"performęs" cosmic underground. GO of GTFO!!

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

"performęs" cosmic underground. GO of GTFO!!

Postprzez Bua » 12 paź 2012, 14:17

ej, byłem na tym wczoraj i powiem Wam, ze na trzeźwo dawno sobie tak nie wygiąłem umysłu :dnb:

jesli mieszkasz w mieście na trasie tego obciągu (dziś jeszcze wro, potem jelenia góra, wwa i toruń), to koniecznie powinieneś pójść (zwłaszcza ze wstęp za darmoszkie cebulaki, tylko się trzeba zarejestrować)

wszystko na kanwie eksperymentu związanego z czasem, a grają widzom na wszystkich możliwych zmysłach. żadne tam siedzienie w fotelach w ciemnej sali w oddupceniu od tego co się dzieje - jestes w samym środku i jest moc kurwa :dnb:

nie spoilujcie innym jeśli poszliście dopóki jest szansa to zobaczyć, bo element zaskoczenia w tym jest dość ważny


aha - brać udziału nie mogą kobiety w ciąży, klaustrofobicy i ludzie z epilepsją, a już na pewno nie klaustrofobiczne ciężarne kobiety z epilepsją


strona http://cosmicunderground.eu
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara

Re: "performęs" cosmic underground. GO of GTFO!!

Postprzez Alegria » 12 paź 2012, 16:46

>Poznań 06.10
Teraz mi mówisz ;(
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Re: "performęs" cosmic underground. GO of GTFO!!

Postprzez Bua » 12 paź 2012, 18:10

nie polecam niczego, czego sam nie sprawdziłem. dopiero od wczoraj wiem że towar to sprawdzony, maksymalnie czysty


Ej, z Pozen do Toro rzut berretą, wiec masz jeszcze szansę, a przy okazji moze jakąś bibke ogarniesz w grodzie św. Mikołaja

cieć to móc ;]
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron