Rzucamy palenie??????????????????????????????

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ant » 14 mar 2012, 15:12

zgonia. napisał(a):dalej rzucam....
nie jest fajnie, snia mi sie tak chore rzeczy ze szkoda slow, mam klopoty z wyslawianiem sie
oraz jestem non stop zla i boli mnie zoldek, jedyny plus - nie tyje..jeszcze

:|

sny ? klopoty z wyslawianiem ? a to na pewno ma jakiś zwiazek z rzucaniem palenia ? :P

irytacja i bol brzucha predzej, śmignij na basen i jakieś rozciąganie to przejdzie.. a ile nie jarasz ?
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez zgonia. » 14 mar 2012, 15:39

13 dni.
chodzę na basen tak czy siak,
najchętniej bym sie wystrzeliła biegiem w kosmos
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Re:

Postprzez ReAktor » 14 mar 2012, 21:02

ant napisał(a):
BrK napisał(a):a tym bardziej mieszkajac w warszawie :dnb:


ojej, znowu ta prowincja, ciekawe kiedy ci przejdzie... :marv:


ja to samo mam wyniosłem się na wieś i siedzę w jaskini, słucham currenta, żeby poczuć beton i odgłosy maszyn znowu- tutaj to najlepiej wchodzi bez narkotyków nawet, a tak w ogóle to chyba lepiej mieszkać na prowincji i mieć dom niż wyrzucać na Bemowie śmieci do zsypu, jak już się przypierdalasz do niego ant? no to wytłumaczenie jest nieproste.
ReAktor
 
Posty: 2686

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ant » 14 mar 2012, 21:57

zgonia - no a nie jara (omnomnomen nomen) cię to, ze nie wydajesz kasy, nie smierdzisz, nie musisz sterczec na mrozie pod budynkami i czujesz smaki / zapachy ? ;]


reaktor - nie znoszę buractwa regionalnego, ani zakompleksionych prowincjuszy, którzy psioczą na miasto i oddadzą życie za kozią wólkę i jej czteroligową reprezentację, jak i nadętych buraków z miast, którzy twierdzą ze przez sam adres są od kogoś lepsi. co do domu na wsi - zdecydowanie się zgadzam, kiedyś w perspektywie chciałbym się wynieść na zadupie. tylko na gołym polu ciężko z knajpami, zakupami, rozrywką i znajomymi, a to w mieście uwielbiam ;)
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez Kasia12 » 14 mar 2012, 21:59

Karton mocnych 25tek wyjaralem w 5 dni . Kto mnie pobije ?
Kasia12
 
Posty: 2664

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ant » 14 mar 2012, 22:18

to już moja babcia paliła więcej... :lol:
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez RVerbal » 14 mar 2012, 22:24

ant napisał(a):to już moja babcia paliła więcej... :lol:

moja jeszcze by paliła, gdyby nie umarła... na raka płuc.

ps właśnie nabijam w gilzy moją partyjkę fajek z tytoniu druma niebieskiego. jest pięknie uwędzony, czuć specyficzny aromat tytoniu kentucky, w dodatku jest przepięknie pocięty w długie niteczki, więc skręcanie to czysta przyjemność. a później podajesz takiego szluga kumplowi, a ten delikatnie wącha i chwali twoją pracę, następnie wspólnie odpalacie papierosa zapalniczkami benzynowymi i można przystępować do konsumpcji. przemyślcie to! :)
a tytoń chociaż podrożał jest wciąż zdecydowanie tańszą i zdrowszą formą palenia niż koncernówki, jak ktoś już musi palić to polecam właśnie to. tylko trzeba poświęcić czas na proces kreacji.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ReAktor » 14 mar 2012, 22:56

ant napisał(a):zgonia - no a nie jara (omnomnomen nomen) cię to, ze nie wydajesz kasy, nie smierdzisz, nie musisz sterczec na mrozie pod budynkami i czujesz smaki / zapachy ? ;]


reaktor - nie znoszę buractwa regionalnego, ani zakompleksionych prowincjuszy, którzy psioczą na miasto i oddadzą życie za kozią wólkę i jej czteroligową reprezentację, jak i nadętych buraków z miast, którzy twierdzą ze przez sam adres są od kogoś lepsi. co do domu na wsi - zdecydowanie się zgadzam, kiedyś w perspektywie chciałbym się wynieść na zadupie. tylko na gołym polu ciężko z knajpami, zakupami, rozrywką i znajomymi, a to w mieście uwielbiam ;)


no już nie przesadzaj, że robisz to codziennie a nie od weekendu i nie wracasz codziennie styrany po pracy, zmęczony dodatkowo zgiełkiem miasta, tak jak każdy z pracy- zgadzam się, że są plusy i minusy jednego i drugiego- najlepsze połączenie to mieć dom na obrzeżach w pobliżu większej aglomeracji, bo możesz łączyć korzyści, zalety płynące z jednego i drugiego, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdego na to stać itd. można w nieskończoność- nie wiem kto zaczął ten temat wgryzłem się w wątek dokładniej i przeczytałem poprzednie posty to już sobie uświadomiłem bardziej, że tym razem się myliłem .

Inaczej: Polska to 312 679 km² , 38 milionów ludzi z czego zagospodarowane jest tam, też jakieś "%", a niektórzy dalej chcą walczyć szabelkami o Lwów, zaś na 1 programie ogląda się fajne reportaże Elżbiety Jaworowicz.
ReAktor
 
Posty: 2686

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 14 mar 2012, 23:50

ant napisał(a):to już moja babcia paliła więcej... :lol:

ironia z ironi nie jest zajebista.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ant » 14 mar 2012, 23:53

ReAktor napisał(a):no już nie przesadzaj, że robisz to codziennie a nie od weekendu i nie wracasz codziennie styrany po pracy, zmęczony dodatkowo zgiełkiem miasta, tak jak każdy z pracy- zgadzam się, że są plusy i minusy jednego i drugiego- najlepsze połączenie to mieć dom na obrzeżach w pobliżu większej aglomeracji


mozna jeszcze niby zamieszkać bliżej podmiejskiego lasu i jednocześnie miec w miare dojazd do jakiegos tam centrum. ja w sumie tak mieszkam, ale w pobliskim lesie bywam raz na rok, wiec nie zdaje to egzaminu...

RVerbal napisał(a):
ant napisał(a):to już moja babcia paliła więcej... :lol:

moja jeszcze by paliła, gdyby nie umarła... na raka płuc.


ja nie czaje bazy, moja przez 50 lat jarała poltorej paczki carmenów dziennie - najwiecej do sniadania - a teraz ma po wszystkich badaniach pluca czyste jak łza. i weź tu człowieku zrozum świat.
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez Kasia12 » 15 mar 2012, 00:10

to jest 30 dziennie . Ja wypalalem 2 paczki po 25 mocnych dzienne . Przezucam sie na cos lzejszego i mniej hardcoreowy styl zycia
Kasia12
 
Posty: 2664

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez zgonia. » 15 mar 2012, 11:11

ant napisał(a):zgonia - no a nie jara (omnomnomen nomen) cię to, ze nie wydajesz kasy, nie smierdzisz, nie musisz sterczec na mrozie pod budynkami i czujesz smaki / zapachy ? ;]


nic mnie nie jara...:(

oraz odnośnie oftopu...nienawidzę wsi, przedmieść i wszystkich miejsc w których jest cicho..mam blyskawiczną depresje, histerie i telepiaca nerwowosc...niemalze szalenstwo. zawsze tak mialam.
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez kaka » 15 mar 2012, 11:34

Ja mam zupełnie odwrotnie a niebawem czeka mnie wyrzucanie śmieci do zsypu na Bemowie;/ Nie wiem jak to przeżyje...
Ale nie dziwie Ci się, że lubisz miasto, skoro mieszkasz we Wrocławiu, najzajebistrzym mieście w Polszy!
Warszawa jest chujowa.
A co do niepalenia to nie palę nadal, ale za to obsesyjnie pilniczkuję paznokcie.
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ant » 15 mar 2012, 11:57

zgonia. napisał(a):nic mnie nie jara...:(

oraz odnośnie oftopu...nienawidzę wsi, przedmieść i wszystkich miejsc w których jest cicho..mam blyskawiczną depresje, histerie i telepiaca nerwowosc...niemalze szalenstwo. zawsze tak mialam.



ej.. a taka samczo auto-motywacja typu "haa, dobra jestem, przeciez nie spieprze tylu dni niepalenia przez jedną slabosc, to by było mega niezgoniowe!" nie ? nic ?


ja uwielbiam ciszę, pole, zadupie, trawe i zero ludzi naokoło. bardzo kocham, takie warunki są super. tylko że nie dłużej niż trzy dni. to jest idealne na relaks, ale na co dzien to bym chyba eksplodował z nudów. czasami w nocy wsiadam w fure i przejezdzam pol miasta naokoło |BO TAK, żeby sobie obejrzeć, wiec chyba jednak daleko mi troche do lasu :|
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez zgonia. » 15 mar 2012, 12:07

dzieki ant za grupę wsparcie, milo mi,
luz, nie bede juz jarac i koniec, tak postanowilam, w zasadzie bez zadnej motywacji,
nie chce szukac argumentow bo zawsze sa za i przeciw, wiec zabawa w ta gre jest ryzykowna
nie i koniec.

no dobra..zauwazylm ze rolety mi sszarzaly od dymu a na dwor nie mam zamiaru wychodzic na papierosa.

oraz w oftopie:
mnie relaksuje gwar, nie chodzi o nude na przedmiesciach czy tam wsi, poprostu cisza jest nie dla mnie
a wroclaw juz nie taki cudny...jebac euro i stolice kultury oraz erazmusow z hiszpani.
pilniczki szklane sa wyjebane
w kosmos ;)
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 15 mar 2012, 12:46

jak na raz chcesz cos rzucic to zapomnij kurwa! stopniowo. chyba ze nie jestes uzalezniona fizycznie. wtedy nie ale mozna zmniejszac dawki. ja np kilka dni nie pilem i jak sie nakurwilem to za te kilka dni plus na miesiac do przodu. tzn mozna na raz rzucic ale to komplikuje funkcjonowanie w spoleczenstwie.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ant » 15 mar 2012, 13:02

zgonia. napisał(a):wroclaw


o! wpadasz tu?
może jakaś wymiana mazowiecko śląska, bo ekipa wbijamy ;)
w ten weekend pije po raz pierwszy od jakos tam bardzo długo :twisted:
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ::Screw:: » 15 mar 2012, 13:32

Nie palę drugi tydzień :-)
Przepaliłam się strasznie jednego dnia i postanowiłam ponownie spróbować rzucić. W chwilach słabości ratuję się e-papierosem, a następną lekturą oczekującą na wchłonięcie jest "Jak skutecznie rzucić palenie" Allena Carra.

Motywację mam ogromną, zbyt wiele jest plusów niepalenia aby je wymieniać :-)


gl wszystkim walczącym z nałogiem :)
::Screw::
 
Posty: 1211
Ship it baby!!!

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ant » 15 mar 2012, 15:52

::Screw:: napisał(a):e-papierosem



czym ? :|
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ::Screw:: » 15 mar 2012, 16:24

Papieros elektroniczny, mój daje radę :)
::Screw::
 
Posty: 1211
Ship it baby!!!

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ant » 15 mar 2012, 16:41

przerzucenie sie na elektroniczne fajki to rzucenie palenia ? pff :P
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ::Screw:: » 15 mar 2012, 17:10

heheh wiesz, chodzi o to że nie truję się już tą "smołą" :P
tak czy siak, lepsza para wodna nasączona substancjami smakowymi i nikotyną niż zwykłe papierosy :)
::Screw::
 
Posty: 1211
Ship it baby!!!

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ReAktor » 15 mar 2012, 18:37

to dobrze czyli nadal zachowają się takie obficie jędrne.
ReAktor
 
Posty: 2686

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ::Screw:: » 15 mar 2012, 18:57

ReAktor napisał(a):to dobrze czyli nadal zachowają się takie obficie jędrne.

:o :lol:
::Screw::
 
Posty: 1211
Ship it baby!!!

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ReAktor » 16 mar 2012, 08:56

::Screw:: napisał(a):
ReAktor napisał(a):to dobrze czyli nadal zachowają się takie obficie jędrne.

:o :lol:

no ja nie pamiętam, że zrobiłem wtedy takie oczy pierwszy raz :mrgreen:
ReAktor
 
Posty: 2686

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 16 mar 2012, 11:35

ja wczoraj przy piwie ostatnie fajki kumplowi wyjaralem na spolke no i dzis mam zgage. sa psychoterapie, plastry aikido a jak slysze takie pierdolenie tych ludzi co tego uzywaja to mam wrazenie ze sa niezaradnymi cipami do manipulacji. pale malo. tyle co nic w porownaniu do tego co bylo. co odstrasza? cash baby, ale tez fakt ze zawsze jakas zgaga i smrod z ryja mi sie wlacza jak popale za duzo. najlepiej ograniczyc zeby sie nie meczyc uzywki, ale calkowita rezygnacja jest meczaca na dluzsza mete. chodzisz podkurwiony, wyzywasz sie na innych i hejterstwem zarazasz bo Cie cisnie ale postanowienie masz by sobie cos udowodnic. i zamiast koncentrowac sie na zyciu to niby cos robisz ale koncentrujesz sie na boku na uzywkach. tak to jest z nalogami.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ant » 16 mar 2012, 12:27

Obrazek
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 16 mar 2012, 23:10

no taka prawda. dzis mam dobry dzien. pieniadze za zabojstwo Twej osoby zamienie na komplet 4pakow. daje Ci jeszcze tydzien.

a tak na serio co Cie tak kurwa nie lubia? ja dostalem po ryju na osiedlu w szkole etc. a Ty popierdalasz i dalej kazdy Cie kurwa nienawidzi. lata mijaja a jestes lepszy niz Kennedy :lol: bedziesz sie jak debil cieszyl ale Twoja brocha. wez idz na ekstrakcje gazu lupkowego.

reasumujac jestes prze boss ze Cie kurwa tak kochaja. ide na pulpizdo pulpetu elą.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 17 mar 2012, 13:08

kurwa jednak sie niechcacy znowu zajebalem :lol:

jeden chuj tam, ant Ty wiesz ze Cie lubie. dlatego pisze z duzej litery. a jak mi powiesz ze dlatego ze sie Ciebie bojem to Ci zakurwie cegla :jazda:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Re: Rzucamy palenie??????????????????????????????

Postprzez ant » 17 mar 2012, 16:05

***:

amooooooniak jezu :lol: nie zmieniaj się nigdy!
człowiek śrubokręt!
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości