Boards of Canada - "Tommorow's harvest"

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Boards of Canada - "Tommorow's harvest"

Postprzez Basebox » 22 kwi 2013, 22:26

Internetsy huczą i bawią się w rozwiązywanie łamigłówek :)

http://consequenceofsound.net/2013/04/b ... y-release/

Jeżeli to ma być promocja nowego albumu, to bardzo fajna ^^ Bardzo lubie temat ARG (alternate reality game - http://en.wikipedia.org/wiki/Alternate_reality_game) - ostatnim w tens sposob wypromowanym albumem było "Year zero" Nine Inch Nails'ow. Ciekawe jak się gra potoczy w tym wypadku...
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: nowe Boards of Canada w drodze? BoC ARG

Postprzez snuk » 24 kwi 2013, 13:01

sledze temat nowego albumu od czasu pojawienia sie 'black square' na stronie boc, czekam z niecierpliwoscia no nowe wydanie! mhtrtc i geogaddi nie schodza z playlisty od dlugiego czasu, zreszta kazde ich wydanie jest wyjatkowe
Avatar użytkownika
snuk
 
Posty: 179
dąbrówka wielka

Re: nowe Boards of Canada w drodze? BoC ARG

Postprzez Basebox » 24 kwi 2013, 13:15

czru czru.

Ja od czas udo czasu poluje na "In a beautiful place out in the coutry EP". Kapitalna rzecz po tylu latach!
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: nowe Boards of Canada w drodze? BoC ARG

Postprzez Basebox » 29 kwi 2013, 00:49

http://2020k.wordpress.com/2013/04/20/b ... cords-day/

tutaj newsy z kampanii promocyjnej (lub z samego ARG) na bieżąco

szkoda że jeszcze nie ma żadnych newsow dot. nowych trackow czy cos. ale poczekamy i zobaczymy.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: nowe Boards of Canada w drodze? BoC ARG

Postprzez Basebox » 30 kwi 2013, 12:08

Ahh sweet!

Ciekawe jak album wypadnie po tylu latach. Narazie nie mam jakiśch oczekiwań czy uprzedzeń - no może tyle że jednak niechciałbym drugiego "Campfire headphase" (nie jest to zły album, ale jednak zawartość BoC w BoC jakby nieco na nim spadła ;) )a zwrócił się bardziej do brzmień z "Geodaddi" czy "MHRFTC".
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Boards of Canada - "Tommorow's harvest" w drodze! + BoC

Postprzez Basebox » 30 kwi 2013, 12:13

Obrazek

Tracklista:
01. Gemini
02. Reach For The Dead
03. White Cyclosa
04. Jacquard Causeway
05. Telepath
06. Cold Earth
07. Transmisiones Ferox
08. Sick Times
09. Collapse
10. Palace Posy
11. Split Your Infinities
12. Uritual
13. Nothing Is Real
14. Sundown
15. New Seeds
16. Come To Dust
17. Semena Mertvykh

można składać już preordery na bleep, iTunes i Amazon:
https://bleep.com/release/43515-boards- ... ws-harvest
https://itunes.apple.com/album/tomorrow ... d641229267
http://www.amazon.com/Tomorrows-Harvest ... 00CISC2DA/

Okładka biedna póki co. ;) Instagram shot.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Boards of Canada - "Tommorow's harvest" w drodze! + BoC

Postprzez snuk » 30 kwi 2013, 22:39

złożony prorder na vinyl + cd :dnb: nie moge sie doczekac,

kto ma pieniazki niech podbija na ebay, jeden ze szczesliwcow ktoremu udalo sie kupic promocyjnego vinyla nadchodzacego albumu bodajze w 6iu egzemplarzach wypuszczonych na sklepy, sprzedaje go, cena juz dobila do $4000
Avatar użytkownika
snuk
 
Posty: 179
dąbrówka wielka

Re: Boards of Canada - "Tommorow's harvest" w drodze! + BoC

Postprzez SeBo » 24 maja 2013, 15:07



nic specjalnego. fajerwerków chyba nie będzie.
Avatar użytkownika
SeBo
 
Posty: 2735

Re: Boards of Canada - "Tommorow's harvest" w drodze! + BoC

Postprzez Basebox » 03 cze 2013, 23:18

był odsłuch na YTB. Dowiedziałem się o tym na 10 min przed wydarzeniem, toteż udało mi się załapać. no i opinie swoją przeklejam z fejsbusia:
No i po. Album ok, ale imo bez większego szału. Miejscami troche mnie mierzilo że brzmi tak... czysto (dotyczy to głównie partii perkusyjnych w większości utworów). Może to kwestia tego że tyle kazali na swoje nowe dziecko czekać, przyzwyczajając przez to do tego co już zrobili. Dużych oczekiwań nie miałem względem tego albumu, nadal czuć że mamy doczynienia z dźwiękiem BoC. Ale nie wiem, jakoś mam wrażenie że kompozycje tutaj nie są aż tak bardzo absorbujące, jak kiedyś - są chyba bardziej stonowane i dla mnie sprawiają wrażenie, że są nieco jednolite. Kiedyś słuchając BoC byłem ogarnięty ich brzmieniem, tymi melodiami, różnymi patentami aranżacyjnymi... czulem sie troche jakbym był w transie. A tego tu mi jednak zabrakło. Może się starzeje, a może oni też ;] A może po drugim przesłuchaniu zmienie zdanie Tak czy siak - album ok. 7/10
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Boards of Canada - "Tommorow's harvest" w drodze! + BoC

Postprzez SeBo » 04 cze 2013, 00:02

słuchałem. niezły album. fanboje już chyba mogą zacząć odpalać fajerwerki ;)

btw. cold earth chyba najlepszy na tej płycie ;)
Avatar użytkownika
SeBo
 
Posty: 2735

Re: Boards of Canada - "Tommorow's harvest" w drodze! + BoC

Postprzez snuk » 25 cze 2013, 14:41

Album tylko i aż naprawdę bardzo dobry. Być może jako wielki fan twórczości boc może miałem za duże oczekiwanie co do nowego albumu, po geogaddi i mhtrtc, które wywołują we mnie emocje, które żadnemu albumowi nie uda się nigdy. W ogóle nie myślałem, że powstanie. Brakuje mi tego uczucia nostalgii, czy tak jak basebox napisał, uczucia wpadnięcia w trans. Geogaddi, mhtrtc, czy epke twoism zawsze słucham od początku do końca, nowy album na razie również, ale to ze względu na chęć poznania albumu dogłębnie. Z czasem pewnie zagości u mnie również jako album do którego będę powracał często, ale tak jak mówię to nie geogaddi i mhtrtc. Moi faworyci to: Jacquard Causeway, Collapse, Uritual, Semena Mertvykh, White Cyclosa. W końcówce new seeds, jest ten motyw który użyli w promocyjnej akcji / grze albumu (cosecha signal one), wydane również w ilości 6 sztuk na winylu, to jest właśnie boc jakie chciałem usłyszeć na nowym albumie!
Avatar użytkownika
snuk
 
Posty: 179
dąbrówka wielka

Re: Boards of Canada - "Tommorow's harvest"

Postprzez Basebox » 25 paź 2014, 18:49

Dzisiaj ogarnąłem sobie to drugi raz. No i w zasadzie zdania nie zmieniam, co do swojej poprzedniej wypowiedzi. Praktycznie tylko kilka kawałków pozwala nam stwierdzić, że to jest BoC, w ciemno bym obstawiał kogo innego. Jak dla mnie najlepsze to Cold earth, Transmissiones ferox, Spolit your inifinites, Uritual i Nothing is real. Reszta w większości dobra, a reszta z reszty już średnia zresztą. ;] Tak czy siak, przesłucham sobie jeszcze raz, ale raczej kasy w winyla nie wywalę na to.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Boards of Canada - "Tommorow's harvest"

Postprzez ant » 17 lis 2014, 23:36

jak dla mnie to to jest album nr 1 w 2013 <3
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości