BATTLEFIELD 4

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 30 cze 2012, 22:37

Hehe no fakt ze tych exploitow ciagle jest sporo jak tak sie zaglebic w temat...
Imo na pc trzeba by odpalac gre w mega wysokiej rozdzielczosci zeby przy 12x zoomie przeciwnik oddalony o 1-1,2km przypominał cos wiecej niz paproch na ekranie.
No ale nie ma co liczyć na poprawę sytuacji skoro celowanie/obrażenia są liczone po stronie klienta a nie serwera - a na swoim kompie zawsze mozna kombinować.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 01 lip 2012, 12:29

który gagatek mi tak posta urządził :lol:
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 01 lip 2012, 23:26

Zirds konfidencie :lol: tak to ja niechcacy, przepraszam - pisalem z telefonu i popieprzylem edytuj z cytuj bo prawa krawedz forum ucieta zupelnie jest na telu ;) ale zgadzam sie z tym co napisales
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez <neuro> » 06 lip 2012, 15:43

Panowie możecie polecić słuchawki do ps3 tak do 200 pln?
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 06 lip 2012, 22:31

do ps3, czyli z mikrofonem? idz do mediamarktu czy tam gdzies i wez po prostu jakies ktore beda lekkie i nie beda Ci glowy po 2-3h grania meczyly.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 20 lip 2012, 11:29



o jezusie nazareński, bombowce?! :lovethumbs:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 20 lip 2012, 21:25

:borg:

call of duty :lol:
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 24 lip 2012, 13:06

dzis wbije wszystko do jeta :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 24 lip 2012, 22:57

ta na szalenstwa powietrzne to ja nie raz mialem plan - i za kazdym razem jak ratio siega 1:13 to odpuszczam temat :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 27 lip 2012, 13:24

ja tez nie wbilem w koncu nie chcialo mi sie. wolalem metro jak zwykle ostatnio kiedy nie mam czasu. brakuje mi jedynie 3 tysiace do ECMa, wiec na dwoch mapach powinienem to wbic na lajcie. a jeszcze 14tysia do lasera w smigle zwiad ;/ nie lubie kanalow ;[
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 30 wrz 2012, 21:56

no i jak tam panowie, co sądzicie o mapach z Armored Kill?
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 02 paź 2012, 09:56

właśnie byłem ciekaw, bo na PC przy 64 graczach sie trzeba czasem nalatac zeby jakichs przeciwnikow znalezc... ogolnie to musze wiecej pograc, bo widze ze jak sie rozbujam zdziebko to mi sie te mapy spodobają :) ale przydało by się jeszcze więcej pojazdów, tyle ze nie ATV, a jakichs czołgów czy innych tego typu strzelańców
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 06 paź 2012, 23:52

nie odpaliłem jeszcze rusha na nowych mapach - różnią się?
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 10 paź 2012, 11:20

moj wynik na rushu w kanonierce w trybie HC to 78- 2 :) na ps3 sie nei da w to grac.

wbilem od razu po przeczytaniu maila, chyba bede czesciej zagladal :P :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 10 paź 2012, 11:32

na tych mapach sie nie da grac w mniej niz 50 osob bo jest zwyczajnie za pusto
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez <neuro> » 11 paź 2012, 18:25

freesssbee napisał(a):moj wynik na rushu w kanonierce w trybie HC to 78- 2 :) na ps3 sie nei da w to grac.

wbilem od razu po przeczytaniu maila, chyba bede czesciej zagladal :P :dnb:



Powinieneś mieć zakaz śmigania pojazdami:)
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 22 paź 2012, 14:29

100tka wbita ;] musze teraz do 50tki w bc2 dojechac
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 29 paź 2012, 12:04

na Originie jaka obniżka - premium można sobie sprawić za 89,50pln. W sumie szkoda że kupiłem Siły Pancerne osobno
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez <neuro> » 30 paź 2012, 18:48

Ja cały czas się zastanawiam nad kupnem MOHa.Gdyby cena na PSN była bardziej atrakcyjna to pewni już bym to przytulił a tak za 290 pln to niech szukają gdzie indziej naiwnych.
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 30 paź 2012, 19:33

Rokkyu napisał(a):To nawet nie jest tytuł DICE.

czy to taka wada? :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 31 paź 2012, 13:31

nie no jasne, zreszta - patrzac na developerów którzy wpadli pod skrzydła EA, to raczej w EA tkwi przyczyna tego ze dostaje sie półprodukt do ktorego trzeba dokupic 5 DLC zeby mial rece i nogi
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 03 lis 2012, 13:32

Ja tam od batla mam praktycznie półroczną przerwe i zajebiście dobrze mi się z tym żyje :D W końcu nadrobiłem MGS4, skończyłęm Deus Exa, po drodze zajebisty kozaczek MACHINARIUM przy którym aż mi szyby parowały w pokoju :lol: Teraz wkrętka w Borderlands 1 (dopiero 15 level) i czuję że jak go skończe to się napale na sequel..
Szkoda tych setek godzin na tak zajebiście niedopracowaną grę przy której zamiast się luzować nonstop sie wkurwiasz. Jakby błędów było mało to jeszcze cie katują kurwy na myszkach :? Pewnie pogram znowu z 3 dni jak wyjdzie nowy dodatek, później znowu kolejne 3 jak wyjdzie ostatni ale raczej do setki nie dobije nigdy. A kto się nabrał na MoHa ten gupi :D Od razu było wiadomo, że będzie to przeciętniaczek.
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 03 lis 2012, 15:03

trudno się nie zgodzić. ja premium nie kupiłem (wystarczy ze nabralem sie na chuja warte limited edition przed premierą podstawy), armored kill osobno i pozostałych nie zamierzam. troche mnie juz zmeczyl ogrom osob ktore jakims cudem strzelaja z kałasza czy innego m240 jak ze snajperki, bledy typu kule przechodzące przez barierki czy inne rusztowaniopodobne twory tylko w jedną stronę, respawny (nie na członkach drużyny) w obok trzech przeciwników (smierc na miejscu), itp itd - moglbym tak duzo wymieniac. rozgrywke jedynie ratuje latanie z kims znajomym i komunikacja przez voip, ale to rzadkosc bo ciezko zgrać czas, chote na granie i znajomych.

da znudzonych BFem polecam
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez bobby_bobby » 04 lis 2012, 22:27

Structural napisał(a):J
Szkoda tych setek godzin na tak zajebiście niedopracowaną grę przy której zamiast się luzować nonstop sie wkurwiasz. Jakby błędów było mało to jeszcze cie katują kurwy na myszkach :?


dodaj jeszcze obsrywanie się na BL na poziomie gimnazjalnym i dziwne patche, naprawiające jeden bug i dodające zarazem dwa kolejne :evil:
dlatego właśnie sprzedałem ten syf i wróciłem do bc2, szkoda tylko, że tam większość serwerów jest już w połowie pusta, mogliby zmniejszyć jeszcze ich ilość, może to by pomogło
bobby_bobby
 
Posty: 403
Toruń

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 05 lis 2012, 00:45

no, komuś na BL napisałem żeby modlił się żeby pozostałe DLC do BF3 wychodziły jak najpóźniej, bo wraz z ostatnim można zapomnieć o jakichkolwiek patchach. co do konsol to juz serio w 2013 MS i Sony mogłoby pokazać nowe modele bo już się obecne mocno postarzały.

BF4 - zniechęciłem się strasznie tym jak ta gra teraz wygląda, także w ogóle nie czuje minimalnej nawet podjarki tym tematem - patrząc na ogólny wydźwięk wypowiedzi graczy jest to chyba dość powszechne - myślę ze sporo osob kupilo te DLC czy premium no bo jak juz maja podstawe, to sie gra (tez z braku jakiejs alternatywy) ale EA/DICE może się srogo zawieść jeśli nie dadzą ludziom jakiegos sygnału że w ich oczach gracze to nie tylko numery kart kredytowych.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

B A T T L E F I E L D 4

Postprzez kzk » 05 lis 2012, 06:00

a mozna hejtowac?
kzk
 
Posty: 1561

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez betonowen » 05 lis 2012, 17:58

BF4 na PS4
Avatar użytkownika
betonowen
 
Posty: 1501

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez Structural » 05 lis 2012, 22:50

Szkoda tylko, że pierwsze modele każdej nowej konsoli są wadliwe, więc raczej się nie porwę na zakup na samym starcie. Praktycznie każdy X360 pierwszej generacji łapał RRODa, a i peestrójki faty nie grzeszyły wytrzymałością.. No i ciekaw jestem czy faktycznie w końcu każda gierka będzie latać na fullHD i 60 klatkach :roll:
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 06 lis 2012, 13:20

za 3 tygsy przywale hedy z kuszy :[] olol
na szczescie mam rozjebanego pada i nie gram.
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez .R » 06 lis 2012, 19:47

Ja chcę kurna BC3!
.R
 
Posty: 102

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron