...::: Gry :::...

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez reedya » 23 lut 2013, 02:00

Jako odwieczny fan fallout1 &2 &nv Obrazek Bethesda zabierając się za F3 ... zasłużyła sobie na wakacje w piekle. W ramach pokuty pojawia się NewVegas ... wybaczam.


The Elder Scrolls .... nie będę chamski .. czekam na ten tytuł , czekam bo zawsze uważałem że w całej serii jest za dużo kontentu jak na singleplayer , seria TES posiada świetne lore idealnie nadające się na MMO. To że Bethesda nie ma z tym nic wspólnego to mnie akurat cieszy , oni przyzwyczaili mnie bugów ,gliczy i do konia który wchłonął LSD (SKYRIM) , a jak wiemy w MMO - gdzie ma się spotkać setki-tysięcy graczy nie ma miejsca na bugi. I tak jak napisał RVerbal TES ma potencjał , czy to wykorzysta ? ... czy będzie to na tyle dobre żeby wyrwać mnie ze świata Azeroth ? zobaczymy ... trzymam kciuki :)

A tak już za kulisami , jak patrzę na te wszystkie nowe generacje MMO ,GW2 ....świetna produkcja ..wyznaczająca nowe standardy grafika/nowe mechaniki .... eksplorowałem ten świat pół roku - znudziło się , SWTOR świetnie opowiedziana historia każdej klasy ... szło to połączyć ze światem SW ... grałem rok - znudziło się. Kurwa rodzi się pytanie , czy w dzisiejszych czasach jest jakaś recepta na stworzenie dobrego MMO ?
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kris2off » 26 lut 2013, 18:52

:dnb: Tomb Raider 15minutowy gameplay :dnb:
http://www.youtube.com/watch?v=8I7iIHCFgrA&feature=youtu.be

No kurwa :) Komp już zmieniony także bardzo mocno rozważam kupno nowej Lary w marcu :jazda:. Myślałem nad DMC i czymś jeszcze (Dishonored, Deus EX albo Natural Selection 2 :dnb: ) ale po tym co widzię wybór jest chyba oczywisty :dnb:

Swoją drogą tyle zacnych tytułów teraz wyszło/wychodzi i skąd wziąć pieniądze na to wszystko :( .

Edit. A i pecetowych graczy namawiam z zapoznaniem się z tymi darmowymi tytułami: Path of Exile i Planetside 2 :dnb: Obie gry koszą :dnb:
kris2off
 
Posty: 280
wyszedł

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez zolwik » 27 lut 2013, 14:45

2010 - StarCraft: Wings of Liberty
2011 - Wiedźmin 2
2012 - ??? (syn mi sie urodzil, byl glowna premiera tego roku)
2013 - StarCraft 2: Heart of the Swarm
2014 - Wiedzmin 3
2015 - Cyberpunk 2077
2016 - StarCraft 2: Legacy of the Void

Zbiór edycji kolekcjonerskich na najbliższy czas :)
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kris2off » 27 lut 2013, 19:12

No kupiłem tego Deus Exa: HR za całe 18.99zł do pobrania na Steamie :P Moje konto gier na Steam sie powiększyło odkąd zainwestowałem w PieCa i stwierdziłem, że pierdole konsolowe granie ]:-> Mam Antichambera, mega giera, trochę sobie ją rozkminiałem, dobra jest jeszcze Hotline Miami (gierka 2D Indie, rozpierdalanka w klimatach filmu Drive w sumie ]:-> ). Co do gier na PC to jest to widoczna różnica cenowa w zaopatrywaniu się w interesujące tytuły. Kupiłem ostatnio Sleeping Dogs za 25zł, gra w miarę nowa (premiera sierpień 2012, używki konsolowe chodzą za +70-80zł) a ja mam nówkę za takie grosze :) Nie wspomne o Metro 2033 które mam za darmo (wystarczyło, że polubiłem profil twórców na fejsie i dostałem klucz do ściągnięcia ze Steama). Także sposób elektronicznej sprzedaży gier bardzo mi pasi, zwłaszcza, że można wyrwać dobre smaczki za jakieś śmieszne pieniądze albo za darmo (nie muszę się jarać, że mam w domu pudełko z grą). Wczoraj zaś kupiłem za całego jednego dolara zestaw bundle z różnymi gierkami Indie + paroma albumami muzycznymi jakichś redneków (jakaś elektronika, metal, itp.) w którym mam zacną gierę pt. Air Buccaneers :dnb: http://www.youtube.com/watch?v=B79g54hl8pY

Nic tylko grać na PieCu za pół darmo w gry za które na konsolach płacisz 2-3 razy tyle :jazda:
kris2off
 
Posty: 280
wyszedł

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 27 lut 2013, 19:27

zolwik napisał(a):StarCraft


ty to jesteś zajawkowicz :] ładnie też nazwałeś narodziny dziecka - premiera :lol: tak czy inaczej - gratulacje !

na nowego Tomb Raider też ostrzę kły ale poczekam aż będzie tańszy, zresztą lista rzeczy do ogrania nadal dłuuuga. dziś odfoliowałem Uncharted 3 - zajebista sprawa. trochę mnie Zird zmartwiłeś, że ten Dishonored taki kurewsko krótki. serio ? pięć godzin ? acha - grał ktoś w Final Fantasy XIII ? bardzo lubię tę serię, numer XII to było mistrzostwo świata - warto kupić następną ?

oraz (znalazłem na polygamii jakiś czas temu): quiz pod tytułem: ile DOSowych gier znasz. ja znałem 30 / 50 i nie pomyliłem Wing Commander z Wing Commander II :] polecam, łezka się w oku kręci :]
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kris2off » 27 lut 2013, 20:04

Także gratuluje premiery syna żółwik :clap: Pamiętam, że w Stara kilka razy graliśmy :D Musze zainstalować go znowu i wrócić do podbijania kosmosu moją armią Terrańskich redneków ]:-> (swoją drogą SC2 jedna z 3 gier które mam w pudełku w oryginale obok GTAIV :dnb: i Assassins Creed 2 :dnb: , nie licząc jakichś gazetówek) TYLKO Steam NOW :P
kris2off
 
Posty: 280
wyszedł

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 27 lut 2013, 20:19

@ kris2off - masz absolutna rację, ceny konsolowych tytułów w Polsce to jest kurestwo i rzecz się tyczy również gier używanych: widziałem ostatnio MGS4 za siedemdziesiąt złotych. używanego. przecie to je jakiś żart :] ja kupuję, gram, a potem sprzedaję za maksymalnie 40 pln. wiem, że na zachodzie jest inaczej ale zachód jest bogaty i tam są gry za naprawdę grosze (nawet w przeliczeniu na złotówki) dodatkowo szybko spadają ceny nawet stosunkowo świeżych tytułów. a u nas - dwie stówki za nowość - raczej nie szczególnie, że czasami, gra się pięć godzin :] acha - pierdolę gametrade, naciąłem się bo zapomniałem w jakim kraju robię interesy :] tylko allegro.
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kris2off » 27 lut 2013, 20:31

@ moskwa - ja sprzedałem swojego PS3 (wcześniej miałem x-klocka ale przerobionego to temat gier mnie nie martwił :D) bo stwierdziłem po przejściu kilku tytułów, że się mi po prostu nie opłaca i w to samo pogram na PC nie licząc tych 5 gier (sam miałem łezkę w oku jak opylałem Heavy Raina za chyba 50zł a grę kupiłem za stówkę). Patrząc pod pryzmat nowych tytułów oraz czasu w jakim następuje obniżka owych to zostaje mi tylko granie na PC. Nie muszę się martwić kupnem gry za 200zł i myśleniem co ja kurwa zrobiłem?! albo czekaniem rok czasu jak stanieje do 100zł :p gdzie za 100zł mam nowy tytuł na PC (nie licząc gier Blizzarda :D).

Ed. też kupiłem MGS4 używkę za 75zł chyba a gra miała wtedy jakoś +3lata? :D ŚMIECH NA SALI :)
kris2off
 
Posty: 280
wyszedł

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 27 lut 2013, 20:48

ja w sumie nigdy za dużo na PC nie grałem bo najpierw była Amiga, a potem konsole i tak mi już zostało. dlatego pozostaje się czaić aż np. Tomb raider / Last Of Us / Dark Souls 2 potanieje albo szukać okazji. albo przekonać się do grania na PC co raczej jednak w moim przypadku nie nastąpi. sporo się w temacie konsol w Polsce ruszyło vide chociażby spolszczenia ale ceny nowości nie drgnęły nawet na pierdolony milimetr, a cyfrowa dystrybucja nic nie zmienia. nowe tytuły są i tak horrendalnie drogie :]
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez reedya » 27 lut 2013, 21:31

Dustrialcore napisał(a):reedya mordujesz w Azeroth? na jakim serwerze?



Do niedawna rypałem na BL'u , teraz przeniosłem maina na Defias Brotherhood :)
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez zolwik » 28 lut 2013, 14:06

moskwa napisał(a):
zolwik napisał(a):StarCraft

ty to jesteś zajawkowicz :] ładnie też nazwałeś narodziny dziecka - premiera :lol: tak czy inaczej - gratulacje !
(...)
acha - grał ktoś w Final Fantasy XIII ? bardzo lubię tę serię, numer XII to było mistrzostwo świata - warto kupić następną ?

Witam, temat syna odległy, kwiecień 2012, możesz poszukać na Hydeparku :) ale dziekuję, dziękuję :D
Odnośnie FF13 czytałem trochę małopochlebnych opinii, osobiście nie grałem, podobało mi się tylko umiejscowienie akcji w świecie podobnym do FF7, który nawiasem mówiąc jest do kupienia w nowej edycji cyfrowej, z podrasowaną grafą, obsługującej nowy sprzęt, choć to nadal rendery na bitmapach. FF7 > FF inne

kris2off napisał(a):Także gratuluje premiery syna żółwik :clap: Pamiętam, że w Stara kilka razy graliśmy :D Musze zainstalować go znowu i wrócić do podbijania kosmosu moją armią Terrańskich redneków ]:-> (swoją drogą SC2 jedna z 3 gier które mam w pudełku w oryginale obok GTAIV :dnb: i Assassins Creed 2 :dnb: , nie licząc jakichś gazetówek) TYLKO Steam NOW :P

Dzięki, dzięki, j.w.
Instaluj SC, ja wbiłem do złotej ligi, teraz sadzę się na platynę (top8 gold utrzymuję) nim wyjdzie HOTS. Dziś ostatni dzień bety HOTSa, ale i tak nie miałem czasu za długo w to ciupać i skupiłem sie na WOLu.

Dustrialcore napisał(a):@zolwik bawiles sie tym modem do SC2 o nazwie Starcraft Universe?

Słyszałem, nie testowałem, czekam aż nabierze konkretnej formy bo z tego co pamiętam to działa coś jakby Single Player i tworzenia drużyny jeszcze nie ma. Czekam również na zapowiedzianego Blizzard All-Stars, który ma być soonish od chyba 16 m-cy i póki co w zastępstwie od miesiąca gram w LoLa.
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez reedya » 28 lut 2013, 15:30

reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez reedya » 28 lut 2013, 22:17

kontynuując twoja wypowiedź , GoW jest strasznym skurwielem , jak byłem w posiadaniu PS3 to była to druga gra którą kupiłem (zaraz po Heavyrain). I mimo iż nie jestem fanem slaszerów to w gow bawiłem się wyśmienicie (czego nie mogę powiedzieć o DanteInferno , które było również dobre).
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 01 mar 2013, 09:34

@ Rokja - trochę wody w Warcie upłynie nim nowy God Of War stanieje do pułapu 50 złotych :wink:
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 03 mar 2013, 22:22

Uncharted 3 konkret (podobnie jak numer 2). Szkoda jedynie, że taka krótka. A teraz Bioshock 2, potem chyba czas na Max Payne'a 3.
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez zolwik » 04 mar 2013, 01:40

mam Max Payne 3 od cenegi z promocji (25pln) i gra tak zbugowana ze albo postac mi nie wstaje z ziemii, albo blokuje sie w donicach, albo wogole nie uruchamia. podziekowali.... czytalem ze podobne bugi mieli niektorzy posiadacze xboxa.... zadne nowe patche tego nie zalatwialy, az obadam teraz czy dziala


... (sprawdzam) ...



ni chuja, teraz nawet sie nie odpali. wiem ze gra dziala, wiem ze mnie sie odpalila tylko nie mozna bylo wstac po bullet time, a teraz to juz ni wiem, powylaczalem firewalle, antywirusy itp, bo gra nie jest kompatybilna z wiekszoscia oprogramowania pod windows, no ale bez jaj... wracam do SC2 i LOLa.
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Structural » 04 mar 2013, 17:35

Wstrzymajcie sie z Tomb Raiderem do następnego sylwestra. Jak stanieje o minimum 60%. Może i grafika niezła jak na 8 letnie sprzęty i przestarzałe bebechy ale gameplay odtwórczy do granic możliwości. Co z tego, że łuk, co z tego, że to znana i lubiana cycatka Lara, skoro cały czas gra prowadzi nas jak 5-letnie dzieci za rączke.. Zagadki na poziomie intelektualnym szympansa, mimo że akcja rozgrywa się na całkiem pokaźnych rozmiarów mapce, non stop latamy po korytarzach, a spróbuj skoczyć ze skarpy... Na dodatek każdy cel jest oznaczony na mapie, żebyśmy przypadkiem nie przemęczyli mózgów. Ogólnie gierka taka w stylu uncharted - ładna grafika, zajebista fizyka postaci, szybka filmowa akcja i nic poza tym. Czyli kolejny kozak dla casuali. Dużo bardziej polecam nowego Hitmana, którego można mielić na wiele sposobów. Skradanki zawsze spoko :dnb: Musze tego Dishonored nadrobić, każdy zachwala. No i jeszcze Far Cry 3.

Gdybym miał co pół roku wolnego tysiaka na upgrade PieCa i jakieś biurko z monitorem to pewnie też bym pykał na blaszce, ale że nie wyobrażam sobie trzymać klawki na kolanach i szurania myszką po tapczanie to od zawsze śmigam na konsolach i się tego nie wstydzę :D Ceny gier na konsole faktycznie przegięte, ale używki szybko spadają, poza tym zawsze koleżkowie coś pożyczą czy też zapierdoli się z neta tak więc bidy nie ma. A i ostatnio PS + rulezZZ :dnb:
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez fob » 05 mar 2013, 14:32

Structural napisał(a):(...) Musze tego Dishonored nadrobić, każdy zachwala. (...)

Imho warto.
Fajny klimacior jak już się wczujesz w czajenie ;)

Z nowych gier - ten nowy Crysis osobiście jakoś nie podszedł.
Nie wiem, chyba męczy mnie już ta pogoń za "foto-realizmem" w grach.
Sama gra wizualnie oczywiście urywa cyce (+ przy okazji pół kompa ;)).
Jednak przez to powoli odnosi się wrażenie, że szarpiesz bardziej w film, niż w grę...

Nowe Aliensy to porażka po całości.
Klimat ukręcony, a to, co momentami "wyprawiają" same alieny, można podsumować jednym wielkim lolem.
Do tego Gearbox przykombinował z demówką, przez co zraził do siebie i samej gry sporą część fanów serii.

Btw. chodzisz po rzodkiewkę do Biedronki? Kup przy okazji Fallouta 3 lub Deus Ex'a!
Kombinują w tej biedronie nie ma co... :)
Tu byłby link do obrazka, który ma więcej niż 60px height.
Niestety nie ma go, ponieważ nie można mieć więcej niż 60px height.
Avatar użytkownika
fob
 
Posty: 1412
przybył ze wschodu... aby zasiać najpierw niepokój, a potem podziw...

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 05 mar 2013, 21:41



... albo książkę King'a (ja już nabyłem dwie). szkoda, że nie ma opcji kupna gier na PS3 :)

Structural napisał(a):uncharted - ładna grafika, zajebista fizyka postaci, szybka filmowa akcja i nic poza tym. Czyli kolejny kozak dla casuali


takie czasy, że teraz większość gier jest robiona pod casuali. nie każdy ma cztery godzinny dziennie, które może z czystym sumieniem spożytkować na granie. ale jak chcesz z wkurwienia pozgrzytać zębami to polecam Dark Souls w opcji new game + :D
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Structural » 06 mar 2013, 09:58

Mało kto poza małolatami ma teraz po 3-4 godziny dziennie na giercowanie tak mi się wydaje. Bardziej chodzi o to że chyba lepiej gierke męczyć na 10 wieczorów niż na dwa. Przykładowo Hitman trafia zarówno do leszczyków oferując tryby n00b oraz profesjonalista czyli dla każdego coś dobrego. A taki Uncharted czy właśnie Tomp Rajder nawet na very heavy nie stanowią żadnego wyzwania, nie mylmy więc braku czasu na granie z brakiem posiadania mózgu ;)
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 07 mar 2013, 09:33

pamiętam pierwszego, drugiego, trzeciego Tomb Raidera gdzie sejw był obowiązkowy przed w zasadzie każdym kolejnym skokiem. i trzeba było pogłówkować że by ruszyć dalej. a teraz ? ludzie nieczytate i niepisate wszystko ma być pod jednym przyciskiem to i gry się coraz prostsze, coraz krótsze ale coraz ładniejsze robią i ze świecą szukać serii, która pod tym czy innym względem nie zeszła na psy. trzeba szukać :]
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 07 mar 2013, 09:59

no stary - mi ta gra jako pierwsza dała możliwość pływania. może młodzież teraz już w grach nie potrzebuje klimatu ?

edycja: rozwiązywałeś ten quiz, który wrzuciłem stronę wcześniej ?
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Johnny! » 07 mar 2013, 12:06

Tomb Raider jedyneczka i dwójeczka będą na zawsze dzierżyły tytuł najfajniejszych TPP jakie znam. Kto nie lubił pośmigać łódką w Wenecji? żadna też np gra z letniej olimpiady nie widziala tyle skoków na główkę co wodospad w TR1 ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez clownkilla » 07 mar 2013, 12:54

http://canvasrider.com/

Tehnik: zapal flare, krok do przodu, .... pamietam te kody jeszcze :D
Avatar użytkownika
clownkilla
 
Posty: 244

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Johnny! » 08 mar 2013, 18:20

na Kickstarterze popularne są projekty wskrzeszające stare tytuły np kontynuacja Planescape: Torment. ale w normalnym obiegu - jest źle.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez pablo » 10 mar 2013, 03:00

Dustrialcore napisał(a):Teraz jest tak że każda gra robi się sandboxowa, w każdej grze robisz sobie broń, kupuujesz ciuchy, pierduty inne bajery. Nabijasz XP, odblokowujesz Achievementy w Steam, oglądasz to coraz lepsze cutscenki, dwoma strzalami zabijasz wroga, masz auto sejwa przy otwarciu każdych drzwi, dostajesz GPSa, bo się można zgubić w korytarzu w jaskini.
Gry są coraz krótsze mimo tego, że coraz więcej zajmują bo juz samo granie nie wystarczy bo najwazniejsza jest grafika a co za tym idzie - lepszy komputer w tym prcesor ram grafika, dysk, ktore musialbys upgradowac raz na 3 miesiace bo tych tytulow jest wiecej niz moglbys sie osrać. Zero frajdy z grania tylko frajda z bolących oczu i garba, wykrzywionych paluchów.

Gdzie są takie gry jak Larry albo monkey island gdzie musiales sie osrać żeby rozwiazać zagadkę? W obecnych grach masz wszystko na dłoni podane. Dishonored świetny był, grafika cudo, ale co mi z tego, że całość przeszedłem w 3 dni, jak na przykład w Theft 2 siedziałem tygodniami, żeby się zaczaić na typa, by go cicho zlikwidować.

Wolę gry, w których wygląd jest czymś dodatkowym niż główną rzeczą, w gry powinno się grać, a nie podziwiać je. Powinny przyciągać mechanizmem, grywalnością, długością, a nie ceną, wymaganiami, grafiką i logiem producenta.



takie czasy, musisz sie pogodzic z tym, ze gry to teraz biznes rownie duzy jak kinematografia, za czasow Amigi gre robilo kilku kolesi, ktorzy potrafili wycisnac wszystko z maszyny bo nie bylo takiej opcji, ze za tydzien wyjdzie nowy proc czy karta graficzna i nie trzeba sie juz tak meczyc z optymalizacja gry, wystarczy podniesc poprzeczke sprzetowa
Wiadomo, ze teraz robione jest to celowo zeby przemysl gier nakrecal przemysl hardware.
Pozostaje po prostu grac w gry stare i nie marudzic, ja osobiscie nie zawracam sobie juz od dawna glowy nowymi grami, wybiore sobie ze 2-3 tytuly na rok i mi starczy, w tym roku w sumie tylko czekam na nowy GTA, no i oczywiscie Elder Scrolls Online z sentymentu do wszystkiego co robi Bethesda
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 10 mar 2013, 22:37

Bioshock 2 - ciekawy klimat, niezłe wykonanie, kilka pojebanych pomysłów. warto szczególnie za dziesięć złotych :] natomiast od wtorku wreszcie Deus EX. mam nadzieję się nie zawieść.
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Johnny! » 10 mar 2013, 23:17

nie miał bym nic przeciwko jakiemuś nowemu Falloutowi, New Vegas był genialny
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 11 mar 2013, 12:31

dzięki :] z tymi wieżyczkami zupełnie jak w Bioshock' u :] oraz: ile potrzebowałeś czasu żeby się "uporać" z Deus EX ? :>
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 14 mar 2013, 07:32

@ Rokja - Deus EX: HR - póki co pełen rozpierdol, miejscami przypomina pierwszego Half - Life'a a imo ciężko o większy komplement dla FPS. dawno nie widziałem tak starannie wykonanej gry.

polecam :lol:
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron