez leniuch » 28 lut 2012, 23:02

nie no wymiękam po prostu... podałeś definicje, które z natury jedynie definiują a nie regulują. Poza tym w ogóle nie dotyczą tego o czym piszesz. A jeżeli dotyczą to uzasadnij. 100 zeta dla Ciebie jeśli mi wykażesz, że jest inaczej, tj. że z tych definicji wynika, że nie można będzie wydawać półproduktów (cokolwiek to jest) w sektorze leków.
Nawet podwyższę poprzeczkę: 200 zeta dla Ciebie, jeżeli mi wykażesz, że z któregoś z przepisów ACTA wynika że nie będzie można wydawać półproduktów w sektorze leków.


Jeżeli bym popierał ACTA to bym pisał jakie daje plusy. Ja jedynie wskazuję, że nie są prawdą wg mnie minusy, które wymieniają przeciwnicy ACTA. Widzisz różnicę?
leniuch
 
Posty: 398

Postprzez Rayashi » 28 lut 2012, 23:28

leniuch napisał(a):podałeś definicje, które z natury jedynie definiują a nie regulują.

wtf? xD a to definicje mogą cokolwiek regulować?
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Postprzez blue print » 29 lut 2012, 15:25

Rayashi napisał(a):
leniuch napisał(a):podałeś definicje, które z natury jedynie definiują a nie regulują.

wtf? xD a to definicje mogą cokolwiek regulować?

no wlasnie o to chodzi... jezu :lol:
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Averno » 29 lut 2012, 20:43

leniuch napisał(a):nie no wymiękam po prostu... podałeś definicje, które z natury jedynie definiują a nie regulują. Poza tym w ogóle nie dotyczą tego o czym piszesz. A jeżeli dotyczą to uzasadnij. 100 zeta dla Ciebie jeśli mi wykażesz, że jest inaczej, tj. że z tych definicji wynika, że nie można będzie wydawać półproduktów (cokolwiek to jest) w sektorze leków.
Nawet podwyższę poprzeczkę: 200 zeta dla Ciebie, jeżeli mi wykażesz, że z któregoś z przepisów ACTA wynika że nie będzie można wydawać półproduktów w sektorze leków.


Jeżeli bym popierał ACTA to bym pisał jakie daje plusy. Ja jedynie wskazuję, że nie są prawdą wg mnie minusy, które wymieniają przeciwnicy ACTA. Widzisz różnicę?


Przeciez przepisy ACTA, sa ogolnikowe i dokonca nie jasne. Sam wiesz siedzac w prawie juz 10lat , wiesz ze mozna prawo interpretowac w roznoraki sposob.

Chodzi mi oczywiscie o zaostrzenie kontroli na granicach co wiaze sie z ograniczeniem dostepnosci lekow tzw; polproduktowych.
Jest to rowniez krok ku ograniczeniu wolnosci, poprzez nadaniu wiekszych praw kolejnym sluzbom tym razem celnym. Zamazuja takze celowo roznice miedzy podrobkami a lekami generycznymi.
Ty wez wyjdz czasem poza akty prane , bo Twoja retoryka tylko na tym sie opiera, klapki na oczy i widzisz tylko akt.
Jestes ignorantem, ktory zamknal sie we wlasnym srodowisku.
Ciekawie o tej sprawie pisze organizacja humanitarna Oxfam http://www.oxfam.org/en/campaigns/trade/about
I patenty moj drogi Leniuchu, sa tu rowniez bardzo wazne, a wiec artykuly ktore podalem, sa jak najbardziej w temacie. WTO chce zniesienia kolejnych barier patentowych, lobby farmaceutyczne glownie z usa, wlasnie m. in. poprzez ACTA nie chce doposcic do tego. U i dziwnym trafem WTO nie zostalo zaproszone przez USA do negocjacji w jak bylo tworzone ACTA:)

Ty wciaz nie mozesz pojac ze ACTA wymyslone przez usa, ograniczy i tak ograniczona wolnosc, w rezimie demokratycnym?
Niektorzy nie umieja czytac miedzy wierszami, niestety sie do nich sie zaliczasz.

I prosze nie pierdol mi bajeczek, ze ACTA jest Ci obojetna, nikt Ci nie uwierzy kto przeglada ten temat.
Twoja zawzietosc, pokazania ze ACTa nie jest zla, ze niczego nie zmienia ( a zmienia), ze obroncy nie maja racji , bo racje maja prawnicy oplacani przez korporacje, ktorzy dostaja kase konkretna za artykuly proACTA, to dobitnie pokazuje ze nie jest Ci obojetny.
Jakby ACTA, byla Ci obojetna, dawno bys zlal ten temat , mial wyjebane na to, na argumenty "za" czy "przeciwko", a nie jest tak, sam nie rozumiesz znaczenia slowa "obojetnosc" to na koniec podam Ci definicje.
Obojetny- taki, który nie wykazuje zainteresowania czymś, nie jest wrażliwy na coś
taki, który nie wzbudza zainteresowania, nie jest ciekawy
Jestes wyjebiscie obojetny w tym temacie ]:-> :wulkan:
Averno
 
Posty: 46

Postprzez Rayashi » 29 lut 2012, 21:56

blue print napisał(a):
Rayashi napisał(a):
leniuch napisał(a):podałeś definicje, które z natury jedynie definiują a nie regulują.

wtf? xD a to definicje mogą cokolwiek regulować?

no wlasnie o to chodzi... jezu :lol:

bosz ... żeby już nawet nie można było się wypowiedzieć bez czytania tematu ...
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Postprzez blue print » 29 lut 2012, 22:10

czytajac posty averno mam ochote tanczyc o tak http://www.youtube.com/watch?v=pAuJ7alCoLI :dnb:
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Averno » 01 mar 2012, 01:00

Jak czytam, twoje "dlugie i wnoszace do dyskusji posty", to odrazu przypomina mi sie ten tytul utworu, komponujacy i pasujacy z nazwa bandu jakze pieknie,poziom kapeli tez adekwatny zreszta, nazwa zobowiazuje
http://www.youtube.com/watch?v=W7024be8jU0
Averno
 
Posty: 46

Postprzez blue print » 01 mar 2012, 10:26

spoko, idz sie jeszcze poprzepychaj z kims na argumenty... a nie, czekaj... nie no, pojebalem wroc... nie masz argumentow :lol: wszystko co bylo do napisania napisal leniuch, zgadzam sie z nim, nie bede dwa razy tego samego pisal, szczegolnie ze on zrobi to 100x bardziej fachowo. smiesza mnie ludzie z ktorymi nie da sie porozmawiac i czegos wytlumaczyc, dojsc do wspolnych wnioskow. dasz sie pokroic i usmazyc zywcem, a nie przyznasz komus racji i bedziesz bronil swego, nawet jak sie nie masz czym podeprzec. no ale juz nie przeszkadzam, kontynuuj :lol:
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Janoosh » 01 mar 2012, 13:15

bijcie się
Janoosh
 
Posty: 900
ZG/Poznań

Postprzez Averno » 01 mar 2012, 19:21

blue print napisał(a):smiesza mnie ludzie z ktorymi nie da sie porozmawiac i czegos wytlumaczyc, dojsc do wspolnych wnioskow. dasz sie pokroic i usmazyc zywcem, a nie przyznasz komus racji i bedziesz bronil swego, nawet jak sie nie masz czym podeprzec.


Coz za hipokryzja, przeciez leniuch ( bo ty nie masz nic dopowiedzenia), tez nie dochodzi do wspolnych wnioskow, nie przyzna racji.
Pewniez ze bronie swego, tak jak leniuch swojego, normalne i podepszec zawsze sie czyms moge, martw sie o swoje podcieranie bo z dupy masz wywody.
I rzeczywiscie nieprzeszkadzaj, popisz w innych tematach, gdzie nie trzeba pisac za wiele, wystarczy zdanie i gif.

Bardzo niepodoba mi sie znak protestujacych w sprawie ACTA. Gdyz jest to znak religijny, z religia ktora sie nie utozsamiam.
Guy Fawkes byl fanatykiem katolickim, fajna maska ktora nawet mlodziez lewacka zaklada, nie znajac historii, ktora nawet palikot zalozyl, a zgrywa tak bardzo lewicowego i anty koscielnego.
Averno
 
Posty: 46

Postprzez blue print » 02 mar 2012, 01:35

Averno napisał(a):...
cokolwiek stary... chetnie gdzies kiedys na imprezie pogadam przy piwku jak podbijesz.. internetowe przepychanki serio mnie srednio interesuja od dluzszego czasu :) takze tego, do pogadania kiedystam
blue print
 
Posty: 9001


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron