( DnB)

Dyskusje na temat Waszych produkcji | Discussion about your tracks

( DnB)

Postprzez excel » 01 kwi 2013, 14:09

cze dawno nic nie wstawiałem a że kilka projektów ukończyłem zapraszam do obadania pozdrawiam

http://soundcloud.com/excel-2
Avatar użytkownika
excel
 
Posty: 35

Re: ( DnB)

Postprzez mózgrozjebany » 02 kwi 2013, 21:51

Nie wiem co napisać. Za dużo dałeś piosenek. DAJ LINK do konkretnej bym mógł ją zjebać.
Muzyka DNB to musi być pierdolnięcie. Jeśli nie ma pierdolnięcia to nie jest DNB

mózg jest rozjebany.
mózgrozjebany
 
Posty: 47

Re: ( DnB)

Postprzez Henry Swanson » 03 kwi 2013, 06:44

крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Re: ( DnB)

Postprzez excel » 04 kwi 2013, 09:17

mózgrozjebany napisał(a):Nie wiem co napisać. Za dużo dałeś piosenek. DAJ LINK do konkretnej bym mógł ją zjebać.

piosenki to ty sobie podladaj na www.disco polo liwe.com. czytalem kilka twoich postwow i jestem gleboko poruszony iz wlasciciele strony dopuszczaja takie osoby jak TY do wypowiadania na tej sttonie.nawet nie masz pojecia z kim i do kogo co piszesz albo faktycznie jest cos z toba nie tak albo trzeba cie grupowo pojechac na forum bo dostrzeglem iz wielu tobie podobnym kreci sie po tym swiecie.nie znosze chamstwa a tym bardziej gowniarstwa i swoistego snopstwa. pokaz cos za nm zaczniesz pisac to co piszesz. bo na razie naprawde wygladasz jakbys mial MOZG ZIEBANY. pozdrawiam
Avatar użytkownika
excel
 
Posty: 35

Re: ( DnB)

Postprzez marvelon » 04 kwi 2013, 09:24

nie żebym bronił mózgrozjebany (ja mu daje luz bo widać, że to dziecko, młodzieniec, neofita, nieopierzone, emocjonalne, niech sobie pisze co chce, a to że jego chamstwo czy inne przywary Cię drażnią to Twój problem [pomyśl jaki głupi problem :D wkurwia Cię jakiś pajacyków] z interneta - znam ten ból - byłem tam], ale nie o tym chciałem) CO JEST ZŁEGO W SŁOWIE PIOSENKA? że niby utwór tak? e tam :)
mjuzik iż mjuzik.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Re: ( DnB)

Postprzez excel » 04 kwi 2013, 11:04

nie rozchodzi sie o slowo piosenka choc od tego zaczolem. przeczytalem kilka postow owego pana i mnie to zasmieszylo jednoczesnie poruszajac gdyz pamietam iz dawniejsze dnb.pl nie dopuszczalo tego typu zachowan. nawyrazniej przydaloby sie aby powstala strona szczelnie chermetyczna naprawde typowa dla pro gdzie miedzy soba mozna by rozmawiac na tematy tylko i wylacznie o pro bez takich nie przyjemnych gosci. pozwalasz na to to swiadczy o to bie tez sporo z czalym szacunkiem ale to ty powinienes wyznaczac jakies granice i co lezy w dobrym tonie w koncu to forum. niby mozna pisac co sie chce ale to w takim razie po co takie forum gdzie pisze sie od zeczy a typowymi wpisami beda SPIERDALAC JA TU ZADZE. pozdrawiam
Avatar użytkownika
excel
 
Posty: 35

Re: ( DnB)

Postprzez mózgrozjebany » 04 kwi 2013, 12:21

Sprawdziłem jedna piosenka/utwór:
Muzyka DNB to musi być pierdolnięcie. Jeśli nie ma pierdolnięcia to nie jest DNB

mózg jest rozjebany.
mózgrozjebany
 
Posty: 47

Re: ( DnB)

Postprzez franek » 06 kwi 2013, 16:36

pozwolisz Excel, ze cytując Cię zestawię dwie Twoje wypowiedzi


excel napisał(a): nawyrazniej przydaloby sie aby powstala strona szczelnie chermetyczna naprawde typowa dla pro gdzie miedzy soba mozna by rozmawiac na tematy tylko i wylacznie o pro bez takich nie przyjemnych gosci.



excel napisał(a):nie znosze chamstwa a tym bardziej gowniarstwa i swoistego snopstwa


hypocrisy at its finest

:lol:

Teraz pojawia się pytanie czy pisząc "snopstwa" miałeś na myśli "snobstwo" czy jest to jakieś inne słowo, którego etymologia skłoni badacza do zagłębienia się w poszukiwania lokalnych dialektów, za pomocą, których ludzie porozumiewają się gdzieś w Twoich rodzimych stronach. Nie wiem, może to nawiązanie do snopu siana popularnego w rejonach rolniczych. Tak czy inaczej nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie tym bardziej, że Twoja gramatyka pozostawia spore pole do interpretacji. Skoro zacząłeś już dywagacje na temat pochodzenia i znaczenia wyrazów czułem się zobowiązany żeby jakoś się odnieść do Twojej wypowiedzi ale przecież to nie miejsce na wymianę takich rewelacji bo od tego są przecież fora dla językoznawców prawda? ;)

Zajmijmy się więc wspólną zajawką na muzykę, która nas łączy i popycha do konstruktywnej krytyki na łamach publicznego forum tematycznego poświęconego połamanym nurtom elektroniki.

Co do Twojej muzyki to akurat trzeba przyznać - słychać, że wiesz co robisz. Niektóre numery może bym nawet sobie wrzucił na plejlistę.
Niektóre syntezatory trącą manieczkami. Skoro wrzucasz ogólnie wszystko to odnoszę się ogólnie do wszystkiego. Mam wrażenie, że ( tak jak napisał rozjebany ) ten topic jest przeznaczony do konstrunktynej krytyki poszczególnych produkcji więc wrzucając wszystko na raz nie liczysz chyba na to, że ktoś kto być może spotyka się z Twoją twórczością po raz pierwszy poświęci 1,5 h swojego życia żeby przesłuchać wszystkich utworów i każdy po kolei skomentować. Chyba, że wrzuciłeś je tutaj na zasadzie: słuchajcie i podziwiajcie moją zajebistą muzykę. Tak by w sumie wynikało z tonu w jakim się tu wypowiadasz :crazy:

Jak szukasz super tajnej szczelnie hermetycznej strony dla pro dramenbenserow to polecam Ci założenie prywatnej grupy na fejsbuku gdzie zaprosisz sobie swoich kolegów i bedziecie sobie tam nawzajem kadzić bez obawy, że ktoś postronny, chociażby laik, którego opinia często jest prawdziwsza bo jest świeża i bardziej obiektywna zakłóci wasz spokój swoją arogancją.

Wkurzaja mnie tacy jak Ty, którzy stawiają się ponad innymi nieważne z jakiego powodu ("napisałem miliard postów na dnb.pl, kuzyn mojego kumpla zna Roberta M, dramenbejsu zacząłem słuchać w 64' ")I rzeczywiście nie mam pojęcia z kim ani do kogo piszę w tym momencie bo nie mam pojęcia kim jesteś i szczerze mnie to jebie
http://soundcloud.com/phraneck

kopalnia bezużytecznych informacji
Avatar użytkownika
franek
 
Posty: 90
Krk

Re: ( DnB)

Postprzez Projekt Pi » 06 kwi 2013, 23:28

Excel, chyba nie wiesz kto Cię hejtuje man! mózgrozjebany to legenda tego forum :rotfl: A moje zdanie o numerach znasz, Zdrowia! :dnb:
Avatar użytkownika
Projekt Pi
 
Posty: 1603
Mojżeszów

Re: ( DnB)

Postprzez excel » 07 kwi 2013, 18:42

fakt jest faktem i zdaje sie panowie ze wszyscy macie racje. Z CAŁYM SZACUNKIEM DO WAS WSZYSTKICH A W SZCZEGÓLNOŚCI DO PANA MÓZGA... dostałem nauczkę i SZCZERZE PRZEPRASZAM ZA SWOJE GÓWNIARSKIE ZACHOWANIE mogłem sie zastanowić zanim coś napisałem...mam nadzieje nie popełniać wiecej takich błędów do którego sie przyznaję.

Franek bardzo dziękuję za szczerą wypowiedz. dostałem opr w mistrzowskim wydaniu i masz rację nie umiem ortografii znaczy się umiem pisać ale to się nazywa jakoś dys ortograff czy jakoś ale nie jesteś pierwszym który mi to mówi.

jesli chodzi o kawałki po prostu wrzuciłem link do wszystkich tracków nie po to zeby PATRZ I PODZIWIAJ bo nie o to chodzi sa lepsi ode mnie i sami dobrze wiecie tyle mialem zmontowanych to je wstawiłem pod jednym szyldem to wszystko.

wyszedlem na idiote przyznaje sie co z tym bedzie czas pokaże pozdrawiam was.
Avatar użytkownika
excel
 
Posty: 35

Re: ( DnB)

Postprzez Johnny! » 07 kwi 2013, 19:34

o x-techa aka człowiek tysiąca nicków się nie martwcie, daliśmy mu szanse i przez chwile zachowywał sie normalnie ale widać nie było warto więc wszystkie kolejne altery będą z miejsca banowane a posty/tematy kasowane.

@topic - zgadzam sie w dużej mierze z frankiem, ten dział jest raczej pomyślany tak aby 1 temat = 1 utwór. osobiście nawet nie odsłuchuję utworów jesli są do nich linki - wstawienie playera z soundclouda to jedno kliknięcie, jak komus sie tego nie chce robic, to mnie tym bardziej nie chce się przeklikiwać przez jego profile wrzuty i inne cuda. troche szacunku dla potencjalnych słuchających nigdy nie zawadzi.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ( DnB)

Postprzez Basebox » 08 kwi 2013, 00:08

a ja uważam ze caly ten dym który x-tech wzniecił jest o kant dupy potłuc. nie wiem, dla mnie nie ma to duzego znaczenia czy od odsluchania utworu dzieli mnie jedno klikniecie czy dwa. odslucuhje, wypowiadam sie i koniec. jak kundzix wrzucil swoje utwory za jednym linkiem to jakos dymu nie bylo.

poza tym co to za problem opisac utwor ktory sie slucha w jednym zbiorczym temacie? piszesz "xxxx podoba mi sie, yyyy nie" (opis w wersji zminimalizowanej) i tyle. zadnej w tym filozofii. imo nie trzeba zakladac kazden jeden temat na oddzielny post jezeli wrzuca sie za jednym zamachem kilka prac na raz (oczywiscie nie mam nic przeciwko jezeli ktos tak zrobi). ja osobiscie nie widze problemu zeby w jednym poscie opisac kazdy odsluchany utwor, co juz nie raz zdarzalo mi sie robic i o ile pamietam, to chyba nikt z tego powodu nie umarł lub nie cierpi na przepukline.

a ten caly dym wynika chyba z tego ze niektorzy chyba nie jedli snickersa ;)

naprawde, w moim odczuciu klocicie sie o pierdoly.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: ( DnB)

Postprzez Henry Swanson » 08 kwi 2013, 07:00

podoba mi się :dnb:
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Re: ( DnB)

Postprzez excel » 08 kwi 2013, 10:58

ja również jestem tego samego zdania nie ma co tego przeciągać
Avatar użytkownika
excel
 
Posty: 35


Powrót do Wasze utwory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron