...::: Gry :::...

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Structural » 14 mar 2013, 11:00

Też przechodziłem Deusa długo, w sumie kilka miesięcy :lol: Pewnie gdybym nie miał w kolejce kolejnych rarytasków podszedłbym do niego jeszcze raz. Z Dishonored wczoraj trochę posiedziałem i narazie jestem delikatnie zawiedziony, czekam na nowe moce i konkretną rozkrętke, bo przysnąłem mimo wczesnej pory.
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 14 mar 2013, 11:39

Structural napisał(a): Pewnie gdybym nie miał w kolejce kolejnych rarytasków podszedłbym do niego jeszcze raz.


a co konkretnie ? bo ja już ustawiłem w kolejkę tego Fallout'a, o którym pisał powyżej Mariusz z Łodzi. i szukam dalej. mam ambitny plan ogarnięcia wszystkiego konkretnego co wyszło na PS3 (nie spieszy mi się), a na pewno umknęło mi sporo mocnego materiału, który hype ominął szerokim łukiem :]
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez zolwik » 14 mar 2013, 15:22

ja kupilem starcrafta 2 i nie czuje potrzeby grania w nic innego :)
choc czasem robie odskocznie dla ff7, grida, wiedzmina, czy tez dzisiejszy pomysl: unreal tournament 3 :dnb:

na cdp.pl maja kluczyki steamowe po 15 zł, wiec jesli ktos tez chce UT3 to ma wlasnie dobra okazje.

mam oczywiscie wtorkowego HOTSa i przechodze powoli, kampania super, multik mnie jeszcze nie przekonuje.
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez freqnasty » 15 mar 2013, 10:36

Rokkyu napisał(a):
Mam prostsze rozwiązanie: kup Battlefielda 3. Nie będziesz czuł potrzeby grania w inne gry. :lol:


tylko Planetside 2, czasem jakis nowy single w wknd. BF 3 nie tknalem od listopada, chociaz mam premium. kilkuset osobowe bitwy, male potyczki, zergi, spec opsy. jest tam wszystko. do 48 osob w plutonie [afaik to wiecej niz na mapie w bf3 na psie ;)] no i f2p z zajebistym modelem tegoz.

sqnx, DWG, Miller EU, no i vanu ofc ;) https://players.planetside2.com/#!/5428010618030989473/



freqnasty
 
Posty: 266
haters inc.

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 16 mar 2013, 09:48

@ Rokja - boję się, że jak wreszcie kupię Battlefield'a to może być problem z oderwaniem się od telewizora, a jest jeszcze kilka rzeczy w życiu do zrobienia :]
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 16 mar 2013, 11:04

:lol:
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez freqnasty » 16 mar 2013, 11:39

Rokkyu napisał(a):No spoko, tylko że zarówno ja, jak i Moskwa, gramy na PS3, a tam nie ma Planetside. :P

bardzo mi was szkoda z tego powodu ;>
freqnasty
 
Posty: 266
haters inc.

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kzk » 16 mar 2013, 19:21

Pogralem w tego Tomb Ridera.
Nie jestem jakims łbem ale zagadki bardzo proste, wiecej kombinowalem w God of War ;>
Fajnie sie strzela. Grafika bardzo ladna.
Za duzo przerywnikow, pol gry widzimy jak lara stęka od upadków badz ciosów.
Sporo zapozyczen z innych gier (GoW, Batman, Far Cry) TR'a to tu mało zostało.
Dosc krotka, pekla w 2 wieczory a troche zwiedzalem po drodze.
kzk
 
Posty: 1561

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Johnny! » 16 mar 2013, 23:25

moskwa napisał(a):@ Rokja - boję się, że jak wreszcie kupię Battlefield'a to może być problem z oderwaniem się od telewizora, a jest jeszcze kilka rzeczy w życiu do zrobienia :]

lepiej nie zwlekaj przesadnie dlugo bo serwerów jakby coraz mniej
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 18 mar 2013, 19:26

W minioną sobotę najwspanialsza gazeta świata skończyłaby 20 lat. Szerzej o tym traktuje między inymi polygamia.pl w bardzo dobrym artykule autorstwa Marcina Kosmana.

Secret Service for life :dnb:
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kris2off » 18 mar 2013, 19:34

moskwa napisał(a):W minioną sobotę najwspanialsza gazeta świata skończyłaby 20 lat. Szerzej o tym traktuje między inymi polygamia.pl w bardzo dobrym artykule autorstwa Marcina Kosmana.

Secret Service for life :dnb:


+1

Kochałem Secret Service jak kuń owies :(

btw. gram w nowa Lare i stwierdzam, że gram w Uncharted 2 tylko zamiast Drake'a biega laska :dnb:

A tak to standardowo LoL i wkurwienia na solo Q :D
kris2off
 
Posty: 280
wyszedł

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez zolwik » 19 mar 2013, 13:26

kris2off napisał(a):
moskwa napisał(a):W minioną sobotę najwspanialsza gazeta świata skończyłaby 20 lat. Szerzej o tym traktuje między inymi polygamia.pl w bardzo dobrym artykule autorstwa Marcina Kosmana.

Secret Service for life :dnb:


+1

Kochałem Secret Service jak kuń owies :(

btw. gram w nowa Lare i stwierdzam, że gram w Uncharted 2 tylko zamiast Drake'a biega laska :dnb:

A tak to standardowo LoL i wkurwienia na solo Q :D

I podpisy Pegas Assa pod grafikami :dnb: Mam gdzieś jeszcze SS CD z demo Carmaggedona 1 i Redneck Rampage :D


Kriss2off : naparzasz w LoLa? dodej mie do ziomow to razem cos podrzunglimy. nick SeriousN00B (tam sa zera w srodku)
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Strzaua » 20 mar 2013, 00:24

zolwik napisał(a):Kriss2off : naparzasz w LoLa? dodej mie do ziomow to razem cos podrzunglimy. nick SeriousN00B (tam sa zera w srodku)

widze ze 15lvl no rating, smurf czy zaczynasz?
Avatar użytkownika
Strzaua
 
Posty: 571

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez zolwik » 20 mar 2013, 11:32

Strzaua napisał(a):
zolwik napisał(a):Kriss2off : naparzasz w LoLa? dodej mie do ziomow to razem cos podrzunglimy. nick SeriousN00B (tam sa zera w srodku)

widze ze 15lvl no rating, smurf czy zaczynasz?

zaczalem w lola grac po IEM w Katowicach, choc nadal uwazam, ze SC2 bardziej skillowe. w lola gram jak juz nie mam sily na myslenie :wink:
Obrazek
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez gosiak23 » 20 mar 2013, 12:01

ja w lola osobiście pograłam parę dni, ale nie spodobało mi się, znacznie bardziej wolę simcity :)
gosiak23
 
Posty: 7


Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Strzaua » 20 mar 2013, 19:41

zolwik napisał(a):
Strzaua napisał(a):
zolwik napisał(a):Kriss2off : naparzasz w LoLa? dodej mie do ziomow to razem cos podrzunglimy. nick SeriousN00B (tam sa zera w srodku)

widze ze 15lvl no rating, smurf czy zaczynasz?

zaczalem w lola grac po IEM w Katowicach, choc nadal uwazam, ze SC2 bardziej skillowe. w lola gram jak juz nie mam sily na myslenie :wink:


O to, która gra jest bardziej skillowa nie będę się sprzeczał, bo obie gry wymagają innych umiejętności, ale prawdą jest, że community w LoLu jest przejebane. Grałem nałogowo prawie dwa lata, od około miesiąca gram może raz w tygodniu jak mnie najdzie (a kiedyś potrafiłem nawet po kilkanaście godzin dziennie cisnąć soloQ), właśnie przez to jakim zbiorowiskiem gównażerii jest cała społeczność tej gry.

Ale tournamenty dalej oglądam, mecze na poziomie profesjonalnym są dużo bardziej emocjonujące niż taka piłka nożna czy inny sport imho ;)

PS: pograj coś pvp bo widzę że same coop vs ai masz w historii. boty są tak głupie i przewidywalne, że szkoda tracić na nie czas.

gosiak23 napisał(a):ja w lola osobiście pograłam parę dni, ale nie spodobało mi się, znacznie bardziej wolę simcity :)

nowe Sim"półprodukt+DLC"City ? :D
Avatar użytkownika
Strzaua
 
Posty: 571

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Rayashi » 20 mar 2013, 20:30

Właśnie panowie,
grał ktoś w nowe Sim City? Warto próbować? Jest szansa, że coś się polepszy, czy lepiej odpalać wersję 3000? :D
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kris2off » 20 mar 2013, 22:48

Strzaua napisał(a): O to, która gra jest bardziej skillowa nie będę się sprzeczał, bo obie gry wymagają innych umiejętności, ale prawdą jest, że community w LoLu jest przejebane. Grałem nałogowo prawie dwa lata, od około miesiąca gram może raz w tygodniu jak mnie najdzie (a kiedyś potrafiłem nawet po kilkanaście godzin dziennie cisnąć soloQ), właśnie przez to jakim zbiorowiskiem gównażerii jest cała społeczność tej gry.

Ale tournamenty dalej oglądam, mecze na poziomie profesjonalnym są dużo bardziej emocjonujące niż taka piłka nożna czy inny sport imho ;)

PS: pograj coś pvp bo widzę że same coop vs ai masz w historii. boty są tak głupie i przewidywalne, że szkoda tracić na nie czas


Dlatego gram na EU Wescie - mniej gimbazy tam siedzi oraz wyższy poziom i jak wbijesz na jakiś pułap to już jest w miarę grywalnie ]:-> mniej trolli i innego gówna...Żółwik przenieś konto na EU West, pierdol te Nordic-Easty :D No i wiadomo, że gra z botami to gówno a nie granie... lepiej dostac wpierdol w pvp miliard razy i się nauczyć grać oraz obejrzeć parę streamów jakichś pro'sów żeby poznać mechanikę gry i potem to już z górki.
kris2off
 
Posty: 280
wyszedł

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Rayashi » 22 mar 2013, 01:47

Fajnie, fajnie. Szkoda, że jak zwykle jestem bez kasy :D
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez reedya » 26 mar 2013, 22:09

reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Structural » 02 kwi 2013, 09:15

Rokkyu napisał(a):Obrazek

Tylko w ten weekend Tomb Raider na PS3 za 119zł, można kupować na dwóch, więc wychodzi 60zł cnie.

edit: promocja kończy się w niedzielę o 12:00.




Szkoda floty według mnie ;) Przez święta katowałem FAR CRY 3, gdzie klimat niby podobny - wysepka, dżungla, survival i stwierdzam że jednak lara nie ma podjazdu do PRAWDZIWEJ dżungli. Chcesz mieć możliwośc gromadzenia większej ilosci gotówki? Zapoluj na rekina i go oskóruj żeby uszyć nowy portfel :D Chcesz dźwigać więcej broni czy medykamentów? Pierw bądź kozak i rozpierdol tygrysa złocistego i niedźwiedzia. W chuj zadań pobocznych, poukrywane skarby i skrzynie z pieniędzmi jeszcze nigdy tak nie motywowały do znajdywania. Zawsze jebały mnie achievementy przyznawane za to - tutaj za odpowiednią ilośc dostajesz dostęp do kolenych unikatowych broni, czy receptur na mixtury (np. odstraszanie drapieżnej zwierzyny, większa wytrzymałość w walce czy możliwość dłuższego przebywania pod wodą). Flamethrower jeszcze nigdy nie robił w grach takiej rozjebki - ogień rozprzestrzenia się po krzakach, trawach i nie gaśnie po sekundzie jak zawsze tylko tli się przez odpowiedni czas zanim nie zjara doszczętnie podpalone podłoże. A że wyspa jest imponujących rozmiarów (no może nie aż tak duża jak w Just Cause 2) jest co robić i co zwiedzać. Kurwa wiem że to może wygląda jak sponsorowana zacheta do kupna gry ale bez kitu dawno mnie tak nie wciągnął żaden tytuł :D Niestety mam zarysowaną płytke w jednym miejscu i nie moge dalej pchnąc fabuły więc z braku laku odpaliłem tomb raidera - mówie chuj sprawdze może jeszcze sie do niego przekonam. No i ciężko sie było przestawić na ten korytarzowy niezbyt skomplikowany "bardziej action niż adventure unchartedopodobny" tytuł.

A dishonored średniawka w sumie, zanim zagrałem byłem nim bardziej podjarany niż jak go kończyłem. Wiadomo troche innowacji w nim było, zabawa z mocami - OK ale nie moge sie nie przyjebać do tej paskudnej grafiki kiedy na tą samą konsolę taki chociażby tomb raider wygląda 3 razy lepiej. Momentami to wyglądało jakbym odpalił PS2. Grafa niby nie najważniejsza ale skoro wciskają gry po 200 PLN to powinni sie troche bardziej przyłożyc.
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 07 kwi 2013, 08:38

zakup PS3 w takim a nie inym momencie to był bardzo dobry pomysł, bo jeśli chodzi o gry to naprawdę mam z czego wybierać i za każdym razem trafiam przynajmniej w ósemkę. po zajebistym Deux EX: HR, katuję teraz Batman: Arkham City. widziałem recenzje i gameplay mimo to nie byłem do końca przekonany do biegania człowiekiem w czarnej pelerynie, ale muszę powiedzieć: bardzo dobry tytuł i najlepsza growa adaptacja komiksu zaraz po Hitmanie. trochę staroszkolnej, chodzonej bijatyki, trochę skradania, fajne gadżety plus cały bestiariusz Gotham City. brawo Rocksteady !

w tym tygodniu atakuję Max Payne'a i Dead Space :dnb:
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez bobby_bobby » 09 kwi 2013, 08:36

fatal frame, ale tylko na ps2
bobby_bobby
 
Posty: 403
Toruń

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Structural » 11 kwi 2013, 09:08

W maju w ramach PS Plus najnowszy Hitman za darmo :o A wcześniej Crysis2, Borderlands, Mass Effect3, Batman Arkham City, Sleeping Dogs, Infamous2, LBP2, Motorstorm Apokalipsa. Dla porównania konkurencja za roczną cene PS+ i opcję ogrania takich wypasów daje.... możliwość grania online w gry na które i tak trzeba było wydać wcześniej stówki :lol:
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 14 kwi 2013, 21:41

12 - minutowy preview z Dark Souls 2. Dzieło From Software podobno jeszcze w tym roku. Dla mnie to obecnie najbardziej oczekiwana gra na PS3. Wygląda na to, że jest na co czekać.
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 01 maja 2013, 10:55

Obrazek

Coś dla fanów starego sci-fi.
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Johnny! » 01 maja 2013, 13:31

chujowe strasznie
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 02 maja 2013, 19:07

eee nie znasz się :lol:
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 02 maja 2013, 21:13

To był żart.Takie se.Nic specjalnego.
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości