"Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki o 10

Audycje radiowe | Radio shows

"Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki o 10

Postprzez Basebox » 27 mar 2012, 11:45

Obrazek

Houk.

Często się nudzicie we wtorkowe wieczory?
Nie wiecie, co ze sobą zrobić?
Szukacie czegoś co mogło wypełnić Wam czas, w którym oczekujecie na sen?


Bla bla bla, nudne hasla reklamowe. Ale to co Was czeka, nie powinno być nudne ;]

Już w ten wtorek o godz. 20 odbędzie się premierowy odcinek audycji Trzęsienie ziemi, prowadzonej przeze mnie w barwach nowo-przetworzonego portalu BREAK.FM!!!
Prezentował w niej będę same fajne utwory z gatunku dubstep, zatem
- kto nie zna ten pozna
- kto juz poznal i nie lubi to pozna jeszcze raz i polubi
- kto poznal i polubil, ten polubi mocniej

Oprócz puszczania muzyki, będę nieskładnie gadał, używając dużo przerywników (w postaci "yyyyy"), zawieszek językowych (myśląc przy tym: "dafuq should i say now?"), kalecząc przy tym język polski i angielski. Ale przynajmniej się starałem wyjść prooooo i mieć z tego dobrą zabawę i przyjemność. Mam nadzieje, że słuchanie mojego debuitu netowo-radiowego też Wam ją przyniesie ;]

Jeszcze raz:
Audycja: Trzęsienie ziemi
Prowadzący: Basebox
Godzina: 20
linki: http://www.break.fm/radio
http://break.fm/radio/playlist2.pls


Zapraszam... bo nie macie wymówek, żeby tego nie posłuchać ;p
( powtórki w piątki o 10 ;p... w sam raz na rozpoczęcie weekendu w pracy ;p )
Audycja będzie również dostępna do ściągnięcia, link i stronę podam w swoim czasie.
Tutaj opis audycji w na portalu BREAK.FM


Zresztą posłuchaj swojego faceta/swojej dziewczyny, potem posłuchaj mnie. Jeszcze raz posłuchaj jego/jej, a potem znowu mnie. Chciał/a/byś żeby twój facet/dziewczyna był i brzmiał tak fajnie jak moja audycja, co nie?
Siedzę na fotelu.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 27 mar 2012, 11:47

W pierwszym premierowy odcinku audycji, zaprezentowanym w barwach rozgłośni BREAK.FM, będę chciał Was trochę rozgrzać prezentując to, co będzie Was czekać w następnych odcinkach.

Generalnie wymyśliłem sobie, aby każdy z odcinków był poświęcony innemu odłamowi dubstep'u. Ze wstępnych analiz wyszła całkiem ładna ilość tych odłamów - być może niektórym z nich poświęcę więcej niż jeden odcinek audycji. Zatem można już założyć, że z odcinka na odcinek będzie różnorodnie.

W rozgrzeweczce zatem 'liźniemy' po troszku z paru kącików.
Zapraszam do odsłuchu i do komentowania! :)

Pozdrawiam!!!

- Basebox
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 27 mar 2012, 11:48

Całkiem grubo jak na premierowy odcinek! :] Prawie wszystkie sloty zostały wykorzystane podczas sluchania (91/100) :] Dziękuje wszystkim tym którzy się do tego przyczynili ;]

A tutaj, jakby komuś nie chciało się czekać do piątku, link do Mixcloud i tracklista.
O tu, o.

Tracklista:
01. Numbernin6 - Not this time
02. Emalkay - Monsters
03. Tom Encore - Recoil
04. Blackleg - Innocence
05. Chase & Status - Saxon
06. Anne Rani - Fall (Tech Itch dubstep remix)
07. Faib - Cold rain
08. Vaccine - Anaestetic
09. Ital Tek - Strange love
10. Mala - Alicia
(tło: Skream - Rimz)


Pozdro ludzie! :)
Ostatnio edytowano 01 kwi 2012, 20:10 przez Basebox, łącznie edytowano 2 razy
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 27 mar 2012, 11:56

Trzęsienie ziemi - odcinek 2

Dzisiaj ziemia zatrzęsie się ponownie od niskich częstotliwości oraz towarzyszących im połamanych rytmów w tempie ulokowanym gdzieś między techno a break'ami. A to wszystko na falach internetowego radia wchodzącego w skład portalu BREAK.FM. Piszę o tym dopiero teraz, żebyście nie zdązyli się schronić przed tym wydarzeniem. ;]

Ale nie bójcie się, dzisiaj również będą wstrząsy na rozgrzewkę. Bedę kontynuować temat zagłębiania się w to, co będzie Was czekać w audycjach ze wstrząsami właściwymi. Będzie różnorodnie, łagodniej i mocniej, nieco jaśniej i nieco mroczniej - ale zawsze - dubstepowo!

Audycja jak zwykle we wtorki o 20 (czyli - w momencie, gdy piszę tą zapowdziedź - dzisiaj).
Bądź przed komputerem i odczuj drgania na własnej skórze!

Zapraszam! :)

- Basebox
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez f » 28 mar 2012, 09:14

^-^ :slayer:
Avatar użytkownika
f
 
Posty: 568
wwa/sdc

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez foonkone » 28 mar 2012, 11:26

Razem z Coretura moja ulubiona audycja, propsy! =D
Avatar użytkownika
foonkone
 
Posty: 52
Szczecin

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez oskar_aka_DISEASE » 28 mar 2012, 13:01

przegapiłem :?
postaram się posłuchać następnym razem, bo brakuje takiego radia

byle nie było skrillexa, modestep, borgore'a i twin prix :)
Obrazek
Avatar użytkownika
oskar_aka_DISEASE
 
Posty: 240
spośród

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 28 mar 2012, 15:23

Tym, co słuchali - dziękuję! :)

Dla tych, co nie mogą wytrzymać do powtórki (piątki o 10):
http://soundcloud.com/basebox/basebox-trz-sienie-ziemi-2-27

+ link do Mixclouda

i tracklista:
01. Kromestar - Weak
02. Skream - Rottan
03. Loefah - Mud
04. Digital Mystikz - Anti war dub
05. Yong - Men on earth
06. DJ Madd - Better with You
07. Radikal Guru - Champion sound
08. Janner & Snoman - Jah wednesday
09. Substep Infrabass + Beheading Machine - Gutturality
(tło: Skream - Rimz)

Pozdrawiam!

- Basebox
Ostatnio edytowano 03 kwi 2012, 01:21 przez Basebox, łącznie edytowano 1 raz
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 28 mar 2012, 15:27

@f: ^_-

@foonkone: dzięki! :)

@oskar: link powyżej.
z racji tego, że chcę przedstawić dubstep z każdej możliwej strony, zatem jedna audycja będzie poświęcona brostep'owi. Ale o tym dowiesz się uprzednio z zapowiedzi, tak - żebyś nie psuł sobie nerwów ;] Ale generalnie dużo brostepów nie zamierzam puszczać (w zasadzie: prawie w ogole nie zamierzam), choć niektóre kawałki sam lubie od czasu do czasu posłuchać.
Mogę ew. dodać, że kawałki 2 i 3 w nadchodzącej audycji będziesz mógł sobie odpuścić ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez oskar_aka_DISEASE » 28 mar 2012, 15:47

nie no ja sam mam parę numerów w tym dziale, które mogę strawić jak choćby np. Datsik - Firepower, ale ogólnie nie uważam tego za dubstep

dubstep to dla mnie klimat dokładnie taki jaki zamieściłeś w powyższym secie, a nie jakieś wiertary dla małolat w klubach
Obrazek
Avatar użytkownika
oskar_aka_DISEASE
 
Posty: 240
spośród

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 28 mar 2012, 15:50

well, wychodze z zalozenia ze gdyby nie dubstep wlasciwy i krecenie wobblami na potege, to wiertar by nie bylo. w taki sposob poplynela ewolucja tego gatunku, a to ze nie kazdemu lezy - coz, nie dogodzi sie wszystkim ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez f » 03 kwi 2012, 09:47

Co dziś?
Avatar użytkownika
f
 
Posty: 568
wwa/sdc

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez foonkone » 03 kwi 2012, 11:45

Wtorek
Avatar użytkownika
foonkone
 
Posty: 52
Szczecin

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 03 kwi 2012, 11:59

Trzęsienie ziemi - odcinek 4

Po dzisiejszych wstrząsach pozostanie tylko... bigos! :D

Obrazek

Zgodnie z zapowiedzią, które padła na końcu ostatniej audycji, dzisiaj będziemy generować wstrząsy na naszym podwórku. Będziecie je odczuwać wszędzie - od podwórek, poprzez pola, drogi, ulice, place, kamienice, bloki, aż po wieżowce. Nie będzie terenu, który mógłby być pominięty podczas tego wydarzenia. Zatem proszę szykować się już teraz - później odwrotu nie ma!

Możecie się spytać: a dlaczego akurat na naszym podwórku? Ano dlatego, że wstrząsy te będą generowane przez polskich producentów, specjalizujących się w niskich częstotliwościach. Ja - razem z Wami - pokręcę się po niektórych terenach naszego pięknego kraju i zaprezentuje Wam tych, którzy trzęsą Polską i polskimi soundsystem'ami z niemałym powodzeniem. Ale także przedstawię i tych, którzy dopiero uzbrajają się w najlepsze urządzenia do trzęsienia waszym otoczeniem - sądzę, że to już dobry moment, aby wyszli z podziemia i pokazali na co ich stać.

Zatem czwarty odcinek "Trzęsienia ziemi" już dzisiaj o 20. Powtórki w piątek o 10. Zapraszam Was chlebem i solą przed głośniki! ;)
No i oczywiście zachęcam do pisania listów, zostawiania komentarzy pod news'em na stronie lub tutaj, na forum (gdzie również znajdziecie archiwalne odcinki audycji).

Pozdrawiam.

- Basebox
Ostatnio edytowano 10 kwi 2012, 15:27 przez Basebox, łącznie edytowano 2 razy
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 03 kwi 2012, 12:02

f napisał(a):Co dziś?

foonkone napisał(a):Wtorek

Basebox napisał(a):;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 05 kwi 2012, 00:46

No i audycja nr 3 pooooooszła... Słuchaczom dziękuję, nie-słuchaczom podziękuję jak przesłuchają ;p

Tu link do odsłuchu

Jak komuś się nie chcę klikać, to niech czekają do piątku, bo o 10 powtórka.



Tracklista:
01. Claw - Ruckus
02. Rusko - Gone 2 far
03. Pixel Fist - Horrible
04. Foreign Beggars & Noisia - No holds barred
05. Pezet + Fokus + Sidney Polak - Noc jest dla mnie
06. Miszigen - 96 wersów rewanżu
07. Wiley - Doorway
08. Distance feat. Alys Be - Falling
09. Phaeleh feat. Soundmouse - The cold in You
10. Joker - Digidesign
(tło: Skream - Rimz)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez hibner » 05 kwi 2012, 00:56

eee fokus? serio? czy to byl kawalek puszczone w kontekscie: "jak sie nie nawija na dubstepach"? :D
juz lepiej byloby jebnac czyms z mixtejpu PZG i Grubera, PolishKox, naprawde dobrze im to wyszlo, o wiele lepiej niz przereklamowany fokus, 'fan dnb'
Avatar użytkownika
hibner
 
Posty: 111

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 05 kwi 2012, 11:25

Wybrałem kawałek P&F&SP bo to jest chyba najświeższy przykład nawijania raperów pod dubstep. To jak komu wyszło, zostawiam pod indywidualną ocenę.
Oczywiście może i jest coś świeższego i lepszego, no ale nie udało mi się do tego dotrzeć.

A-ha, o tym mixtape'ie PZG nie wiedziałem. Ale mimo wszystko chciałem aby w audycji puscic kawałek autorski (w sensie, nie remix czy blend, tylko wspolna produkcja na kazdej płaszczyźnie od poczatku do konca), który mógłbym puścić w całości. A mixtape'y to raczej są tworząne jak sety, więc nie za bardzo się do tego nadają.

Generalnie jak będę robił audycję z tym tematem, to postaram się pouderzać do potencjalnych zainteresowanych, co by popodrzucali swoje autorskie tracki.
Jeżeli masz jakieś ciekawe namiary w tym temacie, to również dawaj znać ;]
Dzięki za wysłuchanie btw.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez foonkone » 05 kwi 2012, 12:20

Od siodmego tracka wszystko zajebiscie, jakos nie lubie nawijania pod dubstepy w ojczystym jezyku, mysle, ze po prostu ten jezyk slabo brzmi w polaczeniu z taka muzyka, albo w naszym kraju jeszcze nikt nie potrafi ogarnac tego tak jak np. Beggarsi.
Avatar użytkownika
foonkone
 
Posty: 52
Szczecin

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 05 kwi 2012, 13:27

Od czegoś trzeba zacząć, pierwsze rapy po polsku też pewnie nie brzmiały jak trzeba. ;]
Choc przyznam, że Wuzet miejscami całkiem fajnie jedzie.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez oskar_aka_DISEASE » 06 kwi 2012, 10:55

nie wiem czy dobrze kojarzę ale kiedyś Wuzet i Eraefi zrobili dobry mini albumik

może i offtop ale z grime'u niszczą mnie oni:
Obrazek
Avatar użytkownika
oskar_aka_DISEASE
 
Posty: 240
spośród

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 10 kwi 2012, 19:14

Czwarty odcinek w przyszłym tygodniu (17.04.2012). Wrzuciłem zły plik na serwer i teraz nie mam jak tego poprawić.
Zatem do przyszłego - a dziś będzie powtórka #3.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez :break: » 13 kwi 2012, 10:43

Słucham właśnie #3 i czekam z niecierpliwością na #4 :break:
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 13 kwi 2012, 15:35

<thumb up> ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez foonkone » 14 kwi 2012, 11:32

Aaale zjebales, no nic, czekam do wtorku na #4 =D
Avatar użytkownika
foonkone
 
Posty: 52
Szczecin

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 16 kwi 2012, 17:31

Trzęsienie ziemi - odcinek 4

Po jutrzejszych wstrząsach pozostaną tylko... skwarki! :D

Obrazek

Zgodnie z zapowiedzią, które padła na końcu ostatniej audycji, dzisiaj będziemy generować wstrząsy na naszym podwórku. Będziecie je odczuwać wszędzie - od podwórek, poprzez pola, drogi, ulice, place, kamienice, bloki, aż po wieżowce. Nie będzie terenu, który mógłby być pominięty podczas tego wydarzenia. Zatem proszę szykować się już teraz - później odwrotu nie ma!

Możecie się spytać: a dlaczego akurat na naszym podwórku? Ano dlatego, że wstrząsy te będą generowane przez polskich producentów, specjalizujących się w niskich częstotliwościach. A więc zapraszam Was na wycieczkę po niektórych terenach naszego pięknego kraju, gdzie - przyjmując rolę przewodnika - przedstawię Was pewnym Panom, którzy trzęsą Polską i polskimi soundsystem'ami z niemałym powodzeniem. Ale także przedstawię i tych, którzy dopiero uzbrajają się w najlepsze urządzenia do trzęsienia waszym otoczeniem - sądzę, że to już dobry moment, aby wyszli z podziemia i pokazali na co ich stać.

Zatem czwarty odcinek "Trzęsienia ziemi" już jutro o 20. Powtórki w piątek o 10. Zapraszam Was chlebem i solą przed głośniki! ;)
No i oczywiście zachęcam do pisania listów, zostawiania komentarzy pod news'em na stronie http://www.break.fm lub tutaj, na forum (gdzie również znajdziecie archiwalne odcinki audycji).

Pozdrawiam.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 18 kwi 2012, 01:16

Kolejne wstrząsy za nami.
Dziękuję wszystkim potencjalnym słuchaczom! Za tydzień kontynuujemy wątek tłustego polskiego posiłku muzycznego, gdzie w roli tłuszczu będzie występować bas w jego przeróżnych odmianach ;]

Jak ktoś lubi jeść skwarki, to proszę bardzo:
http://i.mixcloud.com/CBRsug

Tracklista:
01. Semihedonist - The intro
02. Semihedonist - Scanner darkly
03. Blackleg - Skyline
04. Blackleg - Takeover
05. Q600 - Crystal
06. Q600 - Spoiled
07. Substep Infrabass - The satheist
08. Substep Infrabass EXP - Antumbra
09. Tehnik - Subliminal
(tło: Skream - Rimz)
Ostatnio edytowano 08 maja 2012, 17:25 przez Basebox, łącznie edytowano 1 raz
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 24 kwi 2012, 14:09

Trzęsienie ziemi - odcinek 5

Tego już się nie da zatrzymać.

Obrazek

Są tacy, którzy myślą, że to koniec. Ze te kilka razy na świecie i raz w Polsce... że to już wystarczy. Bo przecież ile można. Bo już mają dosyć. Jest tyle lepszych metod na wprawianie ciała w przyjemny stan, np. masaż, czekolada, gorąca kąpiel. A nie jakieś tam wstrząsy. Zresztą - dobre sobie, jak wstrząsy mogą uprzyjemniać czas???

Ci ludzie są chyba nie z tej planety. Zresztą nawet nie wiem czy istnieją, bo póki co ja takich nie spotkałem ;]

Ale mam nadzieje spotkać Was przed głośnikami swoich komputerów (lub w słuchawkach podpiętych do tychże). Bo dzisiaj kojelne Trzęsienie ziemi. A w nim będziemy kontynuować muzyczne podróże po kraju, gdzie w godle jest Orzeł Biały. Zaprezentuje producentów, którzy są znani i nieznani, robią rzeczy głębokie i cięzkie, proste i kreatywne. Po prostu - dubstep o różnych twarzach!

Nie wierzysz, że Polak potrafi? Przekonaj się sam(-a)!!! Bo to już dzisiaj o 20 odpalam generator wstrząsów ziemskich! Tylko na radiu BREAK.FM.

Serdecznie zapraszam na audycję w imieniu swoim oraz producentów, których utwory zostaną w niej odtworzone.

- Basebox

PS. I pamiętajcie: piszcie o swoich spostrzeżeniach apropo audycji - o ile macie takową potrzebę :P
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 25 kwi 2012, 21:10

Audycja nr 5 minęła. Komu się udało, ten przesłuchał. A komu nie, ten przecież nic nie traci - przeca powtórki w piątunio o 10 zawsze u nas, na radiu BREAK.FM.

Jeśteś zbyt leniwy żeby czekać do piątunia? Kajne probleme. Lineczek tu czeka, wbijaj i słuchaj!
http://i.mixcloud.com/CBT46Z

Tracklista:
01. Tehnik - Weather underground
02. K.R. Ufo - Soundboy repose
03. K.R. Ufo - Never forgive me
04. Dr Pytor - Mao Tse Tung
05. Dr Pytor - T.O.Y.S.
06. Shem - Only human
07. Shem - Fear of living
08. Misław - Drop
09. Brown Cube - Nie potrafię (Misław remix)
(tło: Skream - Rimz)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: "Trzęsienie ziemi" @ BREAK.FM - we wtorki o 20 i piątki

Postprzez Basebox » 08 maja 2012, 17:17

Trzęsienie ziemi - odcinek 6

Trzęsienia krajem Orła Białego ciąg dalszy.

Obrazek

Tydzień temu mieliście spokój, gdyż główny operator maszyny drżąco-trzęsącej wyjechał sobie poodpoczywać podczas Święta Pracy i nie tylko wtedy. Ponieważ nie było komu jej uruchomić o właściwej porze, zatem maszyna kurzyła się przez dwa tygodnie.

Aż do dzisiaj.

Bo wrócił główny operator i dzisiaj ponowie uruchomi generator! (I nie czuje jak mu się rymuje ;P) O godzinie 20 kilka punktów w Polsce znowu zostanie nawiedzone przez Trzęsienie ziemi. Oczywiście landami, stepami, polami, dróżkami itp. będą trząść zacni laboranci - każdy ma inny staż w tym zawodzie, ale mimo to wiedzą co robią - a każdy robi to po swojemu. I efekty ich poczynań będziecie mogli odczuć Wy, drodzy wstrząsomaniacy!!!

Zatem zapraszam dzisiaj przed internetowe radio-odbiorniki na godzinę 20, kiedy to szósty odcinek Trzęsienia ziemi poleci ze strumienia radia portalu BREAK.FM.

A w trakcie - i po - audycji piszcie o swoich wrażeniach, zostawiajcie komentarze tu lub w komentarzach pod artykułem. Na maila też możecie. :) Odcinek audycji zostanie wrzucony na serwer tuż po emisji.

Zapraszam.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Następna strona

Powrót do Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości