Free energy.

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Free energy.

Postprzez dual » 01 mar 2012, 23:55

Gdyby nie sama nazwa strony (ZBAWIENIE :wulkan: ), nawiązywanie do biblii i trochę robienie z siebie pajaca (co może mądry człowiek ominąć), to temat jest rozpierdalający...

http://www.zbawienie.com/energia.htm
WSPARCIE DLA CHROME'a NAAAAAAŁ!!!!!!! A, już jest, dzięki.
Avatar użytkownika
dual
 
Posty: 1575
Kapsztad

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 02 mar 2012, 00:36

bardzo duzo czytalem o roznego rodzaju silnikach i generatorach wiec juz mnie nic nie zdziwi. siedze w tym od lat z ciekawosci. zreszta z elektroniki i fizyki np olimpiade pisalem ;] wiekszosc to badziew, bo perpetuum mobile nie istnieje. najlepsza maszyna jaka istnie pod katem strat mocy to transformator. zreszta nie od dzis wiadomo ze moc wjebana do ukaldu rowna jest mocy wyciagnietej z ukladu minus straty. chociaz ogolnie z fajnych rzeczy to widzialem motor gdzie wokol piasty byly neodymowe magnesy. niezle zapierdalalo to to :E
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez dual » 02 mar 2012, 00:40

podsumowując? co myślisz o tym tekście?
WSPARCIE DLA CHROME'a NAAAAAAŁ!!!!!!! A, już jest, dzięki.
Avatar użytkownika
dual
 
Posty: 1575
Kapsztad

Postprzez hejter » 02 mar 2012, 01:26

ja se myslę, ze skoro organizmy czerpią energię z ATP to jakby ten proces odtworzyc na poziomie większym to by byla tez darmowa energia
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez dual » 02 mar 2012, 01:28

ja mam pewien patent, ale musiałbym mieć przynajmniej 1,5 mln pierdolonych polskich nic nie wartych jebanych złotych.
WSPARCIE DLA CHROME'a NAAAAAAŁ!!!!!!! A, już jest, dzięki.
Avatar użytkownika
dual
 
Posty: 1575
Kapsztad

Postprzez blue print » 02 mar 2012, 01:37

co nie wymyslisz, ile nie masz pieniedzy i tak poki da sie zarobic na ropie zadne 'eko' metody nie wejda w zycie. a rozwiazan i pomyslow na dzien dzisiejszy juz jest tyle ze glowa mala
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez dual » 02 mar 2012, 01:44

więc możemy tu sobie pierdolić i pierdolić...

zakończę temat jednym słowem.


skurwysyny.


do zamknięcia. :lol:
WSPARCIE DLA CHROME'a NAAAAAAŁ!!!!!!! A, już jest, dzięki.
Avatar użytkownika
dual
 
Posty: 1575
Kapsztad


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron